امروز ۰۴ /اردیبهشت /۱۳۹۷ - ساعت

تحصیل در استرالیا

۵ (۱۰۰%) ۱ vote
تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

یکی از مهاجر پذیرترین و زیباترین کشورهای جهان کشور استرالیا واقع در نیمکره جنوبی می باشد. کشور استرالیا به دلیل انگلیسی زبان بودن و داشتن معتبرترین و پیشرفته ترین دانشگاه ها ، افراد زیادی در سراسر دنیا متقاضی مهاجرت به این کشور و تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان می باشند. همکاران و وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی نوباوران با همکاری وکیل مهاجرت استرالیا در کمترین زمان و به صورت تضمینی قادر به اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا برای متقاضیان عزیز جهت تحصیل رایگان در دانشگاه استرالیا می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر تحصیل در استرالیا رایگان و اخذ اقامت استرالیا می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. برای اخذ ویزای تحصیلی برای ادامه تحصیل رایگان در استرالیا باید ابتدا پذیرش تحصیلی از دانشگاه را گرفت و سپس اقدام به اخذ ویزای تحصیلی استرالیا از سفارت استرالیا نمود.
تحصیل در استرالیا بدون ایلتستحصیل در استرالیا بدون نیاز به مدرک زبانپذیرش تحصیلی استرالیا بدون مدرک زبان امکانپذیر نمیباشد.

در شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در استرالیا این قابلیت و راهکار میباشد اگر دانشجو زیر ۱۸ سال وارد خاک استرالیا شود والدین نیز میتوانند ویزا بگیرند

تحصیل در مقطع دبستان و دبیرستان های استرالیا

تحصیل در استرالیا تا سن ۱۵ سالگی اجباری بوده و  مقاطع ابتدایی و دبیرستان دارد. مدرسه های استرالیا خصوصی و دولتی می باشد. شروع سال تحصیلی استرالیا در ماه ژانویه می باشد.دوره ابتدایی ۶ تا ۷ سال با تدریس دروس تربیت بدنی، ریاضی، هنر، زبان انگلیسی، بهداشت، جامعه و فناوری میباشد..دبیرستان در مدارس کشور استرالیا حدود ۵ تا ۶ سال به طول می انجامد. شرکت در کلاس های ریاضی، زبان انگلیسی و علوم برای همه ی دانش آموزان دبیرستان به صورت اجباری می باشد. اما دروسی چون تاریخ ، علوم فنی، کامپیوتر ، هنر و … به صورت اختیاری است و در ۲ سال آخر دانش آموزان در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل در استرالیا می دهند.دوره پیش دانشگاهی و اخد مدرک دیپلم برای ورد به دانشگاههای استرالیا الزامی میباشد. هزینه ی تحصیل در استرالیا-تحصیل در استرالیا هزینه حدود ۱۸ تا ۳۰ هزار دلار میباشد.دانشگاه های استرالیا دو ترم تحصیلی دارند ۳۸ دانشگاه دولتی و دو دانشگاه خصوصی دارند.زبان تدریس در دانشگاه های استرالیا انگلیسی می باشد، از این رو متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه های استرالیا می بایست حداقل مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ را داشته باشند.نمره آیلتس برای تحصیل در استرالیا به دلیل انگلیسی زبان بودن کشور استرالیا نیاز به مدرک زبان حد اقل ۶٫۵ میباشد.بس برای تحصیل در استرالیا آیلتس الزامی میباشد.

دانشگاه های عالی و معتبر در استرالیا دانشگاه ملبورن ، دانشگاه آدلاید ، دانشگاه نیو ساوت ویلز ، دانشگاه کوئینزلند ، دانشگاه وسترن و دانشگاه موناش میباشند.

تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی استرالیا

تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس شامل ۱۴۴ واحد درسی میباشد و سه سال طول میکشد  دوره honors استرالیا  ویژه دانشجویان نخبه دوره لیسانس میباشد که ۲۴واحد درسی را بعد از اتمام لیسانس میگذرانند تا دوره فوق لیسانس خود را در یک سال طی کنند. هزینه های تحصیل در استرالیا حدود ۱۵ تا ۳۰ هزار دلار میباشد.هزینه ادامه تحصیل در استرالیا در رشته های پزشکی ۲۲تا ۵۵ هزار دلار میباشد. واجازه ساعت کار برای دانشجویانی که تحصیل در استرالیا لیسانس را انتخاب کرده اند  ۱۰ ساعت در هفته میباشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد استرالیا

تحصیل در استرالیا کارشناسی ارشد دانشگاه های استرالیا به دو صورت شرکت در کلاس درس همراه با ارائه پایان نامه یا تنها شرکت در کلاس های درس و یا انجام تحقیق امکان پذیر است. دانشجویانی که ادامه تحصیل به روش شرکت در کلاس های درس و ارائه پایان نامه را انتخاب می کنند ، می بایست ۲۴ واحد درسی را پاس کنند و یک پایان نامه نیز تحویل بدهند و دانشجویانی که ادامه تحصیل به روش ارائه تحقیق و پژوهش را انتخاب می کنند ، میبایست در طول یک سال روی موضوعی که دانشگاه آن را تایید کرده کار کند و به صورت یک پایان نامه تحویل دهد. اما دانشجویانی که تنها شرکت در کلاس های درس را انتخاب می کنند باید ۴۸ واحد درسی را در یک سال پاس کنند و در امتحانات پایان دوره نیز شرکت کنند و با کسب نمره قبولی ، مدرک خود را تحصیل در استرالیا /فوق لیسانس دریافت کنند. البته لازم به ذکر است که این دسته از دانشجویان ، نمیتوانند مستقیما وارد مقطع دکتری شوند. زیرا یکی از شرایط ورود به مقطع دکتری ، ارائه پایان نامه در مقطع فوق لیسانس می باشد.

هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس یا به عبارتی بهتر هزینه تحصیل در استرالیا کارشناسی ارشد ۱۵ تا ۳۰ هزار دلار میباشد و اجازه کار ۲۰ ساعته در هفته را دارند.

تحصیل در مقطع دکترا یا PHD استرالیا-تحصیل دکتری استرالیا

شرایط تحصیل دکتری در استرالیا سه تا چهار سال طول میکشد و باید یک پروژه تحویل دانشگاه شود.ادامه تحصیل در استرالیا در مقطع دکتری هزینه هایی نیز دارد که هزینه تحصیل در استرالیا دکتری حدود ۱۸ تا ۳۰ هزار دلار در سال میباشد.کسانیکه تحصیل در استرالیا در مقطع دکتری را انتخاب کرده اند اجازه ۳۰ ساعت کار در هفته را دارند.

بورسیه تحصیلی در استرالیا برای ادامه تحصیل در استرالیا دکتری

تحصیل در استرالیا دکتری با بورس امکانپذیر میباشد. بورسیه تحصیلی استرالیا برای تحصیل رایگان دکترا در استرالیا اغلب برای مقاطع فوق لیسانس و دکتری ارائه می شود. و آن دسته از دانشجویانی که نمرات عالی تحصیلی و مقالات ISI و مدرک زبان ایلتس ۷ داشته باشند ، شانس بیشتری جهت اخذ بورسیه دارند.بورسیه تحصیلی استرالیا بدون مدرک زبان امکانپذیر نیست.

تحصیل رایگان در استرالیا در صورت اخذ بورسیه امکانپذیر میباشد.

خوابگاه های دانشجویی در اغلب دانشگاه ها قرار دارد و دارای تمامی امکانات رفاهی از جمله : سالن ورزش ، غذا ، کامپیوتر ، اینترنت و … می باشد . هزینه این خوابگاه ها با توجه به امکانات خوابگاهی متغیر است و حدود ۸۰ تا ۲۵۰ دلار به ازای هر هفته می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی استرالیا برای تحصیل رایگان دکتری در استرالیا

کپی و اصل شناسنامه
کپی و اصل پاسپورت
عکس پاسپورتی
مدرک زبان ایلتس
در صورت تاهل ترجمه سند ازدواج
گواهی سوابق کاری (در صورتیکه شامل متقاضی شود)
معرفی یک حساب بانکی تایید شده جهت اثبات پشتوانه مالی
اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات

تحصیل در رشته پزشکی استرالیا – تحصیل پزشکی عمومی در استرالیا – تحصیل در استرالیا پزشکی – تحصیل تخصص پزشکی در استرالیا
چنانچه با مدرک دیپلم خود ادامه تحصیل در استرالیا پزشکی می روید،شرایط ادامه تحصیل در استرالیا دورهی تخصص پزشکی به اینگونه یمباشد که ابتدا باید وارد یک دوره کارشناسی عمومی رشته های علوم سلامت و یا Pre-Medicine شوید. این دوره کارشناسی ۳ ساله یا ۴ ساله است. پس از آن وارد دوره های کارشناسی ارشد و دکترای پزشکی و دنداپزشکی برای تحصیل پزشکی استرالیا  می شوید. هزینه تحصیل پزشکی در استرالیا نسبتآ بالا و سالانه در حدود ۳۰۰۰۰$ تا ۶۰۰۰۰$ استرالیا می باشد. هم چنین قبولی در آزمون ورودی GAMSAT برای ادامه تحصیل در استرالیا در رشته پزشکی لازم است.مدرک زبان آیلتس و مدرک پیش دانشگاهی شرایط تحصیل پزشکی در استرالیا میباشد.
اگر شما هم خواهان مشاوره رایگان تحصیل در استرالیا هستید میتوانید با مراجعه به موسسه حقوقی نوباوران و مشاوره با وکلای مجرب ما در کمترین زمان نسبت به اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی استرالیا را دریافت نمایید و در دانشگاه های مدرن و پیشرفته استرالیا ادامه تحصیل بدهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *