تحصیل در هند

مشاوره و خدمات اعزام دانشجو به هندوستان،اطلاعات مربوط به تحصیل در هندوستان، نحوه اخذ پذیرش تحصیلی هندوستان، اخذ ویزای تحصیلی هندوستان و تحصیل در دانشگاه های …
سیستم آموزشی هندوستان بسیار شبیه سیستم آموزشی کشور انگلستان می باشد و زبان آکادمیک کشور هندوستان به صورت انگلیسی می باشد که مهمترین حسن و برتری این کشور می باشد . سیستم آموزشی هندوستان به صورت زیر می باشد:

دوره کارشناسی در هند : ۳ سال
دوره کارشناسی ارشد در هند : ۲ سال
دوره دکتری در هند  : ۲ تا ۳ سال

داروسازی در هند :

لیسانس داروسازی در هند:

طول مدت این دوره چهار سال میباشد و هزینه آن بین ۹۰۰۰$ تا ۱۸۰۰۰$ میباشد و نیاز به مدرک زبان و شرط معدل نمی باشد.

مدارک لازم برای تحصیل در هند:

پیش دانشکاهی تجربی یا ریاضی
کپی پاسپورت
سه قطعه عکس

دکترای داروسازی در هند :

طول مدت این دوره شش سال پیوسته و هزینه آن ۲۲۰۰۰$ تا ۳۴۰۰۰$ بسته به نوع کالج وا دانشگاه میباشد.

آخرین مهلت اقدام برای دریافت تخفیف (شهریه ۲۲۰۰۰دلار )،شرایط تقسیط ویژه آخر ماه سپتامبر (۱۰ مهرماه ) می باشد .متقاضیانی که پس از این تاریخ اقدام نمایند شهریه بالاتری باید پرداخت نمایند . ۶ ماه کلاس زبان رایگان از شرایط ویژه این دوره می باشد.

شهرهای بنگلور و منگلور از بهترین و تمیزترین شهرهای هند هستند و اروپایی نشین می باشد .پذیرش از کالجهای زیر نظر دانشگاه راجیو گاندی می باشد که مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشند.

مزایای تحصیل در هند :

هزینه بسیار پایین زندگی در هند
اعتبار بین المللی + ۶ ماه دوره زبان رایگان+تایید وزارت بهداشت ایران

 

دندانپزشکی در هند :

طول مدت این دوره در هندوستان پنج سال میباشد و هزینه این دوره پنج ساله ۳۵۰۰۰$ تا ۴۲۰۰۰۰$ است که در شهر منگلور هندوستان است.

دوره مذکور چهار سال تئوری و یک سال عملی میباشد.

برای شهر بنگلور ۴۴۰۰۰$ تا  $ ۶۰۰۰۰می باشد . بدیهیست استفاده از شرایط حداقل شهریه و تقسیط آن تا آخر ماه آگوست (۱۰ شهریور ماه )می باشد .

شهرهای بنگلور و منگلور از بهترین و تمیزترین شهرهای هند هستند و اروپایی نشین می باشد .پذیرش از کالجهای زیر نظر دانشگاه راجیو گاندی می باشد که مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشند.

مزایای تحصیل در هند:

بدون نیاز به مدرک زبان و شرط معدل
هزینه های پایین
اعتبار بین المللی+تایید وزارت بهداشت ایران

شرایط ویژه جهت دندانپزشکی و داروسازی در هند :

جهت رشته های داروسازی و دندانپزشکی در هند شرایط تخفیف و تقسیط شهریه توسط ما به عنوان نماینده دانشگاه نیز وجود دارد .لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید .

دوره کارشناسی در هند :

دوره کارشناسی در هندوستان به صورت ۳ سال می باشد و  بصورت تمام وقت از دوشنبه تا شنبه کلاسها بر گزار می شود . این دوره در هندوستان شبیه ایران بعد از گذراندن دوره پیش دانشگاهی  می باشد . برای اخذ پذیرش و ثبت نام در دانشگاههای هندوستان  در دوره کارشناسی نیاز به هیچ مدرک زبان و شرط معدل وجود ندارد .
۳ ساله بودن و هزینه بسیار کم این دوره نسبت به دانشگاههای ایران از نکات بسیار مهمی است  برای  تصمیم خانواده ها برای ساختن آینده ای خوب و مطمئن برای فرزندانشان

دوره کارشناسی ارشد در هند :

این دوره در هندوستان دو ساله میباشد و برای اخذ پذیرش نیاز به هیچ گونه مدرک زبان و شرط معدل وجود ندارد.

دوره دکترا در هند:

طول این دوره کمتر از سه سال میباشد و نیاز به هیچ گونه مدرک زبان و شرط معدل نمی باشد. مهم ترین موضوع پیدا کردن استاد راهنما می باشد که این موسسه با نمایندگان مجرب اقدام به انجام تمامی مراحل اخذ پذیرش مینماید.
مزایا
طول دوره کم تر از سه سال
هزینه های بسیار پایین
بدونه نیاز به مدرک زبان و شرط معدل
دارای اعتبار بین المللی

موسسه حقوقی نوباوران مشاور و راهنمای شما درزمینه تحصیل در هندوستان خواهد بود .برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت مشاوره حضوری از فرم ارزیابی رایگان زیر استفاده نمایید.

,تحصیل در هندوستان,تحصیل در هندوستان+هزینه,تحصیل در هندوستان شبنم,تحصیل در هندوستان پونا,تحصیل در هندوستان بنگلور,تحصیل در هندوستان Mba,تحصیل در هندوستان حیدرآباد,تحصیل در هندوستان در مقطع دکتری,تحصیل در هندوستان سروش,تحصیل در هندوستان در رشته پزشکی,هزینه ادامه تحصیل در هندوستان,هزینه های تحصیل در هندوستان,هزینه ی تحصیل در هندوستان,هزینه تحصیل وزندگی در هندوستان,هزینه تحصیل پزشکی در هندوستان,هزینه تحصیل دندانپزشکی در هندوستان,هزینه تحصیل دکترا در هندوستان,هزینه تحصیل در دانشگاه هندوستان,هزینه تحصیل داروسازی در هندوستان,تحصیل در دانشگاه پونا هندوستان,تحصیل در شهر بنگلور هندوستان,تحصیل در هندوستان داروسازی,تحصیل در رشته داروسازی در هندوستان,تحصیل در هندوستان پزشکی,شرایط تحصیل پزشکی در هندوستان

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

15 دیدگاه ها

 1. زهرا می‌گه:

  با سلام
  میخوام بدونم داروسازی در دانشگاه راجیو گاندی شهر بنگلور مورد تایید وزارت بهداشت هست؟ شنیدم از سال ۲۰۱۶ مورد تایید نیست. اگر اینطور باشه کدوم دانشگاه دکترای حرفه ای داروسازی داره و مورد تابید وزارت بهداشت است؟

 2. صلاح می‌گه:

  سلام اگه بخوام دندانپزشکی تو دانشگاه راجیو هند بخونم میشه اقساطیش کرد و اینکه زحمتی نیست ی شماره برای هماهنگی داشته باشید۰ میشه زبان اونجا خوند و ایا پول خوابگاه و غذا از ۱۲۰ میلیون جداست

 3. علی می‌گه:

  با سلام
  لطفا بفرمایید هزینه ی سالیانه ی تحصیل در رشته داروسازی از یک دانشگاه معتبر در هند چقدر است و چه زمانی باید برای ثبت نام اقدام نمود

  با سپاس
  علی

 4. علي آزاددوين می‌گه:

  سلام بهترین و کم هزینه ترین دانشگاه برای دکترای حقوق کدوم دانشگاه در هند است؟

 5. محدثه می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم در هندوستان رشته رادیولوژی در مقطع کارشناسی هم هست؟ لطفا راهنمایی کنین؟

 6. عباس می‌گه:

  سلام.شرایط ورود به دانشگاه وگذراندن دوره پیش دانشگگاهی را می خواستم

 7. فرشته می‌گه:

  با سلام
  میخواستم هزینه های زندگی در و تحصیل برای دندانپزشکی در شهر های بنگلور و منگلور که مورد قبول ایران هم باشه رو حدودا بهم بگین
  ممنونم

 8. فرشته می‌گه:

  با سلام رشته دندانپزشکی مورد قبول ایران در چه دانشگاههایی به جز منگلور و بنگلور وجود داره؟ و هزینه های تحصیلی آن چه حدودی است؟
  ممنون

 9. علی شیبانی می‌گه:

  لطفا یه شماره تماس از موسسه بفزمایید .برای مشاوره و یا رفتن حضوری .برای تحصیل دندانپزشکی در هند.

 10. ساناز خرمیان می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید.جهت مشاوره حضوری لطفا راهنمایی کنید.سپاس

 11. امیر می‌گه:

  با سلام,میخواستم بپرسم رشته مهندسی پزشکی داره هند دانشگاه؟

 12. فرخ می‌گه:

  سلام.پذیرش فیزیوتراپی در هند درمقطع کارشناسی میخواستم.

 13. کیوان می‌گه:

  سلام
  اطلاعات دقیق رو درباره دانشگاه های هند و هزینه شون وچی لازمه برای ورود بهشون رو از کجا میتونم پیگیر بشم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در اوکراین تحصیل در جمهوری چک تحصیل در ایتالیا تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در هند تحصیل در اسپانیا تحصیل در اتریش تحصیل در بلاروس تحصیل در ایسلند تحصیل در اسپانیا تحصیل در لهستان تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در مجارستان تحصیل در مجارستان تحصیل در آلمان تحصیل در کانادا تحصیل در انگلستان تحصیل در استرالیا تحصیل در روسیه اقامت اروپا تحصیل در چین تحصیل در سوئد ویزای شینگن