امروز ۰۲ /اسفند /۱۳۹۷ - ساعت
۲.۸ (۵۶%) ۱۰ votes
تحصیل در روسیه

تحصیل در روسیه

چرا مطالعه در خارج از کشور در روسیه؟

روسیه همیشه رهبر در زمینه آموزش و پرورش، به خصوص پزشکی، مهندسی و دیگر بخش ها بوده است. شما خواهید دید که تحصیل در روسیه برای پول ارزشمند است، ساده و انعطاف پذیر است. شما متوجه خواهید شد که این تنها راهی است که اکثر مردم می توانند خود را در فرهنگ روسیه غوطه ور سازند.
چرا روسیه؟

فدراسیون روسیه (همانطور که اکنون شناخته می شود) در قسمت شرقی اروپا و قسمت شمالی آسیا واقع شده است. این یکی از تنها دو کشور است که در واقع اروپا و آسیا را پوشش می دهد. پایتخت مسکو است و مساحتی حدود ۱۷۰۷۵.۴ کیلومتر مربع دارد. جمعیت حدود ۱۴۴ میلیون نفر است و این در تراکم حدود ۸.۷ نفر در هر کیلومتر مربع است. نگاهی به جمعیت جهانی جهان فدراسیون روسیه دارای ۲.۶٪ از کل جمعیت جهان است. مسلما، زبان رسمی روسی است. بیش از ۱۰۰ ادیان مختلف آزادانه در فدراسیون روسیه فعالیت می کنند. مهمترین آنها مسیحیت، اسلام، یهودیت و بودیسم است.

در مرز شمال غربی نروژ و فنلاند است، در مرز غربی لهستان، استونی، لتونی، لیتوانی و بلاروس است. به جنوب غرب، اوکراین را پیدا خواهید کرد، به جنوب، جورجیا، آذربایجان و قزاقستان خواهید یافت. مرز جنوب شرقی، جایی است که کشورهای آسیایی چین، مغولستان و جمهوری دموکراتیک خلق کره شمالی (کره شمالی) را پیدا خواهید کرد.

از آنجا که فدراسیون روسیه دارای ۲۲ درصد زمین است، این کشور آن را بزرگترین کشور در جهان می داند. ما ششمین جمعیت پرجمعیت جهان است و میزان سواد ما یکی از بهترین ها در جهان است. ما همچنین دارای ثروتمندترین منابع معدنی نفت، گاز، طلا، الماس، زغال سنگ و بسیاری دیگر است. با توجه به پتانسیل علمی و سیستم آموزشی بنیادی ایجاد زمینه برای دستاوردهای فنی ما، این نیز پایه ای از تولید صنعتی و اکتشاف و تحقیق فضا بود.

فصل ۴ در سال روسیه وجود دارد، و این بسیار آسان است به تمایز به دلیل بسیار متفاوت از یکدیگر است. فصل ها به وضوح بهار، تابستان، پاییز و زمستان است. در تابستان دمای متوسط ​​۲۰ درجه سانتیگراد است، در پاییز، آن را سردتر می شود با دامنه های +۱۰ C تا -۵ C. در زمستان بسیار سرد درجه حرارت از -۱۵ C تا -۲۰ C، در نهایت در بهار محدوده -۵ تا +۱۵ درجه سانتیگراد است. به دلیل حجم کشور، آب و هوا می تواند بسته به اینکه بخشی از شما است، متفاوت باشد. پرواز از یک منطقه به داخل کشور می تواند شما را ۱۴ ساعت طول بکشد.

رئیس جمهوری فدراسیون روسیه رئیس جمهور است. او هر چهار سال یکبار با یک رای گیری مخفی جهانی انتخاب می شود. رئیس جمهور همچنین فرمانده نیروهای مسلح است. مجمع فدرال نماینده و قانونگذار فدراسیون روسیه است. دولت روسیه به ریاست یک رئیس که توسط رئیس جمهور منصوب می شود.

ساختار آموزش در فدراسیون روسیه بسیار ساده است. در ابتدا شما تحصیلات ابتدایی را دارید؛ این سیستم آموزش و پرورش است که تا سن ۶ سالگی استفاده می شود. آموزش ابتدایی به صورت زیر است: این ۴ سال است و از کلاس ۱ تا کلاس ۴ است. متوسطه ۵ ساله از کلاس ۵ تا کلاس ۹ است. از کلاس ۱۰ تا کلاس ۱۱، بنابراین ۲ سال است.

تحصیلات عالی زمانی است که شما برای تحصیلات خود تحصیل می کنید و شامل مدرک لیسانس (که پس از ۴ سال تحصیلی و تکمیل موفقیت آمیز است)، مدرک کارشناسی ارشد با تخصص ویژه (که پس از ۵ تا ۵ سال و نیم سال اعطا می شود)، و مدرک کارشناسی (جایزه پس از ۲ سال تحصیل و تکمیل موفقیت آمیز مدرک کارشناسی). تنها تفاوت اینها تخصص های پزشکی است که عبارتند از:

عمومی پزشکی، پزشکی، و علوم دامپزشکی. این دوره ها به مدت ۶ سال است، مدرک به عنوان اهدا می شود

دندانپزشکی، روانشناسی بالینی و داروسازی. این دوره ها به مدت ۵ سال است، مدرک به عنوان اهدا می شود

پرستاری این دوره ۲-۳ سال است، این مدرک به عنوان مدرک مورد تایید قرار می گیرد

از زمان شکل گیری اتحاد جماهیر شوروی، روسیه تا به حال یک نظام آموزش و پرورش داشته است که از لحاظ کیفیت و کمیت هر دو قوی و پیشرفته است. سیستم آموزش و پرورش ما در سراسر جهان برای سنت های قوی آموزش و پرورش و آموزش کارشناسان واجد شرایط شناخته شده است. در حالی که این سنت بزرگ را زنده نگه می دارد، نظام آموزش و پرورش ما نیز به تغییرات مورد نیاز در سطح بین المللی ادامه می دهد و روند و دوره ها را به صورت مورد نیاز به روز می کند. دستاوردهای علمی و فنی ما، که مشهور به جهان هستند، با سیستم های تحقیق و آموزش روسیه در سطح بالا ساخته شده است. کشور ما و نظام آموزش و پرورش همیشه با دانشجویان خارجی به دنبال کسب مدارک تحصیلی عالی به دلیل هزینه های کم هزینه و اعتبار بین المللی مدارک تحصیلی ما محبوب هستند.

مشارکت ما در ایجاد منطقه مشترک اروپایی تحصیلات عالی اطمینان از شناخت متقابل درجه های روسیه در اروپا را تضمین می کند و این امر از هم دور هم دور می شود؛ این امر باعث می شود که یک مدرک دانشگاهی از دانشجویان خارجی بسیار جذاب باشد. این پیمان اروپایی به نیت ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *