تحصیل در رشته پرستاری به زبان انگلیسی

تحصیل در رشته پرستاری به زبان انگلیسی

تحصیل در رشته پرستاری به زبان انگلیسی
تحصیل در ایتالیا
رشته پرستاری به عنوان یکی از رشته های بسیار مهم در حوزه سلامت همواره مورد توجه علاقه مندان به تحصیل در زیرگروه های پزشکی بوده است.در تقسيم بنديهاي آكادميك، امروز ارزش پرستار خوب همطراز يك پزشك خوب قرار مي گيرد. كار يك پزشك خوب موقعي بحد مطلوب مي رسد كه يك پرستار خوب و ورزيده مسئوليت بيمار او را بر عهده داشته باشد.

علاقه مندان به تحصیل در ایتالیا در رشته پرستاری می توانند جهت سال اینده تحصیلی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ در دانشگاه ساپینزای رم که یکی از معتبرترین دانشگاههای ایتالیا و اروپاست در این رشته به ادامه تحصیل بپردازند.

از انجا که رشته پرستاری در این دانشگاه به زبان انگلیسی برگزار میگردد،شرایط اشتغال بسیار مناسبی پس از تحصیل و همچنین مهاجرت کاری به کشورهایی همچون کانادا،استرالیا،امریکا یا سایر کشورهای اروپایی نیز برای فارغ التحصیلان این رشته میسر می باشد.

جهت تحصیل در رشته پرستاری متقاضی می بایست حداقل ۱۲سال تحصیلی را طی کرده باشد.

پس از دریافت پذیرش توسط موسسه و دریافت ویزای تحصیلی کشور ایتالیا دانشجویان می بایست در ازمون ورودی این رشته نیز شرکت نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در اوکراین تحصیل در جمهوری چک تحصیل در ایتالیا تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در هند تحصیل در اسپانیا تحصیل در ایسلند تحصیل در لهستان تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در مجارستان تحصیل در آلمان تحصیل در استرالیا اقامت اروپا تحصیل در چین تحصیل در سوئد آموزش زبان ترکی استانبولی تحصیل در انگلستان تحصیل در کانادا