تحصیل و زندگی در داروین استرالیا

تحصیل و زندگی در داروین استرالیا

مطالعه در قلمرو شمالی داروین (استرالیا)

گرمسیری بالا پایان و بیابان سرخ مرکز: سرزمین شمالی (NT) را می توان به دو منطقه تقسیم شده است. داروین شهرستان پایتخت NT است و نقطه ورود به بسیاری از جاذبه در بالا پایان است.

عهد جدید یک گزینه بسیار عالی برای دانش آموزان و دانشجویان متقاضی برای تحصیل در استرالیا به دنبال آرامش، زندگی در فضای باز و آب و هوای گرم، با داروین و تنها گرمسیری شهرستان پایتخت استرالیا است. فضای داروین چند فرهنگی و نزدیکی به آسیا را به عنوان بسیاری از شهرستان پایتخت شمالی استرالیا آن را یک گزینه جذاب برای دانشجویان بین المللی می سازد.

برای دانش آموزان و دانشجویان سواحل و باغهای گرمسیری ،رستوران و کافه ها و ادمان استوارت موزه تلگراف، معبد چینی ،باغهای گیاهی جرج براون، پارک جنگلی ملّی چارلز داروین غارهای کوتا کوتا ، پارک جنگلی ملّی کاکادو جاذبه های زیبایی خواهد بود .

لیچفیلد پارک ملی، دو ساعت در جنوب غرب داروین، ارائه می دهد پیاده روی خوش منظره و زیبا، معادن شنا، مناطق پیک نیک و دیگر جاذبه های طبیعی است. نیز به دلایل کمپینگ بنابراین شما می توانید یک اقامت طولانی لذت ببرید و کشف تمام پارک وجود دارد.

عنوان پایین به سمت مرکزی استرالیا، شما را از طریق کاترین، دروازه ورود به کاترین تنگه عبور – یک محیط دیدنی و جذاب، این برنامه شامل یک رودخانه بزرگ با دیواره های صخره های ناهموار در هر طرف. میراث جهانی ذکر شده پارک ملی کاکادو یکی دیگر از جاذبه های محبوب در NT است. پوشش در اطراف ۲۰،۰۰۰ کیلومتر مربع، این پارک جهان معروف برای زیبایی از مناظر آن و تنوع شگفت انگیز از حیات وحش آن را پشتیبانی، از جمله تمساح است. طوطی کاکل سفید همچنین میزبان یک مجموعه عالی از هنر سنگ بومی – که برخی از آن قدمت ۳۰۰۰۰ سال است. نقاشی یکی از قدیمی ترین اسناد تاریخی از هر گروهی از مردم در جهان تشکیل می دهند. ابشار

جنوبی داروین بیابان و شهرستان جای دور افتاده نمادین از آلیس اسپرینگز است. مجموعه ای در میان یک چشم انداز بیابان قرمز قابل توجه، این شهر ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت برای فعالیت های ماجراجویی، کوه پیمایی و مشاهده هنر بومی منطقه است. آلیس اسپرینگز همچنین یک پایگاه خوب از آن برای کشف مناظر منحصر به فرد از مرکزی استرالیا. جاذبه های شناخته شده عبارتند از: سایت مقدس بومی اولورو و صخره های تماشایی از گنبد کاتا Tjuta (همچنین به عنوان شناخته شده Olgas). Uluru و کاتا Tjuta باقی مانده از فرسایش که در حدود ۵۰۰ میلیون سال پیش آغاز شد است.

طیف وسیعی از ارائه دهندگان آموزش و پرورش در NT کوچک است، اما قلمرو یک انتخاب خوب از دوره در مناطق عمومی مانند آموزش، حقوق، تجارت و سالمندان، و همچنین به عنوان تخصص در زمینه های خاص به قلمرو شمالی، از جمله علم کویر و مطالعات بومی. اغلب دانشجویان در داروین واقع شده است. دانشجویان بین المللی نه درصد از جمعیت دانشجویی کل NT را تشکیل می دهند.
مسکن در داروین استرالیا
میانگین قیمت اجاره برای یک خانه سه اتاق خوابه در داروین AUD $ 700 است، در حالی کهمیانگین قیمت اجاره یک واحد یک خوابه ۵۷۰ $ می باشد.

عهد جدید ارائه می دهد سفر با اتوبوس با تخفیف یا رایگان به تمام دانش آموزان است. اتوبوس اجرا در اطراف داروین در زمان اوج، اما در شب و در تعطیلات آخر هفته کمتر باشد. حمل و نقل در مناطق دیگر از NT محدود است، بنابراین دسترسی به ماشین و یا اشکال دیگر حمل و نقل ممکن است لازم باشد.
اقلیم داروین استرالیا
داروین آب و هوای استوایی با فصول مرطوب و خشک مجزا می باشد. متوسط ​​حداکثر درجه حرارت در داروین در ۳۰S کم است در تمام طول سال، در حالی که بیشتر در جنوب حداکثر زمستان قطره به حدود ۲۰ درجه سانتی گراد
توجه: اطلاعات و آمار و ارقام ارائه شده در اینجا به عنوان تنها یک راهنمای در نظر گرفته شده و ممکن است تغییر داده شده باشد.
تحصیل در استرالیا در دانشگاههای استرالیا – چارلز داروین
ورسیه تحصیل دانشگاه چارلز داروین استرالیا، بورسیه تحصیلی کارشناسی و ارشد و دکترای استرالیا، تحصیل رایگان در استرالیا بورسیه

دانشگاه چارلز داروين (CDU) يک دانشگاه عمومي استراليا با حدود است ۲۲,۰۸۳ دانش آموزان به عنوان از ۲۰۱۱٫ آن را در تاسيس شد ۲۰۰۳ پس از ادغام دانشگاه قلمرو شمالي (NTU) داروين, مدرسه منزيس تحقيقات بهداشت و دانشگاه Centralian از Alice Springs و آن را پس از چارلز داروين نامگذاري شد, طبيعت مشهور انگليسي.
اين عضو از گروه است ۷ دانشگاه پژوهش نوآورانه در استراليا. CDU پرديس در حومه شهر داروين ofCasuarina, اين شهرستان از پالمرستون, و شهرهاي آليس اسپرينگز, کاترين و Nhulunbuy, با مراکز آموزشي کوچکتر در JABIRU, Tennant Creek و Yulara را. يک دانشگاه آب نما جديد باز در ۲۰۱۵ در CBD داروين که شامل مدرسه کسب و کار.
دانشگاه ارائه مي دهد طيف گسترده اي از درجه آموزش عالي و آموزش و پرورش فني و حرفه اي و دوره هاي آموزشي با گزينه هاي مطالعه انعطاف پذير, از جمله پاره وقت, خارجي و آنلاين.
توسط ۲۰۱۵ دانشگاه چارلز داروين خواهد پايه دانش آموز خود را با رشد ۵۰ درصد. آن خواهد شد براي رويکرد پيشرو خود را به آموزش و پرورش مشهور, پژوهش و مشارکت جوامع در منطقه اي و از راه دور استراليا, و منطقه به عنوان يک کل.
آن را نيز به در اولويت هاي منطقه جلب را در چارچوب برنامه هاي آموزش و پرورش و کاوش مرزهاي دانش.
با تمرکز بر کيفيت بالا, انعطاف پذير آموزش و پرورش محلي و از راه دور, CDU به يادگيري که دانش آموزان ارائه, منطقه و ملت نياز به توليد فارغ التحصيلان نوآورانه که به طور موثر مقابله با چالش هاي پيچيده, جهان در حال تغيير.
به عنوان يک ارائه دهنده آموزش چند بخش متمايز, اين دانشگاه به عنوان يک رهبر در حمايت از دانشجويان و ارائه مسير از آموزش هاي حرفه اي از طريق به درجات تحقيقات پيشرفته به رسميت شناخته شده.
آن را افزايش مشارکت دانش آموزان رسيدن به, به خصوص در ميان گروه هاي آموزشي محروم, از طريق روش هاي سنتي و غير سنتي به تحويل آموزش و پرورش و, در انجام اين کار, به طور موثر رفع نيازهاي دانشجويان بومي براي تبديل شدن به دانشگاه خود را از انتخاب.
نقاط قوت تحقيقاتي ايجاد اين دانشگاه در مناطق گرمسيري, بيابان ها و دانش بومي را تبديل به يک منبع ملي و بين المللي, باز به همکاري و مجهز به ارائه راه حل براي مشکلات پيچيده اي از محلي, اهميت ملي و بين المللي.
CDU خواهد بود مؤسسه آموزش عالي منطقه پويا و قوي است که قوي جعلي, متقابلا سودمند با مشارکت ديگر نهادهاي اصلي, دولت و جامعه.
اين نيازهاي صنعت و حرفه براي نيروي کار ماهر ديدار خواهد کرد و به رهبري براي پيشبرد فکري باشند, حرفه اي, اجتماعي, تندرستي فرهنگي و زيست محيطي از قلمرو شمالي.
کارکنان خواهد شد براي به رسميت شناخته شده, و در حمايت, دستيابي به اهداف دانشگاه. در همه زمينه ها از تلاش اين دانشگاه را به بالاترين استانداردهاي حرفه اي اعمال مي شود, کارآمدي و پاسخگويي به حداکثر رساندن اثر آن و اطمينان از ارزش سهم خود را به منطقه که در آن فعاليت.

مدارس / کالج / گروه ها / دوره هاي آموزشي / دانشکده

دانشکده مهندسي, سلامتي, علوم و محيط زيست

دانشکده مهندسي فناوري اطلاعات و
دانشکده محيط زيست
دانشکده بهداشت
دانشکده علوم رواني و باليني

دانشکده حقوق, تحصيلات, کسب و کار و هنر

دانشکده زبان علمي و آموزش
CDU مدرسه کسب و کار
دانشکده هنرهاي خلاق و علوم انساني
مدرسه آموزش و پرورش
دانشکده حقوق
دانشکده بومي دانش و سياست عمومي

دانشکده آموزش فني و حرفهاي

دانشکده صنايع خدماتي
دانشکده صنايع اوليه
دانشکده معاملات
دانشکده بهداشت, جامعه و خدمات کودکان

تاريخ

دانشگاه چارلز داروين در طول سال از طريق ادغام چندين موسسات آموزش عالي تکامل يافته.

کالج داروين, تأسيس شده در ۱۹۷۴ و تغيير نام موسسه داروين از فناوري در ۱۹۸۴, يک کالج ترکيبي از آموزش و پرورش پيشرفته و کالج TAFE بود. آن را بر روي آنچه در حال حاضر پرديس CASUARINA واقع شده بود, با وجود آن که ساختمان هاي ديگر در زمان هاي مختلف در داروين استفاده. در زمان تشکيل قلمرو شمالي دانشگاه, آن درجه در هنر داد, تحصيلات, کسب و کار و علوم کاربردي.

مدرسه منزيس تحقيقات بهداشتي در تاسيس شد ۱۹۸۵ به عنوان يک شرکت بدنه دولت قلمرو شمالي تحت قانون منزيس ۱۹۸۵٫ اين قانون در اصلاح شد ۲۰۰۴ براي رسمي در رابطه با دانشگاه چارلز داروين (CDU). منزيس در حال حاضر يک شريک مهم CDU و به منزله يک مدرسه در دانشگاه در محوطه دانشگاه در CDU CASUARINA ارائه درجه کارشناسي ارشد و بالاتر با پژوهش.

در موارد متعدد دولت قلمرو شمالي درخواست مشترک المنافع دولت استراليا براي تامين مالي يک دانشگاه در منطقه. پاسخ اين بود که جمعيت خيلي کوچک بود. که در ۱۹۸۵, آن را در زمان مرحله غير معمول از تامين مالي دانشگاه کالج از قلمرو شمالي خود را براي يک دوره پنج ساله از ۱۹۸۷ به ۱۹۹۱٫ اين کالج توسط شوراي اداره مي شد, رياست آستين Asche و توسط يک سرپرست منجر, پروفسور جيم تامسون, از دانشگاه کوئينزلند. يک آرايش با دانشگاه کوئينزلند ساخته شده بود که کالج را جوايز درجه از آن نهاد. کارکنان در انتخاب شدند ۱۹۸۶ و مستقر در ساختمان هاي قديمي داروين مدرسه ابتدايي. فقط قبل از مصرف دانش آموزان اولين بار در فوريه ۱۹۸۷, کالج به ساختمان تبديل شده از بيمارستان سابق داروين در Myilly نقطه در داروين منتقل. پرستاران سابق’ خوابگاه خوابگاه دانشجويي شد, نام خانه بين المللي. کالج دو قوه بود, هنر و علوم. اين اهدا, از طريق دانشگاه کوئينزلند لينک, دکتر اول فلسفه درجه در قلمرو شمالي.

کالج Centralian در تاسيس شد ۱۹۹۳ از ادغام Sadadeen کالج ارشد ثانويه و کالج چشمه آليس از TAFE. در طول زندگي خود, کالج تحويل ارشد ثانويه, TAFE و آموزش عالي از طريق کمپ اصلي در آليس اسپرينگز, و به ميزان کمتر طيف قلمرو شمالي. کالج Centralian يک مدرسه ارشد ثانويه شرکت آموزشي است, براي دانش آموزان از سال ۱۰ به سال ۱۲٫ کالج Centralian سهام محوطه دانشگاه خود را با پرديس دانشگاه چارلز داروين از آليس اسپرينگز. کالج Centralian با استفاده از امکانات دانشگاه و دانشجويان حضور در دانشگاه Centralian مي توانيد در دوره هاي VET شرکت (در اوايل سال ۱۰) ارائه شده توسط CDU.

سرزمين شمالي دانشگاه (NTU) در ژانويه تاسيس شد ۱۹۸۹ بوسيله ادغام موسسه داروين فناوري و دانشگاه از قلمرو شمالي. ادغام بحث برانگيز بود, اما مجبور شده توسط به اصطلاح انقلاب داوکينز تحت وزير فدرال آموزش و پرورش جان داوکينز. دانشگاه زندگي جديد را در آغاز ۱ ژانويه ۱۹۸۹٫ مدارک تحصيلي از دانشگاه کوئينزلند ادامه داد: براي چند سال اهدا مي شود.

اولين معاون پروفسور مالکوم Nairn از دانشگاه مرداک در استراليا غربي بود. تحت رهبري او در دانشگاه رونق و روحيه در ميان هر دو کارکنان و دانشجويان بالا بود. با اين حال بودجه کاهش يافته است به عنوان تعداد دانشجويان افزايش يافت. در طول مدت خود را از دفتر مراکز مطالعات مختلف در خاک, که قبلا به طور مستقيم توسط دولت NT اجرا شده بود, بخش شد از دانشگاه. پرديس پالمرستون, براي چند سال پيش از اين کالج TAFE, همچنين بخشي از دانشگاه شد. پرديس پالمرستون است در خيابان دانشگاه واقع اين سايت پيشنهادي براي يک دانشگاه جديد در تسليم به دولت فدرال در بود ۱۹۸۱٫

دوم معاونت پروفسور راجر هولمز از دانشگاه گريفيث بود. پس از يک شروع عالي اوليه به دوره خود را از دفتر, او در دانشگاه و جامعه محلي توسط استعفا نا اميد پس از خدمت براي تنها يک ترم را به اين پست معاونت در دانشگاه نيوکاسل.

او به عنوان سوم معاونت توسط سپس معاون معاونت جايگزين شد, پروفسور رون مک کي. تحت رهبري او, محدوديت هاي مالي در دانشگاه افزايش. محيط زيست از نياز به ارائه به عنوان گسترده اي که ممکن است يک از آموزش عالي يک جمعيت کوچک زندگي در يک منطقه بسيار بزرگ به دور از نهادهاي جايگزين حتي بيشتر خصمانه شد و دانشگاه را رونق نيست. در ژانويه ۲۰۰۱, کالج کاترين روستايي, از جمله ايستگاه Mataranka, بخش شد از دانشگاه.

پس از استعفاي مک کي را به دليل بيماري در ۲۰۰۲, موقت معاونت, پروفسور کن مک کينون, سابق معاونت دانشگاه ولنگونگ منصوب شد. او در زمان اقدامات مختلف به بهبود سلامت دانشگاه, برخي بحث برانگيز, مانند پيشنهاد ادغام با کالج Centralian با يک نام جديد براي دانشگاه.

بر ۲۱ اوت ۲۰۰۳, سرزمين شمالي مجمع قانونگذاري قانون دانشگاه چارلز داروين گذشت ۲۰۰۳ (NT), ادغام آليس اسپرينگز’ کالج Centralian و مدرسه منزيس تحقيقات بهداشتي با قلمرو شمالي دانشگاه به شکل دانشگاه چارلز داروين از ۱ ژانويه ۲۰۰۴٫ نشست شوراي دانشگاه افتتاحيه برگزار شد ۲۶ نوامبر ۲۰۰۳٫

منبع مطلب

تحصیل در استرالیا

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در اوکراین تحصیل در جمهوری چک تحصیل در ایتالیا تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در هند تحصیل در اسپانیا تحصیل در ایسلند تحصیل در لهستان تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در مجارستان تحصیل در آلمان تحصیل در استرالیا اقامت اروپا تحصیل در چین تحصیل در سوئد آموزش زبان ترکی استانبولی تحصیل در انگلستان تحصیل در کانادا