امروز ۰۱ /اردیبهشت /۱۳۹۷ - ساعت

تحصیل در آلمان و شرایط زندگی در آلمان

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

تحصیل در آلمان و شرایط زندگی در آلمان

آیا در حال حرکت به سمت آلمان هستید؟ یافتن شهرهای در آلمان که کیفیت زندگی در آن نسبت به بقیه بهتر است. ما در این مقاله شرایط زندگی در آلمان و در چند شهر مهم این کشور پرداخته ایم. زندگی در آلمان مانند دیگر کشور ها دارای مزایای زندگی و معایب و مشکلات زندگی می باشد.

قبل از شروع زندگی در یک کشور شما بایستی با شرایط اجاره و خرید ملک و خانه، قیمت اجاره و خرید خانه در آلمان، هزینه زندگی، وضعیت کار و تحصیل در آن کشور اطلاعات کسب کنید.

هزینه زندگی در آلمان بسیار موضوع مهمی برای زندگی در آلمان است. مخارج زندگی است که سطح و کیفیت زندگی را مشخص میکند. شرایط و وضعیت بهداشت و درمان در آلمان در این کشور مناسب می باشد.

نه تنها زندگی مردم در آلمان بسیار لذت بخش است بلکه از بالاترین کیفیت زندگی نه تنها در اروپا بلکه در کل جهان برخوردار است. و در بین سه کشور عالی برای زندگی در جهان طبقه بندی می گردد. شهرهای آلمان در  بررسی سطح زندگی در سال ۲۰۱۲ جزو بهترین شهر ها از لحاظ کیفیت بودند، در یک بررسی سالانه که ۲۲۱ کشور را در سراسر جهان پوشش میداد، هفت شهر آلمان در کل جهان بالاترین کیفیت برای زندگی را به لحاظ زیرساخت، کیفیت حمل و نقل عمومی، تراکم ترافیک و فرودگاه را داشتند. با توجه به نظر  Slagin Parakatil، پژوهشگر ارشد در مرسر، نوع فرودگاه، و اتصالات محلی و بین المللی، و استاندارد بالا در برخورداری از خدمات عمومی بسیار مورد اهمیت است.

معمولا از دلایل مهاجرت به کشور آلمان کار و تحصیل می باشد. قبل از مهاجرت برای کار به این کشور شما باید از وضعیت در آمد ، دستمزد و حقوق در آلمان آگاهی کسب کنید. برای کسب آگاهی از شرایط مردم آلمان و همچنین شرایط زندگی در برلین پایتخت این کشور بایستی با افرادی که تجربه زندگی در آلمان را دارند مشورت کنید.

بنابراین اگر شما در حال حرکت به سمت آلمان هستید، با توجه به مواردی که در ادامه گفته می شود می توانید بهترین شهر آلمان با توجه به مواردی که گفته می شود و شیوه زندگی و نیازهای خود انتخاب کنید. واحد پول آلمان یورو می باشد. زبان رایج مردم آلمان در این کشور آلمانی می باشد.

شرایط زندگی در شهر های بزرگ آلمان

برلین

در این بین جایگاه برلین عقب گرد داشته و به رتبه ۱۷ تنزل داشته است. برلین در جنگ جهانی دوم نابود شد، و بعد از آن، پس از اتحاد مجدد آلمان شرق و غرب، مجددا بازسازی شد. این شهر بسیار سبز، با پارک ها، جنگل ها، دریاچه ها و رودخانه ها و پوشش شگفت انگیز است. مناطق این شهر بسیار متفاوت هستند، هر کدام از این شهر ها فضای متمایزی دارند. شارلوتنبرگ یکی از مناطق مجلل در غرب این شهر است. خانه های ساخته شده در قرن ۱۹ میلادی بسیار زیبا هستند و این شهر یکی از شهرستان های دانش آموزان پسند در این کشور است. کروزبرگ، به طور سنتی یک مرکز مهم برای ساکنان این شهر است، این منطقه به طور کلی یک منطقه چند فرهنگی و از لحاظ مد کاملا به روز است.  منطقه gentrified در این شهر هنوز سبب جذب هنرمندان و دانشجویان از سراسر دنیا میگردد. ساختمان های زیبای قرن ۱۹ گرون والد ، معتبر ترین منطقه برلین است.

دوسلدورف

این شهر دارای بزرگترین مدارس بین المللی در جهان است. از لحاظ کیفیت زندگی در آلمان و زیرساخت ها، دوسلدورف یکی از شهرهای زیبای جهان است و دارای ماهی های خاص در رودخانه راین، بانک های معتبر، صنعت پیشرفته، شرکت های رسانه ای، مقر چند ملیتی، موزه ها، رستوران ها و بازارهای متنوع است. در این شهر ۴۹ ‘stadtteile وجود دارد: که این Stadmitte ترکیبی از فرهنگ فقیر و غنی در کنار یکدیگر هستند. خانه های بسیار نادر، آپارتمان گران قیمت از جمله مناطق ثروتمند هستند. Pempelfort، با صحنه های فرهنگی متنوع، آینده روشن افراد جوان می باشد. Bilk  یک منطقه پر جمعیت با افراد خارجی و دانش آموزان بین المللی است که از  شب زنده و تعداد زیاد فضاهای باز و سبز شهر خود لذت میبرند. این شهر نزدیک به رودخانه، اوبرکاسل OBERKASSEL است شاید بخشی جذاب ترین بخش این شهر با معماری و هنر نو باشد. بیش از یک چهارم جمعیت ژاپن در این شهرستان ساکن هستند.

فرانکفورت

فرانکفورت یکی از شهر های پر سرمایه آلمان است، این شهر نیز مانند شهر منهتن آسمان خراش های متعددی دارد، افراد بسیاری بالغ بر ۶۰۰،۰۰۰ نفر در این شهر کار میکنند و بسیاری از آنها در حومه شهر زندگی می کنند. این امر تا حدی به دلیل هزینه، تا حدودی به دلیل دسترس به خود شهر می باشد. مناطق جدید ایجاد شده نظیر  Reidberg، و در غرب و شرق بندرگاه، Rebstockpark و Friedberger Warte می باشند، از جمله مناطق دیدنی این شهر میتوان به قصرهای قدیمی تر (و کنسولگری) Westend، Holzhausen چهارم، شاعران (Dichterviertel)، و Diplomatenvierte اشاره کرد. در رستوران ها و کافه های این شهر میتوانید معمولا از موسیقی زنده لذت ببرید. بسیاری از مدیران در شهر Vordertaunus زندگی میکنند، این شهر یک منطقه پوشیده شده از درخت در ۴۵ دقیقه شمال غرب فرانکفورت می باشد. فرانکفورت در مقام ۷ ام در جهان برای کیفیت زندگی است، و زیر ساخت های این شهر مشابه با مونیخ است.

هامبورگ

هامبورگ دومین شهر بازرگانی در شهر آلمان با ۱.۷ میلیون نفر جمعیت، و ۳.۵ میلیون نفر از در منطقه های شهری می باشد. این شهر یکی از ۱۶ ایالت از فدراسیون آلمان است و از لحاظ کیفیت زندگی در مقام ۱۶ ام و از لحاظ کیفیت زیرساخت در مقام ۹ ام قرار گرفت. هر چند که یک شهر بسیار گسترده است، فضای زندگی از دیگر شهر های جهان بیشتر است، فضاهای باز و سبز و رودخانه ها و کانال های عبور بسیار زیاد و همچنین ۲،۰۰۰ پل در این شهر وجود دارد (حتی بیش از ونیز و آمستردام). آلتونا یک منطقه مسکونی محبوب در این شهر است، معماری زیبا و قدیمی، ترمیم کارخانه های قدیمی و بزرگ، ویلا های گران قیمت در کنار رودخانه جزو این موارد است. Eimsbüttal ترکیبی از خانه های مجلل، رسوم، مد روز است. خیابان Wandsbek، در شمال شرق هامبورگ دارای بیشترین تعداد ساکنان و یک منطقه عمده در حومه حوزه و محله تقسیم شده است. هامبورگ نورد به طور سنتی به طبقه کارگر و برونبومها ثروتمند تقسیم میگردد. Bergedof، درجنوب شهرستان، یک شهر مستقل است.

مونیخ

مونیخ دارای کیفیت بسیار بالایی در از لحاظ کیفیت زندگی است و در رتبه ۴ از لحاظ کیفیت زندگی و رتبه ۲ برای زیرساخت قرار می گیرد. اما باید بدانید که مونیخ یکی از شهرهای گران قیمت در اروپا است. دانشگاه های نزدیک به این شهر نظیر Schwabing جزو محبوب ترین شهر ها در بین دانشجویان و جوانان است. منطقه  Maxvorstadt با مغازه ها و کافه مرسوم، معروف است. منطقه Isarvorstadt به منطقه همجنسگرایان در این شهر معروف است و دارای تعداد زیادی از کلوپ های شبانه است. شهر Haidhausen، در ساحل رودخانه ، از محبوب ترین این شهرها است. LEHEL و Bogenhausen هر دو جزو شهر های بسیار گران قیمت هستند. LEHEL جزو شهرهای عمدتا آپارتمانی و جمعیت بسیار بالایی می باشد. شهر Bogenhausen دارای ویلاهای بزرگ افراد  ثروتمند و جمعیت کمتری می باشد.

نورنبرگ

نورنبرگ (یا نورمبرگ در زبان انگلیسی)، از شهرهای زیبا در ایالت بایرن است (دومین شهر پس از مونیخ) واقع در اطراف رودخانه Pegnitz و کانال راین و دهانه اصلی-دانوب از این شهر میگذرند. درصد بالایی از افراد خارجی در این شهر زندگی می کنند، شهرت این شهر به آرام بودن است و از لحاظ کیفیت زندگی در رتبه ۲۴ ام قرار میگیرد. آپارتمان ها و ساختمان های هنری خیره کننده در حال تبدیل شدن به فضاهای انباری و کارخانه ها می باشد. Moegeldorf، Rehof، Laufamholz و Zerzabelshof در میان مطلوب ترین مناطق در این شهرستان می باشد.

اشتوتگارت

شهر اشتوتگارت یکی از شگفتی های کشف شده آلمان می باشد، با وجود ارتباط قوی با صنعت خودرو، این شهر  سراسر پر از تپه ها، دره ها و پارک ها زیبا است. برخی از مناطق مطلوب این شهر عبارتند از دامنه کوه های شیب دار بسیار جذاب است. مناطق برای اسکان در قلب این شهرستان محدود است اما در غرب اشتوتگارت منطقه نه چندان جذاب در دور از مرکز این شهر دارای مغازه ها، بازارها، کافه ها، سالن های تئاتر و پارک ها در مناطق بسیار زیبا برای پیاده روی آسان است. اشتوتگارت-OST و اشتوتگارت-SUD نیز از مراکز بسیار زیبا هستند. Killesberg و Dogerloch از مناطق نسبتا منحصر به فرد است. در مناطقی نظیر زیندلفینگن، بوبلینگین یا فایهینگن شما شانس بیشتری برای پیدا کردن محل اقامت دارید. اشتوتگارت در رتبه ۲۸ ام جهان از لحاظ کیفیت زندگی قرار دارد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ویزا و مهاجرت به آلمان و همچنین وضعیت و شرایط اقامت شما می توانید به موسسه مهاجرت به آلمان یا موسسات مهاجرتی آلمان مراجعه کنید و با سپردن کار خود به دست یک وکیل مهاجرت با تضمین کامل به این کشور مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *