امروز ۲۷ /دی /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post

جایگزین برای دانشجویان بین المللی

آموزش عالی در کانادا بر اساس حوزه قضایی به وسیله ارگان های منطقه ای اداره می شود، به همین علت سیستم ملی یکپارچه ای وجود ندارد که قاعده کلی کشور باشد. همانطور که در بالا ذکر شد، در کانادا تحصیلات عالی به هر برنامه آموزشی رسمی گذشته از مدارس متوسطه شامل تحصیلات، حرفه ای، فنی و حرفه ای ادامه می دهد، صرف نظر از آنکه توسط دانشگاه ها، کالج ها یا موسسات ارائه شده باشد

هر ده ولایتی و سه قلمرو کانادا هر یک از معیارها را برای حفظ یک سیستم آموزشی عالی، مبتنی بر نوآوری و نوآورانه ارائه شده به دانشآموزان بالقوه ملی و بین المللی مورد استفاده قرار می دهد.

دانشگاه های دولتی

دانشگاه ها با اعتبارات خاصی که به موجب قانون والدین به عنوان دانشگاه ایجاد می شوند، مستقل هستند و خود را از طریق یک سناد اداره می کنند. دانشگاه ها می توانند مستقل با مسائل علمی در رابطه با برنامه های درسی، روش ها و استراتژی های تدریس رفتار کنند. دانشگاه ها دارای قدرت برای تنظیم سیاست ها و استانداردهای علمی، پذیرش و فارغ التحصیلی، استخدام کارمندان و برنامه ریزی دانشگاهی هستند. وزیر آموزش و پرورش پس از مشورت با موسسه مسئول و قادر به تصویب برنامه های جدید است، به عنوان هماهنگی پیشرفت های تحصیلات عالی تحت مسئولیت این موسسات است. به طور منطقهای، حوزه عمومی در مورد موسسات آموزشی عالی، معمولا کاملا مستقل است، زیرا در آن، تحت چارچوب شخصی قرار دارد که جدا از دولت است. با این حال، در برخی از حوزه های قضایی، این شورای خارجی وجود دارد که به منظور ایجاد برخی از زمینه های مشترک در مورد اصلاحات و برنامه های نوآورانه که برای اجرای چالش ها به کار می رود، جمع می شود.

دانشگاه خصوصی

دانشگاه خصوصی موسسات خارج از استان است که پس از یک ارزیابی کیفی دقیق توسط مقامات دولتی تعیین شده ارائه می دهند که درجه های سبز را به درجه های خاصی ارائه می دهند.

این موسسات خارج از استان مجاز به ارائه مدارک تحصیلی می باشند، تنها پس از آنکه برنامه های کاربردی خود را تحت فرایند ارزیابی کیفیت توسط مقامات دولتی دولتی تحت پوشش قرار داده اند، مدارک مورد تأیید در هر دو مورد هماهنگی علمی و قابلیت اعتماد سازمانی نظارت می شود.

کالج ها و موسسات

کالج ها و موسسات خصوصی به ندرت متغیر هستند، تحت نام های مختلف تحت مجوز هستند. گاهی اوقات کالج ها همچنین برنامه های غیر ثبت نامی را ارائه می دهند. با این حال، کالج های خصوصی ارائه برنامه های آموزش زبان، برنامه های کمتر از ۴۰ ساعت، برنامه های کمتر از ۱۰۰۰ CAD، یا برنامه های حرفه ای و برنامه های آموزش تک نفره، ممکن است در برخی از حوزه های قضایی ثبت نشده یا نظارت نشوند.

آموزش حرفه ای

این مؤسسات آموزش های محل کار و آموزش کلاس را ترتیب می دهند. قانون منطقه ای باید برای نظارت بر آموزش کارآموزی، وظیفه ارزیابی کیفی را به بخش دولتی خاص، نمایندگی اداره صنعت و / یا کمیته های مشورتی ویژه تجاری اختصاص دهد. به منظور تعیین برخی زمینه های مشترک، معیارهای کیفیت و نظارت بر موفقیت و یا بالعکس این نهادها مسئول جمع آوری استانداردهای استانی هستند. همچنین این همان موسساتی است که پس از پایان دوره، گواهینامه ها و مدارک را به دست می آورند؛ یک سند تضمین برای کارفرمایانی که گواهینامه های کیفیت و صدور گواهینامه را برای استانداردهای شناخته شده کشور به رسمیت می شناسند.
تحصیل در کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *