امروز ۲۹ /تیر /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post

دانشگاه ها در اوکراین

شش نوع موسسه آموزش عالی در اوکراین وجود دارد، که هر کدام یک سطح مشخص اعتباربخشی را اعطا می کنند. برنامه های دوره ای در سطح کارشناسی و بالاتر از نهادهای با بالاترین سطح اعتباربخشی، به نام دانشگاه ها، آکادمی ها و محافل علمی ارائه می شود.

مراسم تشییع جنازه عمدتا در فرهنگ، هنر و موسیقی است. دانشگاه ها تمایل به تاسیس موسسات چند رشته ای دارند و دارای بخش های مختلف تخصصی هستند، هرچند برخی از موسسات متخصص و شاخه ای هستند. آکادمی ها، مانند دانشگاه های تک رشته ای، بر شاخه ای خاص از دانش تمرکز می کنند.

مقوله های تحت پوشش موسسات متخصص عبارتند از: فنی، پزشکی، کشاورزی، آموزشی، فنی (ساخت و ساز و حمل و نقل)، اقتصاد (از جمله امور مالی، اداری و کارآفرینی)، فرهنگ (هنر و طراحی)، مراقبت های بهداشتی و قانون. برای دانشگاه هایی که دارای وضعیت “ملی” هستند، توجه کنید – برای عملکرد برجسته در فعالیت های پژوهشی و علمی اهدا می شود.

دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاه های اوکراین معمولا چهار سال طول می کشد. زبان های مورد استفاده برای آموزش عبارتند از روسی، اوکراینی، انگلیسی و فرانسوی (فقط برای برنامه های پزشکی). متقاضیان بین المللی ممکن است نیاز به آزمون مهارت زبان داشته باشند یا در یک دوره تحصیلی برای تحصیل در روسیه و / یا اوکراین به دانشکده آماده سازی مراجعه کنند. دانش آموزانی که به زبان انگلیسی یا فرانسوی تحصیل می کنند نیازی به حضور در دانشکده های مقدماتی ندارند، اما می توانند در طول دوره تحصیلی خود به عنوان یک دوره مستقل مطالعه کنند. اطمینان حاصل کنید که زبان (ها) را قبل از اعمال تدریس تدریس نمایید!

شش دانشگاه در اوکراین در رتبه بندی جهانی دانشگاه QS رتبه بندی ۲۰۱۶-۲۰۱۷ را نشان می دهد، در حالی که هشت امتیاز دیگر در رتبه بندی دانشگاه QS شامل: EECA 2016 است.
V. N. Karazin دانشگاه ملی خارکف

V.N. Karazin دانشگاه ملی خارکوه یک جهش چشمگیر در رتبه بندی دانشگاه های جهان ۲۰۱۶-۲۰۱۷، صعود بیش از صد مکان، از ۴۹۱-۵۰۰ * به مشترک ۳۸۲ ساخته شده است. این دانشگاه در خارکف واقع است، دومین دانشگاه در اوکراین است (در سال ۱۸۰۴ تأسیس شد) و در رتبه بندی EECA برای دانش آموزان بین المللی رتبه ۵۶ و رتبه سوم را کسب کرده است.
آگهی
تاراس Schevchenko دانشگاه ملی کیف

دانشگاه ایالتی کیارستا تاراس اسکوچنکو در رتبه ۳۸ در دانشگاه اوکراینی و در رشته های ۴۳۱-۴۴۰ رتبه بندی دانشگاه های جهان قرار دارد و همچنین در شهر پایتخت کیف واقع شده است (همچنین اغلب به قلم “کیف”) و اغلب به عنوان یکی از معتبر ترین دانشگاه های کشور محسوب می شود. این خانه دارای بیش از ۲۶،۰۰۰ دانش آموز است و دارای توافقنامه همکاری دوجانبه با ۲۲۷ موسسه آموزشی و علمی خارجی از ۵۷ کشور است.
دانشگاه ملی ملی اوکراین “موسسه پلی تکنیک کی یف”

دانشگاه فنی ملی اوکراین “موسسه پلی تکنیک کیف” در سال جاری ۵۵۱-۶۰۰ در جهان و ۴۸ در EECA رتبه بندی می شود. در سال ۱۸۹۸ تاسیس شده است، در حال حاضر دارای یک دانش آموز بزرگ (بیش از ۳۶،۰۰۰ دانش آموز) در دو دانشگاه خود را در کیف و شهر Slavutych. این مؤسسه یکی از معروفترین مهندسین و دانشمندان برجسته، از جمله سرگئی کروولف است.

سه دانشگاه برتر دیگر در اوکراین در رتبه بندی جهانی رتبه بندی دانشگاه QS عبارتند از:

National Technical University “Kharkiv Polytechnic Institute” (701+ in the world; 97th in the EECA region)
Sumy State University (701+ in the world; 98th in EECA)
Donetsk National University

 

تحصیل در اوکراین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *