امروز ۰۴ /اردیبهشت /۱۳۹۸ - ساعت

تحصیل در بلاروس

۲.۲ (۴۴.۶۲%) ۱۳ votes
تحصیل در بلاروس

تحصیل در بلاروس


تحصیل در بلاروس

بلاروس یک سرزمین دور از دریا در اروپای خاوری است، که با کشورهای روسیه، اوکراین، لهستان، لیتوانی، ولتونی هم‌مرز است. پایتخت آن شهر مینسک است، و شهرهای مهم دیگر آن برست، برست، گرودنو، گومل، موگلیف و ویتبسک هستند.

در بیشتر دوران تاریخ، این ناحیه که هم‌اکنون تحت عنوان بلاروس شناخته می‌شود، بخشی از سرزمین‌های دیگر بود که از آن جمله می‌توان به دوک‌نشین پولاتسک، دوک‌نشین بزرگ لیتوانی، همسود لهستان-لیتوانی و امپراتوری روسیهاشاره کرد. نهایتاً، در سال ۱۹۲۲، به یک جمهوری در اتحاد شوروی تحت عنوان بلاروسیه SSR تبدیل شد. این جمهوری به‌طور رسمی در ۲۷ اوت ۱۹۹۰، حاکمیت خود را اعلام کرد، و در پی فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، استقلال خود را به عنوان جمهوری بلاروس در ۲۵ اوت ۱۹۹۱ اعلام کرد. از سال ۱۹۹۴ تاکنون،الکساندر لوکاشنکو رئیس‌جمهور این کشور بوده است. بلاروس فعلاً در حال مذاکره با همسایه خود روسیه است تا هر دو کشور در میان سایر موارد، اقتصاد خود را در طرحی به نام اتحادیه روسیه و بلاروس با همدیگر یکپارچه کنند. این کشور هنوز هم متحمل آثار انفجار هسته‌ای در حادثه چرنوبیل در سال ۱۹۸۶ است، که در همسایگی جمهوری سوسیالیست شوروی اوکراین قرار داشت.

از لحاظ رسمی، این کشور تحت عنوان جمهوری بلاروس (به زبان بلاروسی: Рэспубліка Беларусь، زبان روسی: Республика Беларусь،Respublika Belarus) شناخته می‌شود، در حالی که نام کوتاه آن بلاروس است. برخی کاربرد عبارت ” بلاروسی ” را که با استفاده از بیان مستقیم روسی‌سازی آن بوده، کسر شأن می‌دانند. این نام به‌طور نادرست به “روسیه سفید” ترجمه شده، که این نام به یک منطقه‌ای جداگانه اشاره دارد.

 • چرا تحصیل در بلاروس؟
 • برخورداری از استاندارهای اروپایی
 • نیمی از آموزش به زبان انگلیسی می باشد
 • عدم نیاز به مدرکIELTS یا TOEFL برای اخذ پذیرش
 • عدم نیاز به نشان دادن بودجه و پشتوانه مالی برای اخذ ویزا
 • کسب تجربه و یادگیری غنی آموزشی از طریق ملاقات و ارتباط با اساتید کشورهای آمریکا ، کانادا و بریتانیا
 • چشم اندازی خوبی از اقامت و اسکان در اروپا پس از اتمام دوره تحصیل
 • برخورداری از یکی از بهترین سیستم های حمل و نقل در اروپا
 • استقبال خوب و صمیمانه از دانشجویان خارجی
 • فرصت تحصیل و ملاقات با بیش از ۶۰۰۰ دانشجوی خارجی از کشورهای مختلف
 • محیطی بسیار امن برای تحصیل و زندگی بدون تبعیض نژادی
 • دانشگاه های بلاروس دارای کمترین هزینه شهریه در جهان می باشند !
 • پروسه ورود به کشور بلاروس برای شروع تحصیل آسان و ساده می باشد
 • پذیرش آسان در رشته های علوم پزشکی،تخصص های پزشکی و دندان پزشکی بدون امتحان ورودی
 • برخورداری از شهرت جهانی در زمینه آموزش و تحقیق
 • برخورداری از پیشینه قوی به لحاظ پژوهشهای علمی و تاثیرات اجتماعی در اروپا
 • دارای ۲۰ دانشگاه مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران
 • یکی از زیباترین و امن ترین کشورهای تازه استقلال یافته
 • پایتخت بلاروس ، شهر زیبای مینسک دارای قدمت ۹۵۰ سالانه

شهریه دانشگاه علوم پزشکی مینسک در رشته های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی،تخصص پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مینسک مورد تایید وزارت بهداشت ایران به زبان های روسی و انگلیسی.

دندان پزشکی به زبان انگلیسی:سالانه ۴۸۲۰ دلار

پزشکی عمومی به زبان روسی:سالانه ۴۲۵۰ دلار

دندان پزشکی به زبان روسی:سالانه ۳۸۲۰ دلار

پزشکی عمومی به زبان روسی:سالانه ۳۵۰۰ دلار

داروسازی به زبان روسی:سالانه ۳۵۰۰ دلار

تخصص داخلی :سالانه ۲۰۰۰ دلار

تخصص دندان پزشکی :سالانه ۳۳۰۰ دلار

جراحی :۲۳۰۰ دلار

هزینه خوابگاه ماهیانه ۲۵ تا ۴۰ دلار

هزینه بیمه درمانی سالیانه ۸۵ دلار

هزینه آزمایشات پزشکی ۶۰ دلار

شرایط پذیرش و مدارک لازم برای تحصیل در بلاروس

داشتن مدارک معتبر دوره های قبل که به زبان روسی ترجمه شده باشند. دیپلم و ریزنمرات (پیش دانشگاهی نیازی نیست)،کارشناسی و ریزنمرات،ارشد و ریز نمرات – و نیز ترجمه پاسپورت به زبان روسی) و به تایید وزارت خارجه رسیده باشد.

در گروه پزشکی اینجا تنها کشوری در اروپای شرقیاست که بهمراه روسیهمدارکش مورد تایید است (البته بصورت مشروط) : رشته پزشکی(۶ ساله) و امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد اما در دندانپزشکی(۵ ساله) و دندانسازی وداروسازی (۵ ساله) زبان، روسی است.

 دارا بودن دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی یا ریاضی فیزیک و شرط معدل (میانگین معدل کل دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی ۱۶ به بالا و هیچکدام از معدلهای دیپلم و پیش دانشگاهی نباید کمتر از۱۴ باشند) و یا گذراندن دوره کالج زبان روسی در بلاروس، به عنوان دوره پیش دانشگاهی (یا پاتفک) که با معادل سازی توسط آموزش و پرورش ایران، مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

 هزینه صدور ویزای فوری (تحصیلی یا شخصی):

(امروز تحویل سفارت میشه و فردا دریافت می کنید) : ۱۶۰ دلار

و هزینه صدور ویزای عادی (که معمولا طی ۴ روز کاری صادر میشود) : ۸۰ دلار می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگرید.

تحصیل در بلاروس | نوباوران تحصیل در بلاروس ,تحصیل در بلاروس,تحصیل در بلاروس هزینه,تحصیل در بلاروس+دندانپزشکی,تحصیل در بلاروس,تحصیل در بلاروس به زبان انگلیسی,راهنمای تحصیل در بلاروس,هزینه تحصیل در بلاروس ۲۰۱۵,تحصیلات در بلاروس,تحصیل پزشکی در بلاروس,شرایط تحصیل در بلاروس,هزینه های تحصیل در بلاروس,هزینه ی تحصیل در بلاروس,هزینه ادامه تحصیل در بلاروس,هزینه تحصیل وزندگی در بلاروس,هزینه تحصیل پزشکی در بلاروس,هزینه تحصیل دندانپزشکی در بلاروس,هزینه تحصیل در کشور بلاروس,تحصیل در رشته دندانپزشکی در بلاروس,هزینه زندگی در بلاروس ۲۰۱۵,تحصیل در رشته ی پزشکی در بلاروس,تحصیل دندانپزشکی در بلاروس,تحصیل دندانپزشکی در بلاروس,شرایط تحصیل پزشکی در بلاروس,تحصیل تخصص پزشکی در بلاروس,تحصیل پزشکی بلاروس,تحصیل در رشته پزشکی در بلاروس,شرایط تحصیل در بلاروس,شرایط ادامه تحصیل در بلاروس,شرایط تحصیل در دانشگاه بلاروس,شرایط تحصیل در دانشگاههای بلاروس,شرایط تحصیل دندانپزشکی بلاروس – تحصیل در بلاروس … تحصیل در بلاروس | تحصیل در خارج از کشور تحصیل در بلاروس | ‬ هزینه های تحصیل در بلاروس-شهریه های سالیانه دانشگاههای بلاروس رشته پزشکی- دندانپزشکی- بلاروس تحصیل در بلاروس – دانشگاه علوم پزشکی مینسک  تحصیل در بلاروس تحصیل در بلاروس تحصیل در بلاروس (تحصیل در بلاروس)

تحصیل در بلاروس…

(تحصیل در بلاروس) -[تحصیل در بلاروس]-

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *