بورسیه تحصیلی ایتالیا

بورسیه های تحصیلی ایتالیا

بورسیه های کامل تحصیلی ایتالیا در مقطع لیسانس

دانشگاه های ایتالیا سالانه مبالغ ۱۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ یورو در سال برای مقطع فوق لیسانس به عنوان بورسیه تحصیلی در اختیار دانشجویان مستعد سایر کشورها قرار می دهند و متقاضیان در صورت داشتن رزومه و سوابق تحصیلی خوب می توانند در مجموع دوران تحصیل خود مبلغ ۲۲۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ یورو را تحت عنوان بورسیه دریافت نمایند.

 بورسیه های کامل تحصیلی ایتالیا در مقطع دکتری

دانشگاه های ایتالیا سالانه مبالغ ۱۴۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ یورو در سال برای مقطع دکتری به عنوان بورسیه تحصیلی در اختیار دانشجویان مستعد سایر کشورها قرار می دهند و متقاضیان در صورت داشتن رزومه و سوابق تحصیلی خوب می توانند در مجموع دوران تحصیل خود مبلغ ۴۲۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ یورو را تحت عنوان بورسیه دریافت نمایند.

کمک هزینه های تحصیلی تا سقف ۵۲۰۰ یورو در سال جهت کلیه مقاطع تحصیلی

بورسیه های تحت عنوان کمک هزینه های ۵۲۰۰ یورویی در سال که در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری و بدون توجه به ارزشیابی سوابق تحصیلی از سازمانهای منطقه ای در ایتالیا دریافت  می شوند از مهمترین عوامل جذابیت ایتالیا جهت تحصیل می باشد. جهت اخذ کمک هزینه های تحصیلی ارائه مدارک اثبات کننده وضعیت معیشتی متقاضی الزامی است و در این خصوص می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

منبع :تحصیل در ایتالیا

موسسه حقوقی نوباآوران (با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری)
تهران، بلوارمیرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، کوچه یکم، پلاک۳، واحد۱۵

موبایل

۰۹۳۵۵۸۲۳۳۱۱

شماره های تماس

۲۶۴۱۵۵۷۱ – ۲۶۴۱۵۵۷۶
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در اوکراین تحصیل در جمهوری چک تحصیل در ایتالیا تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در هند تحصیل در اسپانیا تحصیل در اتریش تحصیل در بلاروس تحصیل در ایسلند تحصیل در اسپانیا تحصیل در لهستان تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در مجارستان تحصیل در مجارستان تحصیل در آلمان تحصیل در کانادا تحصیل در انگلستان تحصیل در استرالیا تحصیل در روسیه اقامت اروپا تحصیل در چین تحصیل در سوئد ویزای شینگن