امروز ۲۶ /آبان /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post

تحصیلات عالی و تحصیلات تکمیلی

آموزش عالی در کانادا با گذشت هر سال در حال تکامل است که باعث می شود کانادا به دانشجویان بین المللی بسیار جذاب باشد. سیستم آموزش و پرورش در کشورهای توسعه یافته با توجه به اولویت های کشور تغییر می کند و با توسعۀ تاکتیک های جدید، آنها برنامه هایی را برای آموزش دانشجویان برای بازار کار در حال تغییر جهانی آماده می کنند.

در کل، کانادا به عنوان بقیه کشورهای توسعه یافته در حال توسعه گام به گام به سمت یک کشور دانشگاهی ساختاری و کاربردی است، در حال توسعه کارشناسان و متفکران که در آن مورد نیاز است. در کانادا، آموزش عالی شامل هر نوع برنامه آموزشی رسمی از مدارس راهنمایی گذشته می شود، یعنی آکادمی، حرفه ای، فنی، یا آموزش حرفه ای که عمدتا توسط دانشگاه ها، کالج ها و موسسات ویژه ارائه می شود.

کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد (به عنوان مثال استادان هنر) و یا کارشناسی ارشد (به عنوان مثال استادان علوم) معمولا به عنوان مدارک تحصیلات تکمیلی مراجعه می کنند. مدرک کارشناسی ارشد برای علوم، علوم انسانی و علوم اجتماعی است، در حالی که کارشناسی ارشد برای علوم زیستی و شیمی است. به طور جداگانه، مدرک کارشناسی ارشد برای آموزش (MEd)، موسیقی (MMus) و مدیریت بازرگانی (MBA) وجود دارد.

دانشگاه ها و مدارس تحصیلات تکمیلی کانادا برای دانشجویان بین المللی باز هستند؛ با این حال تا همین اواخر به این موضوع پرداخته نشده است. تحولات در آموزش و پرورش در دهه گذشته، هزاران بین المللی را که علاقه مند به تحصیلات تکمیلی هستند، به ارمغان آورده است.

با پیشرفت و نوآورانه برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل در دانشگاه های رتبه جهانی، هزینه های تحصیلات نسبتا ارزان و هزینه نسبتا کم هزینه زندگی، در یکی از کشورهای پر جنب و جوش و دوستانه در جهان، کانادا، جهنم برای انتخاب است تحصیل خارج از کشور.

کانادا مخالف هزینه های ناخوشایند آمریکا برای تحصیل به عنوان دانشجوی بین المللی، کانادا برنامه های کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را برای کمک کمتری ارائه می دهد: هزینه های کمتری برای تحصیل و هزینه زندگی کمتر، به شما کمک می کند بدون کیفیت آموزش در معرض خطر قرار بگیرد.

سال تحصیلی هر ساله از ماه سپتامبر اجرا می شود، اما برخی از دانشگاه ها دوره های بسیار مهمی را برای دوره های تحصیلات تکمیلی خود دارند.

معمولا، کارشناسی ارشد برای یک سال تحصیلی کامل شامل یک کارآموزی واجبی که به کل زمان اضافه شده است. در کنار سخنرانی ها و نظریه های آموزنده، برنامه ها شامل طوفان مغزی و کلاس های تعاملی، پروژه های گروهی، مشاهده دقیق و تعامل عملی است. اکثر استادان شامل یک پایان نامه به عنوان یک پیام است که بعضی اوقات با یک پروژه مشاوره جایگزین می شود (اگر موضوع موضوع حرفه ای است)، که بخش بزرگی از اعتبار برنامه را پوشش می دهد.

تحصیل در کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *