امروز ۰۱ /بهمن /۱۳۹۷ - ساعت

دانشگاه هلسینکی فنلاند

Rate this post

چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در دانشگاه هلسینکی انتخاب کنید؟

The University of Helsinki

دیگر تحصیل در فنلاند یک رویا نیست!

آیا تا به حال می خواستید در قلب یک شهر اروپایی مطالعه کنید؟ کریسمس های پر جنب و جوش و رویداد فرهنگی جدیدی را تجربه می کنید که هر شانسی به دست آورده اید یا آیا می خواهید از نزدیک شدن به طبیعت مطالعه کنید و پیاده روی در جنگل های کاج برفی و رشته جو طلایی بروید؟ چند شهر یا دانشگاه نمی تواند حتی یکی از اینها را تحقق بخشد، هر چند کوچک است.

فنلاند از استانداردهای عالی تحصیل، جامع پایدار و سطح بالایی از شادی و اعتماد در میان مردم مشهور است. هلسینکی پایتخت و بزرگترین شهر فنلاند است و دارای میراث و تاریخ فرهنگی غنی است. دانشگاه هلسینکی ، که در سال ۱۶۴۰ تأسیس شده است، یکی از بزرگترین دانشگاه های جهان است و یکی از بهترین دانشگاه های دنیا است که بیش از ۳۵،۰۰۰ دانش آموز و ۴۰۰۰ محقق و کارکنان آموزشی دارد. دانشجویان بین المللی هلسینکی را به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای دستیابی به تحصیلات عالی رتبه بندی کرده اند. دانشگاه هلسینکی بزرگترین دانشگاه جهان و بزرگترین دانشگاه در منطقه هلسینکی است. دانشگاه هلسینکی از هلسینکی

دانشگاه هلسینکی یک دانشگاه عالی رتبه چند رشته ای است که برنامه های گسترده زبان انگلیسی را از علوم طبیعی به علوم انسانی ارائه می دهد. دانشگاه هلسینکی یک دانشگاه تحقیقاتی با استانداردهای بالای آموزش و یادگیری مبتنی بر مشکل است. مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه هلسینکی به شما می دهد مهارت و مهارت برای ایجاد راه حل های فردا. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ما سطوح اشتغال عالی، و همچنین چشم انداز برای حرفه های بین المللی است.
چه درجه ای وجود دارد؟

برنامه کارشناسی ارشد بین المللی توسط دانشگاه هلسینکی ارائه شده است. برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات شهری و تهیه برنامه ریزی برای توسعه مطالعات شهری و برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات شهری ، که بر روی تحقیق در مورد تغییرات آب و هوایی و شرایط آب و هوایی شدید تمرکز خواهد کرد، . تمام برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی به زبان انگلیسی تدریس می شود و می توان در اینجا یافت: برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه هلسینکی

چطوری در هلسینکی زندگی می کنی؟

من نمیتوانم به شما بگویم چه باید بکنم هلسینکی فعالیت های گسترده ای را ارائه می دهد. چیزی برای همه وجود دارد. برای دوستداران موسیقی، باشگاه های کوچک، هر شب، تقریبا هر شب، و در تابستان، فنلاند، جشنواره های بزرگ و کوچک را پر می کنند. به هر حال، آیا شما می دانید که دومین قدیمی ترین جشنواره رافیزکک در اروپا در فنلاند برگزار می شود؟

فنلاند به خاطر طراحی و هنر منحصر به فرد خود که از طبیعت نفوذ می کند شناخته شده است. شهر پر از موزه های هنری و گالری های کوچک است، بنابراین شما می توانید چشم خود را در برخی از هنر فنلاند جشن می گیرند.

در طول چند سال گذشته، فرهنگ غذا یک تغییر کامل را تجربه کرده است. هلسینکی در حال حاضر با تمام انواع رستوران ها پر شده است و فرهنگ غذا، مانند کل فرهنگ خود، بسیار چند فرهنگی شده است. اگر می خواهید سفرهای شدیدی را از طریق فرهنگ غذا انجام دهید، از فصل جشنواره آشپزی چهار روزه طعم هلسینکی در تابستان بازدید کنید.

این همه هلسینکی نیست! شما می توانید بیشتر در وب سایت ما بخوانید https://www.helsinki.fi/en/the-helsinki-programme این سایت مخصوص افرادی طراحی شده است که در نظر دارند برای تحصیل در فنلاند شرکت کنند. ما واقعا امیدواریم که پاییز بعدی را ببینیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *