امروز ۰۲ /اسفند /۱۳۹۷ - ساعت

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور فرانسه

Rate this post

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور فرانسه

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور فرانسه و قوانین ۲۰۱۸ اخذ تابعیت از طریق ازدواج در فرانسه  ، قوانین اخذ پاسپورت فرانسوی و اخذ تابعیت از طریق ازدواج در فرانسه  ، ایا شما به فکر راه حل برای مهاجرت به فرانسه و اخذ تابعیت از طریق ازدواج در فرانسه میباشید؟میدانستید روزانه موکلین ما سوال برای اخذ اقامت و تابعیت فرانسه از طریق ازدواج را دارند؟ایا ازدواج با فرد که دارای تابعیت فرانسه را دارد کردید؟ایا از قوانین ان اطلاعاتی ندارید؟

  • براساس نظام حقوق بین الملل خصوصی در اکثر کشور های جهان پذیرفته شده که در صورت ازدواج فی مابین زوجین شخص میتواند در راستای اخذ تابعیت اقدام نمایند.
  • کشور فرانسه از این این قاعده  مستثنی نمی باشد.لذا چنانچه یک نفر با یک فرانسوی ازدواج کند می تواند جهت اخذ تابعیت اقدام  کند.

در حقوق کشور ایران نیز به این موضوع اشاره شده است.

برای مثال:در بند ۶ از ماده ۹۷۶ قانون مدنی قید شده هر زمان تبعه خارجی که با شوهر ایرانی ازدواج کند ایرانی محسوب می شود.

در بعضی کشورها نظیر ایران آثار حقوقی جهت اخذ تابعیت در ازدواج با شوهر یا زن آن کشور متفاوت است.لیکن در مورد کشورفرانسه ازدواج با مرد یا زن آن قطعا منتهی به اخذ تابعیت می شود. البته در صورتی که پرونده درست ارائه شود ودارای شاکله صحیح حقوقی باشد.لازم به ذکر است در نظام حقوقی بعضی کشورها نظیرایران ازدواج دارای آثار تحمیلی تابعیت می باشد.برای مثال: در ماده ۹۷۶ قانون مدنی ایران اگر زن خارجی با مرد ایرانی ازدواج کند از نظر قانون گذار خودبه خودایرانی حساب می شود.حال آنکه ازدواج مرد خارجی با زن ایرانی متضمن اخذ تابعیت نیست.

همچنین است در کشور فرانسه که ازدواج با شخص فرانسوی نیازمند در خواست برای اخذ تابعیت می باشد و تا شما در خواست و پرونده را ارائه نکنید تابعیت به شما ارائه نمی گردد.

بدیهی است اطلاعات حقوقی در خصوص ازدواج وشروط ضمن عقد ازدواج و اخذ تابعیت یا اقامت  درفرانسه از طریق ازدواج دارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی خود میباشد.شما میتوانید با مشاورین و وکلای دادگستری ما تماس حاصل نمایید وما با افتخار شما را راهنمایی می کنیم.

سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه

  • سرمایه گذاری در کشور فرانسه(وکیل مهاجرت در کشور فرانسه ،اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه، ثبت شرکت در اروپا)
  • یکی از راه های ورود به کشور فرانسه و اخذ اقامت فرانسه راه سرمایه گذاری می باشد .دولت فرانسه برای اشخاصی که تمایل به سرمایه گذاری در فرانسه را دارند شرایطی را فراهم نمو ده است که متقاضیان می توانند با خرید یک  شغل و راه اندازی یک واحد صنفی  در کشور فرانسه سرمایه گذاری کنند و اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود اخذ کنند .

تمامی فرایند حقوقی مهاجرت به فرانسه از طرق مختلف از جمله از طریق سرمایه گذاری فرانسه را برای شما با کمال میل توضیح خواهیم داد از جمله مطالب ذیل را به طور مختصر در ذیل آورده ایم :

برای اخذ اقامت در فرانسه از طریق سرمایه گذاری باید مراحل ذیل را انجام دهیم :

اگر شما در کشور فرانسه مغازه و تجارتی  را بخرید کشور فرانسه یک ویزای یک ساله برای شما صادرمیکند این ویزابه مدت ۵سال سالانه تمدید می شود و پس از گذشت ۵سال اقامت ده ساله  فرانسه  را از طریق سرمایه گذاری دریافت می کنید .این اقامت تبدیل به اقامت دایم می شود .امروزه بسیاری از موسسات و شرکت های مهاجرتی این ادعا را دارند که می توانند در کشور های اروپایی ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند در صورتی که این امر امریست کاملا حقوقی و باید تحت نظر یک وکیل و حقوق دان انجام شود .سرمایه گذاری قوانین خاصی دارد که اگر وکیل شما آگاهی کامل از قوانین و شرایط مهاجرت به فرانسه را نداشته باشد با شکست رو به رو می شود.

کشور فرانسه

برای اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری با وکلایی مشورت کنید که به راحتی در کمترین زمان می توانند  اقامت فرانسه را اخذ نمایند البته ذکر این نکته لازم است که این پروسه راهی آسان نیست و نیاز به دانش تجاری و تخصص دارد .مراحلی که باید برای اخذ اقامت انجام دهیم به شرح ذیل است :

۱-درخواست ویزای کوتاه مدت .

۲-پس از اخذ ویزا و ورود به خاک فرانسه تعدادی مغازه و شغل معرفی می کنیم  و برای متقاضی یک حساب بانکی باز می کنیم.

۳-متقاضی به ایران باز میگردد و در خواست ویزای بلند مدت میکنیم (۶ماهه )

۴-متقاضی از ایران به حساب فرانسه خود پول واریز میکند.

۵- متقاضی به فرانسه آمده  و قولنامه ای را امضا می کند و ما برای او درخواست اقامت ۱ ساله می کنیم و رسید درخواست اقامت او را از اداره پلیس میگیریم و به او تحویل می دهیم.

۶-با رسید اداره پلیس فرانسه ،شرکتی را تاسیس  می کنیم  و متقاضی businessیا همان تجارت خود  در فرانسه را شروع می کند.

۷- بعد از تاسیس شرکت مدارک لازم را به اداره پلیس فرانسه  ارائه می دهیم برای اخذ اقامت ۱ ساله در فرانسه.

۸-به مدت ۵ سال باید اقامت را تمدید کرد تا در نهایت اقامت ۱۰ ساله گرفته شود.

در تمام این مدت شرکت همراه و همکار ما در کشور فرانسه به شما در خصوص  امور مالی خدمت ارایه میدهد، امروزه شما بدون کمک حسابداران و حقوق دانان زبده نمی توانید در کشورهای بزرگ دنیا تجارت کنید دیگر تجارت یک امر سنتی نیست بلکه امری علمی میباشد بنابراین تجارت  در کشور فرانسه نیز مستلزم شناخت و تجربه علمی کافی میباشد.

البته تاسیس شرکت در فرانسه یا خرید تجارت یکی از راه های اخذ اقامت میباشد شما میتوانید در باب تجارت در اروپا و امور مهاجرتی در فرانسه و سایر کشورهای برتر دنیا با وکلا و حقوق دانان ما تماس حاصل بفرمایید .

آقای امیر محمد ملکپور که اکنون دکترای حقوق تجارت را در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا به اتمام میرسانند و در ایران هم در رشته حقوق تجارت بین الملل جزء نفرات اول دانشگاه سراسری در تهران بوده اند ، خاضعانه تمامی اطلاعات خود در امر تجارت در کشور فرانسه را در اختیار شما عزیزان قرار میدهند .

درصورت نیاز به مشاوره در باب اخذ تابعیت و پاسپورت فرانسه از طریق ازدواج ، شما عزیزان میتوانید با مشاورین مهاجرتی یا وکلای ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و سوالات خود را به طور رایگان طرح بفرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *