امروز ۲۶ /تیر /۱۳۹۷ - ساعت
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

مطالعه در قلمرو شمالی داروین (استرالیا)

گرمسیری بالا پایان و بیابان سرخ مرکز: سرزمین شمالی (NT) را می توان به دو منطقه تقسیم شده است. داروین شهرستان پایتخت NT است و نقطه ورود به بسیاری از جاذبه در بالا پایان است.

عهد جدید یک گزینه بسیار عالی برای دانش آموزان و دانشجویان متقاضی برای تحصیل در استرالیا به دنبال آرامش، زندگی در فضای باز و آب و هوای گرم، با داروین و تنها گرمسیری شهرستان پایتخت استرالیا است. فضای داروین چند فرهنگی و نزدیکی به آسیا را به عنوان بسیاری از شهرستان پایتخت شمالی استرالیا آن را یک گزینه جذاب برای دانشجویان بین المللی می سازد.

برای دانش آموزان و دانشجویان سواحل و باغهای گرمسیری ،رستوران و کافه ها و ادمان استوارت موزه تلگراف، معبد چینی ،باغهای گیاهی جرج براون، پارک جنگلی ملّی چارلز داروین غارهای کوتا کوتا ، پارک جنگلی ملّی کاکادو جاذبه های زیبایی خواهد بود .

لیچفیلد پارک ملی، دو ساعت در جنوب غرب داروین، ارائه می دهد پیاده روی خوش منظره و زیبا، معادن شنا، مناطق پیک نیک و دیگر جاذبه های طبیعی است. نیز به دلایل کمپینگ بنابراین شما می توانید یک اقامت طولانی لذت ببرید و کشف تمام پارک وجود دارد.

عنوان پایین به سمت مرکزی استرالیا، شما را از طریق کاترین، دروازه ورود به کاترین تنگه عبور – یک محیط دیدنی و جذاب، این برنامه شامل یک رودخانه بزرگ با دیواره های صخره های ناهموار در هر طرف. میراث جهانی ذکر شده پارک ملی کاکادو یکی دیگر از جاذبه های محبوب در NT است. پوشش در اطراف ۲۰،۰۰۰ کیلومتر مربع، این پارک جهان معروف برای زیبایی از مناظر آن و تنوع شگفت انگیز از حیات وحش آن را پشتیبانی، از جمله تمساح است. طوطی کاکل سفید همچنین میزبان یک مجموعه عالی از هنر سنگ بومی – که برخی از آن قدمت ۳۰۰۰۰ سال است. نقاشی یکی از قدیمی ترین اسناد تاریخی از هر گروهی از مردم در جهان تشکیل می دهند. ابشار

جنوبی داروین بیابان و شهرستان جای دور افتاده نمادین از آلیس اسپرینگز است. مجموعه ای در میان یک چشم انداز بیابان قرمز قابل توجه، این شهر ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت برای فعالیت های ماجراجویی، کوه پیمایی و مشاهده هنر بومی منطقه است. آلیس اسپرینگز همچنین یک پایگاه خوب از آن برای کشف مناظر منحصر به فرد از مرکزی استرالیا. جاذبه های شناخته شده عبارتند از: سایت مقدس بومی اولورو و صخره های تماشایی از گنبد کاتا Tjuta (همچنین به عنوان شناخته شده Olgas). Uluru و کاتا Tjuta باقی مانده از فرسایش که در حدود ۵۰۰ میلیون سال پیش آغاز شد است.

طیف وسیعی از ارائه دهندگان آموزش و پرورش در NT کوچک است، اما قلمرو یک انتخاب خوب از دوره در مناطق عمومی مانند آموزش، حقوق، تجارت و سالمندان، و همچنین به عنوان تخصص در زمینه های خاص به قلمرو شمالی، از جمله علم کویر و مطالعات بومی. اغلب دانشجویان در داروین واقع شده است. دانشجویان بین المللی نه درصد از جمعیت دانشجویی کل NT را تشکیل می دهند.
مسکن در داروین استرالیا
میانگین قیمت اجاره برای یک خانه سه اتاق خوابه در داروین AUD $ 700 است، در حالی کهمیانگین قیمت اجاره یک واحد یک خوابه ۵۷۰ $ می باشد.

عهد جدید ارائه می دهد سفر با اتوبوس با تخفیف یا رایگان به تمام دانش آموزان است. اتوبوس اجرا در اطراف داروین در زمان اوج، اما در شب و در تعطیلات آخر هفته کمتر باشد. حمل و نقل در مناطق دیگر از NT محدود است، بنابراین دسترسی به ماشین و یا اشکال دیگر حمل و نقل ممکن است لازم باشد.
اقلیم داروین استرالیا
داروین آب و هوای استوایی با فصول مرطوب و خشک مجزا می باشد. متوسط ​​حداکثر درجه حرارت در داروین در ۳۰S کم است در تمام طول سال، در حالی که بیشتر در جنوب حداکثر زمستان قطره به حدود ۲۰ درجه سانتی گراد
توجه: اطلاعات و آمار و ارقام ارائه شده در اینجا به عنوان تنها یک راهنمای در نظر گرفته شده و ممکن است تغییر داده شده باشد.
تحصیل در استرالیا در دانشگاههای استرالیا – چارلز داروین
ورسیه تحصیل دانشگاه چارلز داروین استرالیا، بورسیه تحصیلی کارشناسی و ارشد و دکترای استرالیا، تحصیل رایگان در استرالیا بورسیه

دانشگاه چارلز داروین (CDU) یک دانشگاه عمومی استرالیا با حدود است ۲۲,۰۸۳ دانش آموزان به عنوان از ۲۰۱۱. آن را در تاسیس شد ۲۰۰۳ پس از ادغام دانشگاه قلمرو شمالی (NTU) داروین, مدرسه منزیس تحقیقات بهداشت و دانشگاه Centralian از Alice Springs و آن را پس از چارلز داروین نامگذاری شد, طبیعت مشهور انگلیسی.
این عضو از گروه است ۷ دانشگاه پژوهش نوآورانه در استرالیا. CDU پردیس در حومه شهر داروین ofCasuarina, این شهرستان از پالمرستون, و شهرهای آلیس اسپرینگز, کاترین و Nhulunbuy, با مراکز آموزشی کوچکتر در JABIRU, Tennant Creek و Yulara را. یک دانشگاه آب نما جدید باز در ۲۰۱۵ در CBD داروین که شامل مدرسه کسب و کار.
دانشگاه ارائه می دهد طیف گسترده ای از درجه آموزش عالی و آموزش و پرورش فنی و حرفه ای و دوره های آموزشی با گزینه های مطالعه انعطاف پذیر, از جمله پاره وقت, خارجی و آنلاین.
توسط ۲۰۱۵ دانشگاه چارلز داروین خواهد پایه دانش آموز خود را با رشد ۵۰ درصد. آن خواهد شد برای رویکرد پیشرو خود را به آموزش و پرورش مشهور, پژوهش و مشارکت جوامع در منطقه ای و از راه دور استرالیا, و منطقه به عنوان یک کل.
آن را نیز به در اولویت های منطقه جلب را در چارچوب برنامه های آموزش و پرورش و کاوش مرزهای دانش.
با تمرکز بر کیفیت بالا, انعطاف پذیر آموزش و پرورش محلی و از راه دور, CDU به یادگیری که دانش آموزان ارائه, منطقه و ملت نیاز به تولید فارغ التحصیلان نوآورانه که به طور موثر مقابله با چالش های پیچیده, جهان در حال تغییر.
به عنوان یک ارائه دهنده آموزش چند بخش متمایز, این دانشگاه به عنوان یک رهبر در حمایت از دانشجویان و ارائه مسیر از آموزش های حرفه ای از طریق به درجات تحقیقات پیشرفته به رسمیت شناخته شده.
آن را افزایش مشارکت دانش آموزان رسیدن به, به خصوص در میان گروه های آموزشی محروم, از طریق روش های سنتی و غیر سنتی به تحویل آموزش و پرورش و, در انجام این کار, به طور موثر رفع نیازهای دانشجویان بومی برای تبدیل شدن به دانشگاه خود را از انتخاب.
نقاط قوت تحقیقاتی ایجاد این دانشگاه در مناطق گرمسیری, بیابان ها و دانش بومی را تبدیل به یک منبع ملی و بین المللی, باز به همکاری و مجهز به ارائه راه حل برای مشکلات پیچیده ای از محلی, اهمیت ملی و بین المللی.
CDU خواهد بود مؤسسه آموزش عالی منطقه پویا و قوی است که قوی جعلی, متقابلا سودمند با مشارکت دیگر نهادهای اصلی, دولت و جامعه.
این نیازهای صنعت و حرفه برای نیروی کار ماهر دیدار خواهد کرد و به رهبری برای پیشبرد فکری باشند, حرفه ای, اجتماعی, تندرستی فرهنگی و زیست محیطی از قلمرو شمالی.
کارکنان خواهد شد برای به رسمیت شناخته شده, و در حمایت, دستیابی به اهداف دانشگاه. در همه زمینه ها از تلاش این دانشگاه را به بالاترین استانداردهای حرفه ای اعمال می شود, کارآمدی و پاسخگویی به حداکثر رساندن اثر آن و اطمینان از ارزش سهم خود را به منطقه که در آن فعالیت.

مدارس / کالج / گروه ها / دوره های آموزشی / دانشکده

دانشکده مهندسی, سلامتی, علوم و محیط زیست

دانشکده مهندسی فناوری اطلاعات و
دانشکده محیط زیست
دانشکده بهداشت
دانشکده علوم روانی و بالینی

دانشکده حقوق, تحصیلات, کسب و کار و هنر

دانشکده زبان علمی و آموزش
CDU مدرسه کسب و کار
دانشکده هنرهای خلاق و علوم انسانی
مدرسه آموزش و پرورش
دانشکده حقوق
دانشکده بومی دانش و سیاست عمومی

دانشکده آموزش فنی و حرفهای

دانشکده صنایع خدماتی
دانشکده صنایع اولیه
دانشکده معاملات
دانشکده بهداشت, جامعه و خدمات کودکان

تاریخ

دانشگاه چارلز داروین در طول سال از طریق ادغام چندین موسسات آموزش عالی تکامل یافته.

کالج داروین, تأسیس شده در ۱۹۷۴ و تغییر نام موسسه داروین از فناوری در ۱۹۸۴, یک کالج ترکیبی از آموزش و پرورش پیشرفته و کالج TAFE بود. آن را بر روی آنچه در حال حاضر پردیس CASUARINA واقع شده بود, با وجود آن که ساختمان های دیگر در زمان های مختلف در داروین استفاده. در زمان تشکیل قلمرو شمالی دانشگاه, آن درجه در هنر داد, تحصیلات, کسب و کار و علوم کاربردی.

مدرسه منزیس تحقیقات بهداشتی در تاسیس شد ۱۹۸۵ به عنوان یک شرکت بدنه دولت قلمرو شمالی تحت قانون منزیس ۱۹۸۵. این قانون در اصلاح شد ۲۰۰۴ برای رسمی در رابطه با دانشگاه چارلز داروین (CDU). منزیس در حال حاضر یک شریک مهم CDU و به منزله یک مدرسه در دانشگاه در محوطه دانشگاه در CDU CASUARINA ارائه درجه کارشناسی ارشد و بالاتر با پژوهش.

در موارد متعدد دولت قلمرو شمالی درخواست مشترک المنافع دولت استرالیا برای تامین مالی یک دانشگاه در منطقه. پاسخ این بود که جمعیت خیلی کوچک بود. که در ۱۹۸۵, آن را در زمان مرحله غیر معمول از تامین مالی دانشگاه کالج از قلمرو شمالی خود را برای یک دوره پنج ساله از ۱۹۸۷ به ۱۹۹۱. این کالج توسط شورای اداره می شد, ریاست آستین Asche و توسط یک سرپرست منجر, پروفسور جیم تامسون, از دانشگاه کوئینزلند. یک آرایش با دانشگاه کوئینزلند ساخته شده بود که کالج را جوایز درجه از آن نهاد. کارکنان در انتخاب شدند ۱۹۸۶ و مستقر در ساختمان های قدیمی داروین مدرسه ابتدایی. فقط قبل از مصرف دانش آموزان اولین بار در فوریه ۱۹۸۷, کالج به ساختمان تبدیل شده از بیمارستان سابق داروین در Myilly نقطه در داروین منتقل. پرستاران سابق’ خوابگاه خوابگاه دانشجویی شد, نام خانه بین المللی. کالج دو قوه بود, هنر و علوم. این اهدا, از طریق دانشگاه کوئینزلند لینک, دکتر اول فلسفه درجه در قلمرو شمالی.

کالج Centralian در تاسیس شد ۱۹۹۳ از ادغام Sadadeen کالج ارشد ثانویه و کالج چشمه آلیس از TAFE. در طول زندگی خود, کالج تحویل ارشد ثانویه, TAFE و آموزش عالی از طریق کمپ اصلی در آلیس اسپرینگز, و به میزان کمتر طیف قلمرو شمالی. کالج Centralian یک مدرسه ارشد ثانویه شرکت آموزشی است, برای دانش آموزان از سال ۱۰ به سال ۱۲. کالج Centralian سهام محوطه دانشگاه خود را با پردیس دانشگاه چارلز داروین از آلیس اسپرینگز. کالج Centralian با استفاده از امکانات دانشگاه و دانشجویان حضور در دانشگاه Centralian می توانید در دوره های VET شرکت (در اوایل سال ۱۰) ارائه شده توسط CDU.

سرزمین شمالی دانشگاه (NTU) در ژانویه تاسیس شد ۱۹۸۹ بوسیله ادغام موسسه داروین فناوری و دانشگاه از قلمرو شمالی. ادغام بحث برانگیز بود, اما مجبور شده توسط به اصطلاح انقلاب داوکینز تحت وزیر فدرال آموزش و پرورش جان داوکینز. دانشگاه زندگی جدید را در آغاز ۱ ژانویه ۱۹۸۹. مدارک تحصیلی از دانشگاه کوئینزلند ادامه داد: برای چند سال اهدا می شود.

اولین معاون پروفسور مالکوم Nairn از دانشگاه مرداک در استرالیا غربی بود. تحت رهبری او در دانشگاه رونق و روحیه در میان هر دو کارکنان و دانشجویان بالا بود. با این حال بودجه کاهش یافته است به عنوان تعداد دانشجویان افزایش یافت. در طول مدت خود را از دفتر مراکز مطالعات مختلف در خاک, که قبلا به طور مستقیم توسط دولت NT اجرا شده بود, بخش شد از دانشگاه. پردیس پالمرستون, برای چند سال پیش از این کالج TAFE, همچنین بخشی از دانشگاه شد. پردیس پالمرستون است در خیابان دانشگاه واقع این سایت پیشنهادی برای یک دانشگاه جدید در تسلیم به دولت فدرال در بود ۱۹۸۱.

دوم معاونت پروفسور راجر هولمز از دانشگاه گریفیث بود. پس از یک شروع عالی اولیه به دوره خود را از دفتر, او در دانشگاه و جامعه محلی توسط استعفا نا امید پس از خدمت برای تنها یک ترم را به این پست معاونت در دانشگاه نیوکاسل.

او به عنوان سوم معاونت توسط سپس معاون معاونت جایگزین شد, پروفسور رون مک کی. تحت رهبری او, محدودیت های مالی در دانشگاه افزایش. محیط زیست از نیاز به ارائه به عنوان گسترده ای که ممکن است یک از آموزش عالی یک جمعیت کوچک زندگی در یک منطقه بسیار بزرگ به دور از نهادهای جایگزین حتی بیشتر خصمانه شد و دانشگاه را رونق نیست. در ژانویه ۲۰۰۱, کالج کاترین روستایی, از جمله ایستگاه Mataranka, بخش شد از دانشگاه.

پس از استعفای مک کی را به دلیل بیماری در ۲۰۰۲, موقت معاونت, پروفسور کن مک کینون, سابق معاونت دانشگاه ولنگونگ منصوب شد. او در زمان اقدامات مختلف به بهبود سلامت دانشگاه, برخی بحث برانگیز, مانند پیشنهاد ادغام با کالج Centralian با یک نام جدید برای دانشگاه.

بر ۲۱ اوت ۲۰۰۳, سرزمین شمالی مجمع قانونگذاری قانون دانشگاه چارلز داروین گذشت ۲۰۰۳ (NT), ادغام آلیس اسپرینگز’ کالج Centralian و مدرسه منزیس تحقیقات بهداشتی با قلمرو شمالی دانشگاه به شکل دانشگاه چارلز داروین از ۱ ژانویه ۲۰۰۴. نشست شورای دانشگاه افتتاحیه برگزار شد ۲۶ نوامبر ۲۰۰۳.

منبع مطلب

تحصیل در استرالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *