امروز ۲۶ /تیر /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post

۶ دانشگاه برتر در آلمان برای مطالعه علوم کامپیوتر

در آلمان، علوم کامپیوتری یکی از زمینه های مورد علاقه ترین مطالعات در میان دانشجویان، بومی و بین المللی است. اول و مهمتر از همه، در مورد دانشجویان بین المللی که آلمان را به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب می کنند، این کشور بازار حرفه ای فوق العاده ای را در زمینه علوم رایانه ای در پیگیری مستمر متخصصان تحصیل می کند. با توجه به Zeit Onlines معیارهای انتخاب بهترین دانشگاه های آلمان در سال ۲۰۱۳/۲۰۱۴ در این دامنه خاص، از جمله رویکرد بین المللی دوستانه، به روز شده زیرساخت ها و ارتباطات عملی از دوره ها در آینده چندین دانشگاه در بخش های مختلف وجود دارد کشور که شرایط عالی را مطابق با شرایط ارائه می دهند. به عنوان علوم کامپیوتر در این قرن گسترش افق های خود را با هدف نوآوری و تفکر خلاق، دانشگاه ها ادعا می شود دانش آموزان خود را برای حل مسئله و ادغام subfields به یک ترکیب آماده سازی. با این حال، به تازگی Zeit Online نشان می دهد که دانشگاه های آلمان، بر اساس تحقیق Zeit Online با دانشجویان و استادان دانشگاه های آلمان، از این معیارهای خاصی ندارند. بر اساس معیارهای زیر، بیشتر یا کمتر، من فهرستی از شش دانشگاه برتر آلمان را برای مطالعه علوم رایانه ارائه دادم.

  1. زیرساخت فناوری اطلاعات – دانش آموزان سخت افزار و نرم افزار، تعمیر و نگهداری و مراقبت و زمان دسترسی و همچنین دسترسی به ایستگاه های کاری کامپیوتری را که می توانند در مطالعات خود استفاده کنند ارزیابی کردند.
  2. آموزش مهارت های حل مسئله
  3. ادغام Subfields
  4. جهت گیری بین المللی – جهت گیری بین المللی دوره (های)، ترکیب حقایق مختلف: اقامت اجباری در خارج از کشور / برنامه تحصیلی مشترک؛ درصد دانشجویان بین المللی؛ بین المللی از کارکنان علمی؛ درصد از کلاس های داده شده در زبان خارجی. تعداد معینی از نقاط می تواند از چهار حوزه جمع آوری شده با حداکثر ۱۴ امتیاز (۱۰ برای زبان و ادبیات آلمانی). گروه بالا با ۶ امتیاز (۴ برای زبان و ادبیات آلمانی)، گروه متوسط ​​با حداقل ۲ امتیاز رسیده است. با کمتر از ۲ امتیاز یک دوره اختصاص یافته به گروه پایین. در سطح دانشکده / گروه، نتیجه بهترین دوره دانشکده / بخش نمایش داده می شود.
  5. جهت گیری حامل و روابط عملی البته – فارغ التحصیلان گرایش حرفه ای و روابط عملی دوره را در مقیاس ۱ (بسیار خوب) تا ۶ (بسیار بد) رتبه بندی می کنند.

معیارهای ذکر شده بر اساس قضاوت دانشجویان، استادان و فارغ التحصیلان و همچنین حقایق است. برای همه دانشجویانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته علوم رایانه در ایالت فدرال آلمان هستند، فهرستی از شش دانشگاه برتر برای مطالعه علوم رایانه است.

دانشگاه جاکوبز برمن

برنامه علوم کامپیوتری (CS) در دانشگاه جاکوبز آموزش ابتدایی را ارائه می دهد که بر روی درک این اصول و نحوه کاربرد آنها در عمل تمرکز دارد. علوم کامپیوتر یک رشته چالش انگیز و جذاب با فرصت های شغلی فراوان است. تقریبا تمام کالاهای مدرن یا به طور مستقیم سیستم های کامپیوتری یا فناوری اطلاعات را به کار می گیرند. در حالی که فناوری های کامپیوتری به سرعت در حال پیشرفت هستند، تعدادی از اصول اساسی این تکنولوژی ها وجود دارد.

Hasso-Plattner-Inst. پوتسدام

موسسه هسو پلاتنر در دوران زمستان سال ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ دانشجویان خود را درگیر کرد. این تنها موسسه دانشگاهی در آلمان است که دوره کارشناسی (لیسانس) و دوره کارشناسی ارشد (استاد) را در مهندسی فناوری اطلاعات ارائه می دهد. دانش آموزان دانش را برای مفهوم سازی، توسعه و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی بزرگ، پیچیده و متقابل مرتبط، به دست می آورند. دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد برای جوانان با استعداد است که به دنبال مطالعات کامپیوتری نوآورانه، تمرین و مهندسی در سطح دانشگاه هستند طراحی شده اند.

خصوصیات این مؤسسه عبارتند از گرایش مهندسی، تدریس مهارت های نرم و ادغام اولیه فشرده سازی پروژه های صنعتی در مطالعات.

دانشگاه ULM

دانشگاه اولم به ترتیب زمان نهم در بادن-وورتمبرگ است. دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتری موضوعات خود را نیز گسترش داده است: علاوه بر بخش های مهندسی و علوم رایانه، بخش روانشناسی در سال ۲۰۰۹ به ما پیوست.

ترکیب این سه موضوع ممکن است در نگاه اول غیرمعمول ظاهر شود، اما دقیقا همان چیزی است که دانشآموز را شخصیت قوی و منحصر به فرد خود میبیند. فناوری نوآورانه نیازمند راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری مدرن است که شامل در نظر گرفتن فردی است که این فناوری را مدیریت می کند. به همین ترتیب راه دیگری هم می آید: الگوهای انسانی اندیشه و رفتار می توانند ایده هایی برای مکانیسم های نوآورانه و الگوریتم های نوآورانه ای الهام بخورند. پروژه های موفق فعلی نشان می دهد که چگونه زمینه های جدید تحقیقاتی بوجود می آیند زمانی که این سه موضوع به هم پیوسته اند.

روستای آهن

RWTH آهن در سال ۱۸۸۰ یافت شده است، دارای سابقه طولانی مدت آموزش عالی شامل نه دانشکده، از جمله دانشکده مهندسی. پوشش مطالعات مهندسی RWTH آخن با ایده گسترش پتانسیل مهندسی برق مطابقت دارد. دانش آموزان مطالعات پایه ای فشرده دریافت می کنند – ریاضیات، علوم رایانه و آموزش مهندسی برق در آلمان نمی تواند مورد ضرب و شتم قرار گیرد. دانش آموزان مطالعات خود را با تمرکز بر روی ریاضیات، علوم رایانه و مرحله ابتدایی مهندسی برق شروع می کنند. مبانی ادامه ۳ تا ۴ ترم است. برنامه درسی کاملا ریاضیات را به چالش می کشد تا بتوانند راه خود را به سمت اهداف اصول فنی و مفاهیم ساختاری تسهیل کنند.

دانشگاه پاسو

در نزدیکی رودخانه نیویورک، در یک پردیس سبز، در حاشیه شهر قدیمی پاسو، جدیدترین دانشگاه بایرن واقع شده است. از آنجا که در سال ۱۹۷۸ تاسیس شد، به عنوان یکی از بهترین آدرس های علمی در آلمان به عنوان به طور مرتب تایید شده در رتبه بندی: در علوم کامپیوتر، اقتصاد، حقوق و مطالعات بین المللی فرهنگی و تجاری، Passau یکی از دانشگاه های برتر آلمان است. دانش کامپیوتری یک نکته ویژه است: کارکنان دانشگاهی عالی نظارت فشرده بالاترین سطح آکادمیک را ارائه می دهند. مفاهیم یادگیری نوآورانه، به عنوان مثال در دوره های آموزش معلمان و در الاهیات کامل تصویر. همه پنج دانشکده فوق العاده مجهز هستند، جهت گیری بین فرهنگی، و عملکرد و عمل مرتبط است. قدرت ویژه آنها در ارتباط بین رشته ای تحقیق و مطالعات نهفته است.

TU Kaiserslautern

Kaiserslautern یکی از بزرگترین مکان های فناوری اطلاعات در آلمان است با گروه علوم کامپیوتر که هسته اصلی آن است. از آنجا که این گروه در سال ۱۹۷۴ تاسیس شد، سه مؤسسه پژوهشی معروف از کارهای بین المللی موفق خود پیشرفت کرده اند. با ۲۴ استاد، بخش تمامی زمینه های علوم رایانه را پوشش می دهد و می تواند اهمیت دانش کامپیوتر را به عنوان یک مهارت کلیدی برای تقریبا تمام علوم در TU در نظر بگیرد. این بخش همچنین می تواند در آینده نقش اصلی تحقیق و توسعه علوم رایانه در کایزرسلاوترن را ایفا کند. تا آنجا که به تدریس مربوط می شود، اداره ارزش ویژه ای را برای مربیگری عالی، همکاری خوب با دانش آموزان و سخنرانی ها و سمینارهای با کیفیت ارائه می دهد.

تحصیل در آلمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *