ثبت شرکت در لهستان

ثبت شرکت در لهستان

امروزه سرمایه گذاری در لهستان یکی از روش های معتبر برای مهاجرت به لهستان می باشد . شما با اخذ اقامت لهستان با ثبت شرکت در این کشور می توانید به بیش از ۱۴۵ کشور دنیا سفر کنید . روش سرمایه گذاری و ثبت شرکت یکی از روش های مهاجرتی با ریسک بالا می باشد که نیاز به دانش و اطلاعات جامع دارد. کسب اطلاعات غلط می تواند منجر به اتخاذ تصمیم نابجا و از دست رفتن منابع مالی و زمانی شما شود. لذا باید در انتخاب این روش باید بسیار محتاطانه عمل نمایید.

کشور لهستان

لهستان کشوری در اروپای خاوری است. جمهوری لهستان کشوری است در مرکز اروپا، شرق آلمان، شمال چک و اسلوواکی، جنوب منطقهٔ کالینینگراد (روسیه)، جنوب غرب لیتوانی و غرب بلاروس و اوکراین.

انواع ثبت شرکت در لهستان

1- ثبت شرکت در لهستان به صورت سهامی 

ثبت شرکت در لهستان به صورت سهامی مناسب شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ برنامه ریزی شده است. برای ثبت شرکت سهامی در لهستان می بایست اجازه کار از دادگستری لهستان دریافت نمایید. قوانین مربوط به این شرکت ها همانند دیگر شرکت های سهامی می باشد. میتوان گفت اینگونه شرکت ها مناسب فروشگاه های زنجیره ای، کارخانه ها و فروشگاه های کشت و صنعت مناسب هستند.

2- ثبت شرکت در لهستان با مسئولیت محدود 

ثبت شرکت در لهستان با مسئولیت محدود یکی از محبوب ترین نوع ساختار شرکتی است که در این کشور سرمایه گذاران خارجی از آن استفاده میکنند، چرا که این نوع شرکت ها مناسب کسب و کارهای کوچک طراحی شده اند و امکان شراکت برای چند سهامدار در این نوع شرکت ها وجود دارد. نکته قابل توجه اینکه هزینه ثبت شرکت در لهستان با مسئولیت محدود حداکثر 2500 یورو میباشد .

3- ثبت شرکت در لهستان به صورت مشارکت مدنی

ثبت شرکت در لهستان به صورت مشارکت مدنی برای راه اندازی کسب و کارهایی مناسب است که محدود هستند. این نوع سرمایه گذاری برای خارجی ها قابل ثبت میباشد .

4- ثبت شرکت در لهستان به صورت تاسیس شعبه شرکت خارجی

ثبت شرکت در لهستان به صورت تاسیس شعبه شرکت خارجی نیز دیگر ساختاری میباشد که محبوبیت دارد زیرا افرادی که در کشور دیگری،شرکت به ثبت رسانده باشند, طبق قوانین کار و اداره مهاجرت لهستان می توانند از طریق تاسیس شعبه کسب و کار خود را نیز در لهستان ترویج دهند. البته باید خاطر نشان کرد که این نوع ثبت شرکت باید طبق قوانین خاص اداره شود. به طور مثال تمام قرارداد ها و خرید و فروش هایی که در شرکت شعبه انجام می گیرد باید تحت نظر شرکت اول اداره شود و در واقع شرکت شعبه هیچ گونه مسئولیتی در قبال قراردادها و خرید و فروش  نخواهد داشت و طرف اصلی قرارداد ها شرکت مادر می باشد و شرکت شعبه به عنوان یک شرکت واسطه عمل می کند.

اطلاعات ثبت شرکت در لهستان

1- حداقل 2 نفر بالای 18 سال
2- انجام کار بین 4 تا 7 هفته
3- سرمایه شرکت 5000 یورو
4- اجاره دفتر فیزیکی ماهانه 300 یورو
5- اقامت بعد از 5 سال
6- اگر کار نکند مالیات پرداخت نمیکند و کار کند بر اساس درامد 19 درصد
7- بعد از اینکه با اقامت موافقت شد هرروز باید 4000 یورو پرداخت کند
8- عضو اتحادیه اروپا و شینگن است
9- همسایه المان و چک و بلاروس و اوکراین و لیتوانی و بخش کوچکی از خاک روسیه
10- بالغ 38623000 نفر جمعیت دارد
11- مدارک پاسپورت سهامداران و میزان سهمشان و شخصی کردن نوع شرکت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *