امروز ۲۶ /آبان /۱۳۹۷ - ساعت

تحصیل در دبیرستان های انگلستان

Rate this post

تحصیل در دبیرستان های انگلستان

تحصیل در بریتانیا

مدارس بریتانیا

بسیاری از دانش آموزان در سال ۲۰۱۸ مشغول تحصیل در دبیرستان ها انگلستان میباشند تا مقاطع  تحصیلی و برنامه تحصیلی خود را بهبود ببخشند و جایگاه دانشگاه را بدست آورند. مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در در دبیرستانهای انگلستان میتواند راه خوبی جهت مهاجرت فرزندان ما باشد .
سیستم آموزش و پرورش در انگلستان در سراسر جهان برای تدریس و یادگیری با کیفیت بالا و امکانات کلاس جهانی،آماده پذیرش است.
مدارس و کالج های انگلستان با سیستم های آموزشی در سایر کشورهای توسعه یافته قابل مقایسه هستند دانش آموزانی که یک ترم یا سال تحصیلی در انگلستان می گذرانند، معمولا وقتی که به خانه می روند، مطالبات خود را می پردازند. بسیاری از دانش آموزان در انگلستان تحصیل می کنند تا شانس خود را برای کسب جایگاه در اولین دانشگاه انتخابی خود در کشورشان بهبود دهند. این آزمون شخصیتی است برای مطالعه در خارج از کشور. دانش آموزانی که در انگلستان تحصیل می کنند، ویژگی های شخصی خود را نشان می دهند که به تقویت برنامه های کاربردی خود در دانشگاه کمک می کند.
دانش آموزان در انگلستان می توانند برای مدارک تحصیلی که توسط دانشگاه های انگلیس به رسمیت شناخته می شوند، تحصیل کنند. دانش آموزان در انگلستان می توانند در مورد نحوه درخواست دانشگاه های انگلیس به کمک های متخصص اقدام کنند.همچنین، دانش آموزان قبل از شروع تحصیل در دانشگاه بریتانیا، می توانند در انگلستان زندگی کنند.

بسیاری از دانش آموزان در انگلستان برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود تحصیل می کنند.
دانش آموزان در انگلیس به سرعت واژگان و بیان جدید را با صحبت کردن و گوش دادن به افراد انگلیسی زبان،یاد میگیرند.
دانش آموزانی که مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود می بخشند، آینده شغلی خود را بهبود می بخشند.
توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی در حال حاضر برای بسیاری از حرفه های دولت ملی، شرکت های چند ملیتی، اتحادیه اروپا یا سازمان ملل ضروری است.

دانش آموزانی که در انگلستان تحصیل کرده اند در سن ۱۶ تا ۱۸ سالگی معمولا به فرم ششم می پیوندند.
فرم ششم ارجح ترین بخش دبیرستان است. فرم ششم برای کسانی است که مایل به تحصیل در یک رشته تحصیلی خاص در دانشگاه و یا تحصیلات حرفه ای ،میباشد.دانش آموزان در فرم ششم باید بلند پروازانه، انگیزه و هوشمندانه برای رسیدن به اهداف خود باشند.
دانش آموزان در فرم ششم، تمایل به دوستانه ترین، شرافتمندانه ترین و باهوش ترین افراد برای گروه سنی خود را دارند.

مشاهده نمونه BROCHURE مدرسه در اینجا

 

What is a private “sixth-form” college?

www.sixth-form.com

این  form مناسب کسانی که به دنبال یک کالج مستقل (خصوصی) برای تحصیل ششم هستند اختصاص یافته است. این کالج ها در یک گروه بسیار وسیع از کلاس های تخصصی تحصیلی به سن ۱۴ تا ۱۹ ساله ارائه شده است. این وبسایت در زمینه موضوعاتی مانند ششمین کالج فرم، جستجوی کالج ها در یک منطقه خاص، پیدا کردن کالج های امتحان نتایج و کالس هایی که برای تحصیل ارائه شده است، به شما توصیه می شود. ما همچنین آموزش شخصی را برای افرادی که ترجیح می دهند در خانه به تنهایی آموزش دهند، پوشش می دهیم.

در انگلستان “ششمین فرم” به سالهای آخر تحصیلات عالی (دوره متوسطه) اشاره دارد که طی آن دانش آموزان برای ورود به دانشگاه آماده می شوند. طیف وسیعی از افراد در سطح پیشرفته، معمولا بیش از دو سال مطالعه می شوند. این دو سال نیز به عنوان سال ۱۲ و سال ۱۳، و یا “پایین ۶” و “بالا ۶” شناخته شده است. دانش آموزان به طور معمول در تاریخ ۱۲ سپتامبر پس از شانزدهمین سالگرد تولد خود را وارد می کنند و دوره تحصیل خود را در سن ۱۸ سالگی تکمیل می کنند. اما، کالج های ۶ نفره خصوصی معمولا سیاست های پذیرش پذیری دارند و طیف وسیعی از گزینه های درس را برای دانش آموزان ۱۴-۱۹ ساله ارائه می دهند. و در بعضی موارد برای دانش آموزان بالغ.

تفاوت بین یک مدرسه ششم و یک کالج ششم؟

. دانش آموزان معمولا در سن ۱۶ سالگی یا بیشتر هستند، اگر چه تعدادی از دانش آموزان ۱۴ ساله را برای مطالعه دوره های GCSE (General Certificate of Secondary Education)می پذیرند. اکثر کالج ها – مخصوصا کسانی که سوارکاری می کنند – فعالیت های ورزشی و فعالیت های فوق العاده ای را برای دانش آموزان سازماندهی می کنند، اما امکانات برای آنها محدودتر از مدرسه شبانه روزی است.

دانش آموزان بعد از پاس کردن دوره GCSE وارد دوره A-Level میشوند. مدت دوره A-Level دو سال است و تاریخ شروع آن شهریور و دی ماه می باشد. دوره A-Level دو سال پایانی دبیرستان در انگلستان است و دانش آموزان بعد از پایان این دوره وارد دانشگاه های انگلستان خواهند شد. سن دنش آموزان حداقل باید ۱۶ باشد و سال دوم دبیرستان را در کشور ایران پاس کرده باشند. دانش آموزانی که میخواهند در دانشگاه های ممتاز انگلستان از قبیل آکسفورد،کمبریج و یا ایمپریال کالج لندن تحصیل کنند باید مدرک دبیرستان خود را از مدارس انگلستان دریافت کرده باشند. مدرک A-Level مورد تائید همه ی دانشگاه ها در سرتاسر دنیا میباشد بنابراین دانش آموزان می توانند بعد از پایان دبیرستان و کسب مدرکA_LEVEL  ، برای ادامه تحصیل به کشور هایی مانند  آمریکا،استرالیا، کانادا و سایر کشورهای تاپ مهاجرت کنند.

همچنین گذراندن دوره A-Level برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در رشته پزشکی و یا دندانپزشکی در انگلستان را دارند اجباری می باشد.

اسکان و پذیرایی

کالج های ششم شکل خصوصی عمدتا در شهرهای مانند لندن، آکسفورد، کمبریج و بیرمنگام تمرکز می کنند و اکثر آنها در جنوب انگلیس قرار دارند. اکثر پیشنهادات روز یا مکان های تعطیلات، هر چند آنها محل اقامت اغلب خارج از محل و یا گاهی اوقات با خانواده های میزبان محلی تنظیم شده است.

علاوه بر این، یک یا دو مدرسه مستقل وجود دارد، مانند Hurtwood House، که برای گروه سنی ۱۶ ساله تدارک دیده می شود و تمام امکانات موجود را در یک مدرسه خصوصی برای مدرسه ارائه می دهد.

شما می توانید یک eGuide را که به شما در مورد انتخاب یک کالج فرم خصوصی ششم می گوید را به شما نشان می دهد و می توانید از امکانات جستجوی ما برای پیدا کردن کالج هایی که نزدیک ترین شهر مورد نظر شما هستند، استفاده کنید. بسیاری از والدین با انتخاب انتخاب اشتباه می گیرند یا به سادگی نمی دانند کدام سوژه ها انتخاب مناسب برای تحصیل ششم است.

وبسایت جست وجوی مدرسه در انگلستان:

www.best-schools.co.uk

 

طبق فرم ششم مکان تحصیل ،بسیار جالب و دوستانه برای بچه ها در نظر گرفته شده است:

 • فضای غیر رسمی و آرام
 • آموزش کارآموزی از کارکنان آموزش عالی مجرب
 • تعداد کمی از دانش آموزان در کلاس
 • برنامه درسی ملی برای تضمین کیفیت و استانداردها
 • ثبت نام برای مدارک تحصیلی یا حرفه ای بین المللی به رسمیت شناخته شده است
 • مشاوره کارشناسان در مورد برنامه های کاری و دانشگاه از مشاوران راهنمایی و مربیان و کارکنان آموزش عالی
 • منابع یادگیری عالی
 • امکانات عالی، از جمله اتاق های مشترک، مناطق مطالعه خصوصی، ایستگاه های کاری کامپیوتری و امکانات ورزشی مدارس در انگلستان دارای امکانات کلاس جهانی برای تحصیل، ورزش و اجتماعی شدن هستند – امکانات بسیار عالی هستند و همواره بهبود می یابند.
 • منابع آموزشی زیادی برای دانش آموزان ارزشیابی در فرم ششم وجود دارد، از جمله:
 • کتابخانه های مدرسه
 • مناطق مطالعه آرام
 • امکانات مطالعه خصوصی، از جمله ایستگاه های کاری کامپیوتر
 • مدارس در انگلستان از جدیدترین تکنولوژی برای آموزش و یادگیری استفاده می کنند. اکثر مدارس در انگلستان دارای موارد زیر هستند:
 • دسترسی به اینترنت با سرعت بالا با ارائه کامل چند رسانه ای
 • زمینه های شبکه موضوعی
 • تخته سفید تعاملی
 • ویدئو کنفرانس و امکانات ویرایش
 • آزمایشگاه های تخصصی

امکانات ورزشی از یک مدرسه به دیگری متفاوت است. اکثر مدارس در انگلستان دارای موارد زیر هستند:

 • سالن های ورزشی داخل سالن
 • استخرهای شنا
 • زمین فوتبال
 • تناسب اندام و استعدادهای درخشان
 • زمینه های ورزشی و مسیر ورزشی
 • استودیوهای رقص یا درام

فضاهای اجتماعی در فرم ششم وجود دارد که در آن دانش آموزان می توانند در میان کلاس ها صحبت و تفریح ​​کنند. اغلب آشپزخانه کوچک با امکانات چای و قهوه در این مناطق اجتماعی وجود دارد.
رستوران های مدرسه برای ناهار از جمله غذاهای سنتی، غذاهای فوری و گزینه های سالم استفاده می کنند.
دستگاه های وندینگ در مدارس برای دانش آموزان برای خرید تنقلات – از جمله نوشابه و قنادی استفاده می شود.

تقویم مدرسه در بریتانیا به دانش آموزان زمان زیادی برای مطالعه و آرامش اختصاص می دهد.
سال تحصیلی در ماه سپتامبر آغاز می شود و در ماه جولای به پایان می رسد.

 • تعطیلات مدارس در انگلستان به شرح زیر میباشد:
 • تعطیلات مدرسه ۲ هفته برای کریسمس
 • تعطیلات مدرسه ۲ هفته برای عید پاک
 • یک هفته تعطیلات مدرسه در ماه اکتبر
 • یک هفته تعطیلات مدرسه در ماه فوریه
  مدارس در انگلستان معمولا از ساعت ۹ صبح شروع می شوند و در ساعت ۳۰.۳۰ به پایان می رسد. با این حال، برخی از مدارس، ساعات قابل انعطاف پذیرتری دارند.معمولا یک تایم کوتاه ۱۵ دقیقه ای در صبح و یک ساعت برای ناهار در نظر گرفته شده است.
  اکثر موضوعات سنتی تحصیلی که در اروپا و آمریکای شمالی آموزش داده می شود، در انگلستان نیز آموزش داده می شوند – مثلا علوم انسانی و علوم اجتماعی، ریاضیات و علوم و موضوعات خلاق و هنری.
  با این حال، دانش آموزان می توانند موضوعات جدید و متفاوت را مطالعه کنند که ممکن است در کشور خود تدریس نشوند. در سال های اخیر، موضوعات مدرن و معاصر و مطالعات مبتنی بر مهارت و حرفه ای در بسیاری از فرم های ششم انگلستان به عنوان موضوعات جایگزین ارائه شده است.
  موضوعات مورد مطالعه برای تحصیل در هر مدرسه متفاوت است.
  این جدول ایده هایی را درباره موضوعات اصلی و موضوعات فردی در بسیاری از فرم های ششم انگلیس ارائه می دهد.

 

 

 

معمولا ۲ یا ۳ نفر را برای مطالعه انتخاب می کنند وموضوع ها به شدت مورد مطالعه قرار می گیرند.

علوم انسانی و اجتماعیریاضیات و علومخلاق و هنریمدرن و معاصر      مهارت های مبتنی بر موضوعات حرفهای
زبان انگلیسی      ریاضیاتهنرنقاشیمطالعات فیلمحسابداری
ادبیات انگلیسیفناوری اطلاعاتهنر پارچهمطالعات رسانه ایمطالعات تجاری
تاریخمهندسیموسیقیعکاسیقانون
جغرافیازیست شناسیتکنولوژی   موسیقیطراحی محصولبهداشت و مراقبت های اجتماعی
جامعه شناسیعلم شیمیدرامگردشگری در اوقات فراغتمهمانداری و پذیرایی
روانشناسیفیزیکتئاتر

 

 • اعتبارات و مدارک تحصیلیمدارس ممکن است تصمیم بگیرند که برای دانش آموزان ارزشی برای آزمون های رسمی وارد شوند اگر (۱) یک دانش آموز پیشرفت رضایت بخش داشته باشد و (۲) اگر یک دانش آموز در طول تحصیل در انگلستان اقامت داشته باشد.
  دانش آموزان بورس می توانند برای کار انجام شده اعتبارات رسمی را دریافت کنند، حتی اگر آنها برای امتحانات رسمی وارد نشوند.
  بسیاری از مدارک تحصیلی در انگلستان به ماژول تقسیم می شوند. دانش آموزان مبادله می توانند اعتبارات را برای هر ماژولی که آنها را کامل می کنند دریافت کنند
  جزئیات ماژولهای تکمیل شده را میتوان در رشته های تحصیلی به عنوان مدرک دستیابی به دانش آموزان مبادله برای نشان دادن مشاوران راهنمایی در هنگام بازگشت به خانه در نظر گرفت.

مدارس شبانه روزی دارای تاریخچه طولانی مدت تحصیلات دانشگاهی هستند و دانش آموزان بین المللی بیشتری را جذب می کنند. این مدارس دارای سنت ها و قوانین سختگیرانه و همچنین محیط های زیبا و الهام بخش است. به طور کلی دوره های GCSE و level_a را برای کمک به دانش آموزان در آماده سازی برای دانشگاه های برتر ارائه می دهند.

کالج های آموزشی مخصوصا برای دانش آموزان بین المللی طراحی شده اند. آنها آزادی بیشتری را ارائه می دهند اما انتظار دارند که مستقل از دانش آموزان یاد بگیرند. چیزهای خوب در مورد کالج های آموزشی این است که: هیچ محدودیت سنی وجود ندارد؛ آنها معمولا کلاس های کوچکی دارند و دانش آموزان می توانند از محل اقامت یا محل اقامت مدرسه انتخاب کنند. کالج های آموزشی دارای GCSE، سطح AS و سطح A، مسیر و دوره های پایه است.

تفاوت اصلی بین مدارس خصوصی و کالج ها:

زبان انگلیسی

کالج انگلیسی زبان انگلستان دوره های آمادگی برای مدارک معتبر و بین المللی را اعلام می کند.

سخنرانان غیر زبان انگلیسی نیاز به مدارک تحصیلی برای ثبت نام در یک دوره تحصیلی در دانشگاه بریتانیا در انگلستان دارند. سخنرانان غیر زبان انگلیسی همچنین نیاز به مهارت های زبان برای بسیاری از مشاغل حرفه ای در انگلستان دارند.

کالج های زبان در انگلستان به دانش آموزان کمک می کنند تا مدارک تحصیلی زبان انگلیسی زیر را آماده کنند:

کمبریج ارائه می دهد مجموعه ای از امتحانات که نشان می دهد اثبات توانایی زبان انگلیسی دانش آموز در سطوح مختلف. محبوب ترین امتحانات عبارتند از: گواهینامه کمبریج انگلیسی (FCE) برای دانش آموزان سطح متوسط ​​و گواهینامه پیشرفته کمبریج (CAE) به زبان انگلیسی برای دانش آموزان پیشرفته.

ترینیتی یک هیئت نظارت پذیری شناخته شده است که امتحانات ESOL صحبت می کند که ۱۲ نمره را پوشش می دهد، از مبتدی تا سطح زبان مادری سخاوتمندانه. برای اطلاعات بیشتر، لطفا بخش های عمومی انگلیسی و انگلیسی را ببینید.

سیستم تست زبان انگلیسی بین المللی (IELTS) یک معاینه توسط کمبریج ESOL و شورای بریتانیا است. دانش آموزان در مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن به زبان انگلیسی تست می شوند. اکثر دانشگاه های انگلستان نیاز به سخنرانان غیر زبان دارند تا قبل از پذیرش در یک دوره درجه یک نمره IELTS 6 یا بیشتر را کسب کنند. سازمان های حرفه ای در انگلستان (به عنوان مثال، شورای عمومی پزشکی) همچنین نیاز به نمره زبان انگلیسی برای دستیابی به نمره های IELTS دارند تا بتوانند در انگلستان تمرین کنند. برای اطلاعات بیشتر، لطفا دوره آمادگی آزمون IELTS را ببینید.

تحصیل در خارج از کشور انگلستان کار سختی برای جابجایی دانش آموزان با خانواده های میزبان دارد که معتقدیم شما خوشحال خواهید شد.
تحصیل در خارج از کشور انگلستان هر کاری را که ممکن است برای دانش آموزان با خانواده هایی که سرگرمی ها.
همراهان دانش آموزان:
خدماتی که به همراه ارائه می دهند:
۱. اقامتگاه کامل (۳ وعده غذا در روز – صبحانه، ناهار و ناهار بسته بندی شده)
۲. محل تمیز و راحت برای اقامت
۳ تخت خود و فضای ذخیره سازی برای اقلام شخصی
۴. اقامت در نزدیکی مدرسه / کالج / کار و غیره
همراه هان در بریتانیا تعدادی لوازم خانگی در خانه شان دارند.

یا آپارتمان زندگی می تقریبا تمام خانواده های میزبان دارای تلویزیون هستند

بیش از ۹۰٪ از خانواده های میزبان در انگلیس دارای یک ضبط کننده ویدئویی، دی وی دی و / یا پخش سی دی است

نزدیک به ۶۰ درصد از خانواده های میزبان در انگلستان دارای یک رایانه شخصی هستند (و تعداد آنها به سرعت افزایش می یابد)

بیش از ۷۰٪ از خانواده های میزبان در انگلستان ماشین دارند

بیش از ۲۰ درصد از خانواده های میزبان در انگلستان دارای دو یا چند اتومبیل هستند.
بیشتر خانواده های میزبان در انگلستان در خانه زندگی می کنند. در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی که در آپارتمان کنند.

۹۰٪ از خانواده های میزبان در انگلستان در شهرها زندگی می کنند.

بیشتر خانواده های میزبان در بریتانیا در حومه ها تنها در فاصله کوتاهی از مراکز شهر زندگی می کنند.

سبک های مختلف خانه در انگلستان وجود دارد:

– مدرن، خانه های جداگانه و نیمه منزل

 • – خانه های تراس سنتی
 • – خانه های یک طبقه، خانه های ییلاقی نامیده می شود
 • هر کدام از سبک های خانه، بیشترین موارد زیر را دارند:
 • – حال
 • – ناهارخوری

– آشپزخانه

 • – ۲ یا ۳ اتاق خواب
 • – ۱ یا ۲ حمام
 • – باغ کوچک یا حیاط
  مدرسه در انگلستان تا ۱۶ سالگی اجباری است. با این حال، نوجوانان در انگلیس اغلب تصمیم به تحصیل برای یک محل در دانشگاه و ۲ سال دیگر در مدرسه، تا زمانی که آنها ۱۸ ساله است. در سال های اخیر، تعداد نوجوانان انگلیس که در دانشگاه تحصیل کرده اند بسیار افزایش یافته است. تقریبا ۳۳٪ نوجوانان در انگلیس در سن ۱۸ سالگی در دانشگاه تحصیل می کنند.
  دبیرستان

بیش از ۲۵۰۰ مدرسه خصوصی در بریتانیا آموزش کودکان را از سراسر جهان انجام می دهند و مانند دانشگاه ها یک سیستم رتبه بندی غیر رسمی برای مدارس وجود دارد که عمدتا بر اساس نتایج سطح A که دانش آموزان به دست می آورند و دانشگاه هایی است که دانش آموزان محل را در آن جا می گیرند.

برای فهرست کامل دبیرستان های انگلستان، اینجا را کلیک کنید .

مدارس شبانه روزی و کالج های آموزشی بین المللی برای متقاضیان مختلف ایجاد شده اند:

مدرسه شبانه روزی

مدارس شبانه روزی دارای تاریخچه طولانی مدت هستند و دانش آموزان بین المللی بیشتری را جذب می کنند. این مدارس دارای سنت ها و قوانین سختگیرانه و همچنین محیط های زیبا و الهام بخش است. به طور کلی دوره های GCSE و A را برای کمک به دانش آموزان در آماده سازی برای دانشگاه های برتر ارائه می دهند

 

 

 

کالج آموزشی

کالج های آموزشی مخصوصا برای دانش آموزان بین المللی طراحی شده اند. آنها آزادی بیشتری را ارائه می دهند اما انتظار دارند که مستقل از دانش آموزان یاد بگیرند. چیزهای خوب در مورد کالج های آموزشی این است که: هیچ محدودیت سنی وجود ندارد؛ آنها معمولا کلاس های کوچکی دارند و دانش آموزان می توانند از محل اقامت یا محل اقامت مدرسه انتخاب کنند. کالج های آموزشی دارای GCSE، سطح AS و سطح A، مسیر و دوره های پایه است.

 • تفاوت اصلی بین مدارس خصوصی و کالج های آموزشی در انگلستان عبارتند از:
دبیرستان خصوصیکالج آموزشی
امکاناتتمرکز بر انضباط و آموزش: دانش آموزان نیاز به پوشیدن لباس، آموزش های شبانه و هر روز در یک ساعت خاص به خواب می روند.تمرکز بر رشته: دانش آموزان نیازی به پوشیدن لباس ندارند و باید تکالیف خود را تکمیل کنند.
منابع دانش آموزان۸۰٪ – ۹۰٪ دانش آموزان انگلیسی هستند۹۰٪ دانش آموزان دانش آموزان خارجی هستند
تعداد دانش آموز در کلاستعداد دانش آموزان کلاس معمولا بیش از ۲۰ استکلاس های کوچک، معمولا کمتر از ۱۰ است
نیاز ورودیشرایط سخت تر شدن: محدودیت سنی و مهارت انگلیسیالزام ورودی انعطاف پذیر: هیچ سن و محدودیت مهارت انگلیسی
مورد نیاز استتمرکز بر رشد فیزیکی و معنویاندکی تمرکز بر رشد فیزیکی و معنوی
شرایط اقامتدانش آموزان باید در محل اقامت اقامت کننددانش آموزان می توانند سالن محل اقامت یا محل اقامت خود را انتخاب کنند
مثال هامدرسه Bromsgrove School
Monkton Combe مدرسه
Sidcot
کالج بلربیز
استافورد خانه
کمبریج مدرسان کالج

 

 • Applying to a UK Private School

روش های پذیرش

هر مدرسه روال پذیرش خود را تنظیم می کند و در یک مدرک خصوصی در انگلستان هیچ استانداردی وجود ندارد.

تمام مدارس شما را ملزم به تکمیل فرم ثبت نام (اگر بخواهید فرزند شما را برای ورود به حساب در نظر بگیریم) و پرداخت هزینه غیر قابل استرداد، به طور کلی در محدوده £ ۱۰۰ تا £ ۳۰۰. شایان توجه است که به طور همزمان به ۳ یا ۴ مدرسه اعمال شود، اما توجه داشته باشید که شما چندین هزینه ثبت نام را اجتناب ناپذیر خواهید کرد.

مدارس اغلب سعی می کنند تا والدین را در اسرع وقت ثبت نام کنند. فلسفه ی خود ما این است که مشتریان ما را برای بازدید از مدارس ابتدا و اگر دوست دارید مدرسه، پس از ثبت نام. با این حال، بعضی از مدارس تحصیلی نخبه در حال حاضر بر هزینه های ثبت نام تاکید می کنند قبل از حتی اجازه بازدید.

ثبت نام در مدارس بالا معمولا حداقل یک سال قبل از ورود باید انجام شود، هرچند تعدادی از مدارس وجود دارد که تا زمانی که کامل باشند، ادامه خواهند داد.

بیشتر آکادمی مدرسه، بیشتر احتمال دارد که هر متقاضی را آزمایش کنید و نیاز به نمرات بالا داشته باشید. کودکان زیر ۷ سال به طور کلی توسط مدرسه های آمادگی با مصاحبه و روز مدرسه در مدرسه مورد ارزیابی قرار می گیرند. بعد از ۷ سالگی ممکن است از آنها خواسته شود که آزمونهای انگلیسی و ریاضی را انجام دهند و همچنین استدلال کلامی یا غیر کلامی.

برای ورود به مدرسه ابتدایی در سن ۱۱ یا ۱۳ سالگی، تست ها به تدریج سخت تر می شوند و همچنین گستره وسیعی از موضوعات مانند علوم و زبان ها را پوشش می دهد. همه مدارس نیاز به گزارش و مرجع از مدرسه قبلی دارند و بعضی از مدارس توانائی گسترده تر می توانند به گزارش مدارس اخیر نسبت به نتایج آزمون توجه بیشتری نشان دهند. مدارس SEN به یک گزارش روانشناسی آموزشی جدید نیاز دارند.

با فرض اینکه فرزند شما توسط یک مدرسه پذیرفته شود، شما یک پیشنهاد کتبی دریافت خواهید کرد و یک دوره ثابت (به عنوان مثال ۲ یا ۳ هفته) که در آن شما باید این پیشنهاد را قبول (یا آن را از دست بدهید) داده شود. بعد از آن شما خواسته می شود که سپرده و یا هزینه های اول و یا هر دو را پرداخت کنید. کودکان خارج از اتحادیه اروپا ممکن است نیاز به ویزا برای تحصیل در انگلستان داشته باشند. آنها باید برای مدارس مورد استفاده قرار گیرند که دارای سطح بسیار قابل اعتماد سطح ۴ هستند که توسط سازمان مرزی بریتانیا اعطا شده است. فقط این مدارس می توانند نامه CAS را با پیشنهاد ارائه دهند که والدین می توانند درخواست ویزا کنند.

مدارس به شما نیاز دارند که با آنها قرارداد اجباری را وارد کنید، که به طور معمول معمولا از شما مسترد می شود که هزینه های یک مدت را پرداخت کنید، اگر مدرسه را مطلع نکردید، اگر فرزند شما را برداشت.

 • شهریه مدارس انگلستان

مدارس انگلستان،مانند مراکز آموزش علمی  این کشور خصوصی میباشند و شهریه های نسبتا بالایی دارند اما جزو بهترین و برترین کالج ها و دبیرستان های دنیا هستند،هزینه و شهریه این مدارس و کالج ها ز ۱۰۰۰ پوند آغاز میشوند و حتی تا ۲۵۰۰۰ پوند میرسد با این حال مدارس و دبیرستان های دولتی نیز هستند که نسبتا هزینه های پایین تری دارند که رنج قیمتشان بین ۴۰۰۰ پوند تا ۸۰۰۰ پوند میباشد که به نوع و جایگاه مدارس و کالج ها بستگی دارد در هر حال انگلستان جزو کشور های گران اروپا و دنیا محسوب میشود که  هزینه تحصیل در انگلستان حدود ۵۰ % بالاتر است . لکن توجه بفرمایید بنا به تجربه در باب ویزای تحصیلی انگلستان ، دبیرستانهایی که شهریه ی پایینتر دارند از شانس ویزای پایینی برخوردارند.

هزینه های کلی :

خارج از لندنداخل لندنهزینه
۸۴۲۵۸۴۲۵شهریه
۴۶۴۶۱۰کتاب ها ،نشریات و غیره
۳۹۱۶۳۱سفر
۴۹۸۹۶۳۴۰اجاره
۱۹۵۴۱۹۵۶محصولات غذایی
۳۶۳۳۹۶کالاها خانگی
۴۲۶۵بیمه
۱۹۱۷۲۲۲۹وسایل شخصی
۱۷۰۵۱۵۳۸سفر
۱۱۹۰۹۹۷اوقات فراغت
۲۱۴۴۰۲۳۱۸۷جمع کل

 

بورسیه انگلستان

دولت سلطنتی انگلستان و همچنین  دانشگاه های این کشور برای افرادی که از لحاظ توان مالی دچار مشکل هستند برای پرداخت هزینه تحصیل در انگلستان کمک میکند و به نوعی با دادن وام ها و کمک هزینه های تحصیلی این افراد را کمک میکند تا برای ادامه تحصیل خود با مشکل عمده ایی مواجه نشوند که میزان این بورسیه ها متفاوت است از حدود ۵۷۴۰ پوند آغاز میشود و حتی در برخی از موارد به ۷۷۵۱ پوند نیز میرسد و دانش آموزان این وام ها را میتوانند پس از تحصیل به دولت و یا دانشگاه ها پس بدهند و حتی مشغول به کار شوند و برای خود سابقه ی کار و بیمه لحاظ شود و جزیی از اقامت فرد دانشجو باشد با این حال بورس تحصیلی به همه ی دانش آموزان تعلق نمیگیرد و فرد دانشجو باید از لحاظ سطح علمی و  سابقه ی تحصیلی بسیار به نسبت دیگران برتری داشته باشد که استاد آن بخواهد به این دانشجو فاند تحصیلی تعلق بگیرد و همه ی متقاضیان نمیتوانند از این گزینه بهره مند شوند.

ما در این مقاله در مورد شرایط تحصیل در دبیرستانهای انگلستان مطالب ارائه نمودیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *