امروز ۰۲ /فروردین /۱۳۹۸ - ساعت

اقامت اروپا

۲.۶ (۵۱.۲۵%) ۱۶ votes

اقامت اروپا ، سریع‌ترین و راحت‌ترین کشورها جهت دریافت کارت شهروندی دوم

داشتن شهروندی دوگانه می‌تواند به محافظت از آزادی شما کمک کند، افق‌های سرمایه‌گذاریتان را افزایش دهد و حتی موجب نجات زندگی و جان شما شود. داشتن پاسپورت دوم می‌تواند به‌طور چشمگیری آزادی شخصی و اقتصادی شما را افزایش دهد. داشتن شهروندی دو گانه یا حتی چندگانه یک گام اساسی در بین‌المللی و جهانی کردن زندگی شما است. بسیاری از افراد برای دریافت کارت شهروندی دوم به اقامت اروپا می‌اندیشند. اروپا گزینه‌های بسیاری از تحصیل و کار تا سرمایه‌گذاری و حتی ازدواج را در اختیار افراد مختلف از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا قرار می‌أهد تا بتوانند از این روش‌ها اقامت اروپا را دریافت کنند.

راحت‌ترین کشورها جهت کسب اقامت اروپا کدام‌ها هستند؟

درست است که کشور انگلستان از اتحادیه اروپا خارج شده است، اما این بدان معنا نیست که شما هم مجبور به خارج شدن از برنامه‌هایی که برای کسب اقامت اروپا در نظر دارید باشید. کشورهای مختلف در قاره اروپا برنامه‌های بسیاری را برای شهروندان خارجی ارائه می‌دهند تا بتوانند اقامت اروپا را دریافت کنند و در این کشورها سرمایه‌گذاری و زندگی کنند. در ادامه به بهترین کشورها جهت کسب کارت شهروندی دوم اشاره خواهیم کرد.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور اتریش

بر اساس آخرین آمار به دست آمده اتریش در رتبه اول لیست ما برای کسب اقامت اروپا قرار می‌گیرد. این کشور ۱۰ نوع اجازه اقامت مختلف را به شهروندان غیر اروپایی پیشنهاد می‌دهد که هیچ کدام شامل سرمایه‌گذاری نمی‌شوند. این اقامت‌ها به افراد اجازه می‌دهد که بدون نیاز به ویزا در کشورهای حوزه شنگن که بیشتر کشورهای اروپایی را در برمی‌گیرد به راحتی سفر کنند. هنگامی که بتوانید ساکن اتریش شوید مراحل تمدید اقامت بسیار ساده خواهد بود. پس از حدود ۵ سال اقامت موقت اتریش را دریافت خواهید کرد و پس از ۱۰ سال با ارسال درخواست شهروندی می‌توانید اقامت دائم این کشور را بگیرید.

هزینه اجازه اقامت در اتریش برای افراد بالغ تقریبا ۱۰۰ یورو و برای کودکان ۵۰ یورو است. علاوه بر این‌ها باید مدارک مالی و حقوق ماهیانه را نیز ارائه دهید. مراحل تایید اجازه اقامت ممکن است تا ۳ ماه به طول بیانجامد.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور بلژیک

رتبه دوم در میان لیست ما به کشور بلژیک تعلق می‌گیرد که تنها داشتن یک شغل در آن شما را واجد شرایط اقامت می‌کند. بنابراین هیچ نیازی به سرمایه‌گذاری برای کسب اقامت اروپا از طریق کشور بلژیک ندارید. اگر موفق به یافتن شغل در کشور بلژیک شدید روند دریافت اقامت موقت تنها ۲ هفته طول می‌کشد.

به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا، بهتر است قبل از درخواست اقامت موقت بلژیک برای اقامت دائم درخواست دهید. در طولانی مدت دریافت اقامت دائم پس از زندگی در بلژیک با ویزا راحت‌تر انجام می‌پذیرد. از آنجایی که بلژیک کشوری در محدوده شنگن است با دریافت کارت شهروندی این کشور امکان سفر در محدوده شنگن بدون ویزا را خواهید داشت.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور پرتغال

پرتغال شاید کمی گران‌تر از دیگر کشورها برای کسب اقامت اروپا باشد. با این‌حال اگر از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستید خرید یک ملک به ارزش ۵۰۰۰۰۰ یورو می‌توانند به سادگی برای شما اقامت این کشور را به ارمغان بیاورد. همچنین از راه‌های دیگر  کسب اقامت در این کشور می‌توان به ایجاد یک حساب بانکی در پرتغال به ارزش ۱ میلیون یورو یا ایجاد شغل برای ۱۰ نفر اشاره کرد.

شما می‌توانید ظرف ۹۰ روز اقامت موقت در این کشور بگیرید. برای کسب اقامت دائم باید ۵ سال در پرتغال زندگی کنید. پس از یک سال از اقامت دائم نیز می‌توانید برای کسب شهروندی کشور پرتغال درخواست دهید.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور مالت

برای کسانی که به دنبال کسب اقامت اروپا هستند نرخ‌های پایین مالیات (ساکنان دائمی تنها ملزم به پرداخت ۱۵ درصد هستند) و همچنین آب و هوای گرم و آفتابی مالت گزینه‌هایی جذاب و تشویق کننده هستند. خرید ملک به قیمت ۲۷۵۰۰۰ یورو به راحتی می‌تواند اقامت این کشور را برای شما به ارمغان بیاورد.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور اسپانیا

اسپانیا همچون کشور همسایه خود پرتغال با خرید ملک به ارزش ۵۰۰۰۰۰ یورو با دادن ویزای طلایی اجازه اقامت برای شما صادر می‌کند. افرادی که این ویزا را دارند باید هر دو سال آن را تمدید کنند. پس از ۵ سال افراد می‌توانند اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنند. برای دریافت شهروندی کشور اسپانیا باید ده سال در این کشور زندگی کنید.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور لاتویا

برای کسب اقامت اروپا یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها خرید املاک است. لاتویا نیز از دیگر کشورهای حوزه شنگن است که با خرید ملک به ارزش ۲۵۰۰۰۰ یورو به همراه ۵ درصد مالیات دولتی به شما اجازه اقامت موقت می‌دهد. پس از ۵ سال زندگی در این کشور به شما اقامت دائم تعلق می‌گیرد و می‌توانید بدون نیاز به ویزا در حوزه شنگن سفر کنید.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور موناکو

علاوه بر کسب اقامت اروپا و امکان سفر در تمام منطقه شنگن مزیت دیگری که موناکو را به یک گزینه عالی برای درخواست اقامت اروپا تبدیل می‌کند قوانین مالیاتی این کشور هستند. ساکنان موناکو نیازی به پرداخت مالیات بر درآمد یا مالیات بر ثروت ندارند. تنها کاری که لازم است انجام دهید قرار دادن ۵۰۰۰۰۰ یورو در یک حساب سپرده بانکی در این کشور در طول مدت اقامتتان است.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور قبرس

کشور مدیترانه‌ای قبرس به علت سواحل زیبای شنی و آب و هوای گرم آن یکی از مقاصد گردشگری است. خرید مستغلات و املاک به ارزش ۳۰۰۰۰۰ یورو یا بیشتر می‌تواند برای تضمین دریافت شهروندی این کشور کافی باشد. تمام این فرآیند را می‌توان بدون حضور در کشور به جز یکبار می‌توان انجام داد. مراحل کسب اقامت قبرس حدود دو ماه به طول می‌انجامد.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور یونان

یونان از کشورهایی است که نیاز فراوان به سرمایه‌گذاران دارد. به همین علت تنها با خرید ملکی به ارزش ۲۵۰۰۰۰ یورو در آن می‌توانید به راحتی اقامت این کشور را به دست آورید و خیلی زود با کسب اقامت دائم به اقامت اروپا دست یابید. برای کسب شهروندی کشور یونان باید ۷ سال از اقامت شما در این کشور بگذرد. یونان از ارزان‌ترین و راحت‌ترین کشور‌ها برای کسب اقامت اروپا از طریق آن است.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور بلغارستان

یک سپرده ۵۰۰۰۰۰ یورویی در یکی از بانک‌های بلغارستان به مدت ۵ سال شما را برای کسب اقامت این کشور واجد شرایط می‌کند. کسب اقامت دائم کشور بلغارستان تمام حقوق یک شهروند بلغاری را بجز حق رای به شما خواهد داد. روش‌هایی برای تسریع گرفتن کارت شهروندی کشور بلغارستان تنها در دو سال وجود دارد. با داشتن اقامت بلغارستان شما می‌توانید به راحتی در تمام کشورهای حوزه شنگن بدون ویزا رفت‌‌و‌آمد داشته باشید.

مزایای اخذ اقامت اروپا

  1. امکان سفر به کشورهای عضو اتحادیه شنگن، بدون نیازبه دریافت ویزا (بیش از ۱۴۵ کشور در سراسر جهان) با اخذ اقامت اروپا
  2. دریافت اقامت بدون محدودیت سنی
  3. افتتاح حساب به آسانی در بانکهای اروپائی و سراسر دنیا
  4. بهره مندی از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا
  5. امکانات رفاهی، درمانی و بهداشتی رایگان در سطح اتحادیه اروپا
  6. داشتن زندگی امن و دارای ثبات اقتصادی
  7. اخذ پاسپورت کشور مورد نظر در عرض چند سال

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک مسکونی

شما میتوانید از طریق اقامت اروپا با خرید ملک در یکی از کشورهای اروپایی،اقامت اتحادیه اروپا را بدست آورید. البته در صورتی که علاوه بر اخذ اقامت اروپا با خرید ملک، بتوانید یک شرکت را هم در آن کشور به ثبت برسانید.

طبق تصویب پارلمان ستونی از تاریخ ۰۱/۰۹/۲۰۱۴ مبالغ اقامت اروپا با خرید خانه حداقل باید ۲۵۰۰۰۰ یورو باشد.درغیر اینصورت دولت ستون در خواست شما را رد خواهد نمود.

اقامت از طریق خرید املاک تجاری

اگر خواهان خرید املاک تجاری در کشورهای اروپائی هستید ، ما میتوانیم در این امر شما را در بسیاری از کشورها همراهی کنیم.قیمت این گونه املاک در اروپا از۲۵۰۰۰۰ یورو به بالا بوده و ضمنا بایستی املاک تجاری مورد کارشناسی قرار گیرند و همچنین شما میبایستی در آن کشور شاغل هم شوید.(امکان خرید و سپس اجاره دادن ملک را ندارید) .

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر قصد اخذ اقامت با خرید ملک در اروپا دارید، ملک مورد نظر خود را مستقیما از موسساتی که دولت این امتیاز را به آنها داده خریداری نمایید.در غیر اینصورت درخواست اقامت در اروپا با خرید ملک شما رد خواهد شد.

اقامت اروپا با ثبت شرکت

از طریق ثبت شرکت در کشورهای اروپایی شنگن و انگلستان و ایرلند اقامت در اروپا با کمترین هزینه را بدست آورید.برای ثبت شرکت نیازی به داشتن تحصیلات و تخصص و مدارک زبان انگلیسی (تافل و آیلتس) نیست و شما میتوانید بعد از ورود به کشور مقصد اقدام به یادگیری زبان آن کشور نمایید.و اقامت اروپا با کمترین هزینه را به دست آورید.

موسسه سفیران نوباوران عدل با داشتن کادری مجرب و وکلای معتبر ، در حال فعالیت در قاره اروپا و انگلستان و ایرلند و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت و گسترش فعالیتهای تجاری و همکاری مستمر با شرکتها، سازمانها و کنسولگریهای کشورهای اروپایی، جهت اخذ اقامت اروپا با کمترین هزینه همواره مشاور و مجری شما عزیزان جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در اروپا و همچنین دریافت اقامت میباشد.

لذا با داشتن کادری مجرب و معتبر و متخصص در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی، این قابلیت وجود دارد که بنابر شرایط شما عزیزان ، بهترین کشور جهت اقامت و انجام امور تجاری شما انتخاب گردد.

مزایا: بدون حضور متقاضی در کشور مقصد، اقدام به ثبت شرکت برای ایشان در کشورهای اروپایی نموده و سپس میتوانید با داشتن شرکت ثبت شده در کشورهای اروپایی ، اقامت آن کشور را بگیرید.

اقامتی که بر طبق ثبت شرکت صادر میگردد به صورت ۵ ساله موقت میباشد و پس از ۵ سال به اقامت دائم تبدیل خواهد شد.

اقامت اروپا با تمکن مالی
افرادی که قصد مهاجرت به اروپا و گرفتن اقامت اروپا را  بصورت  قانونی  با تمکن مالی دارند، می توان از طریق اثبات تمکن مالی (درآمد ماهیانه بالای ۳/۰۰۰ یورو در ایران از طریق سهام، داشتن ملک و …)اقدام به گرفتن اقامت اروپا نمود.

 

هزینه ها:

حداقل هزینه برای اخذ اقامت ۸۵۰۰ یورو میباشد و ممکن است در کشورهای مختلف هزینه ها متغیر باشد.

هزینه اقامت شامل:

هزینه ثبت شرکت +مجوز فعالیت+اخذ اقامت کشور مورد نظر (این هزینه شامل کلیه هزینه ها برای برای اخذ اقامت اروپا میباشد)

سایر هزینه ها:

۱-دارالترجمه

۲-بلیط هواپیما

۳-هتل و ایاب و ذهاب

۴-آزمایشات پزشکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *