امروز ۲۵ /آذر /۱۳۹۷ - ساعت

شرایط ویزای کار انگلستان

۲.۳ (۴۶.۶۷%) ۳ votes

شرایط ویزای کار انگلستان

شرایط ویزای کار انگلستان

شرایط ویزای کار انگلستان در هنگام مهاجرت به انگلستان از جمله مهاجرت کاری به انگلستان و پس از گرفتن وکیل مهاجرت چیست ؟ شرایط ویزای کار انگلستان و در نهایت شرایط اخذ اقامت انگلستان را می دانید ؟ برای داشتن شرایط ویزای کار انگلستان چه مدارکی مورد نیاز است ؟ برای اخذ ویزای کار انگلستان و همچنین کار در انگلستان چه مدارکی لازم است ؟ آیا داشتن پیشنهاد کاری از انگلستان جزو شرایط ویزای کار انگلستان است ؟ برای به دست آوردن شرایط ویزای کار انگلستان باید اقامت انگلستان داشت ؟ اقامت تحصیلی در انگلستان از شرایط ویزای کار انگلستان است ؟ در این مقاله به بررسی شرایط ویزای کار انگلستان میپردازیم و راههای اخذ اقامت انگلستان بررسی می کنیم .

انگلستان  از مهمترین کشورهای در زمینه های اقتصاد و سیاست در جهان است . همچنین انگلستان  در زمینه ای فناوری و خدمات پزشکی از مطرح ترین کشورهای جهن است .

 

 مهاجرت کاری در کل به دو دسته تقسیم می گردد .

دسته اول : ویزای جستجوی کار که بدین شکل است که  به متقاضی ویزایی محدود داده می شود که درآن مدت مشخص باید به جستجوی کار در آن کشور پرداخته و موفق به عقد قرارداد کاری با کارفرما شود . چنانچه موفق نشود کاری پیدا کند باید آن کشور را ترک کند .

این نوع ویزا معمولا امتیاز بندی دارد و باید متقاضی شرایط ویزای کار انگلستان امتیاز مورد نیاز را اخذ کند تا موفق به دریافت ویزا شود .

 

دسته دوم :ویزای کار از طریق پیشنهاد کاری است  (Job Offer ) در این ویزا کارفرما یی از کشور مورد نظربرای متقاضی دعوتنامه کاری میفرستد . این ویزا شرایط خاص و سختی دارد . کارفرما در این ویزا کار مورد نظر را باید در کشور خود به مدت مشخص و معینی آگهی نماید و سپس در صورت نبودن هیچ متقاضی با شرایط کارفرما کار را برای قرد مورد نظر خود بفرستد . این ویزا بهترین ویزای کار است چرا که فرد با قرارداد کاری وارد کشور مورد نظر خود می شود .

مهاجرت کاری به انگلستان فقط از روش دوم امکان پذیر است . داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرما در انگلستان از شرایط ویزای کار انگلستان است .

با توجه به قانون اولویت جذب نیروی کاربومی درانگلیس می توان گفت این ویزا جزو سخترین ویزاهاست . و شخص باید شرایط خیلی ویژه ای داشته باشد .

فردی که از انگلستان فارغ التحصیل شده  باشد پس از اتمام درس برای  مدت زمان مشخصی  اجازه کار در انگلستان را دارد .شانس این اشخاص برای کاریابی بسیار بیشتر از تحصیلکرده های خارج از انگلستان است .

شرایط ویزای کار انگلستان :

ویزای کار انگلستان یا ویزای  tire 2  شرایط ویژه ای دارد .

داشتن یک پیشنهاد کاری از شرکت  و یا مؤسسه معتبر د انگلستان اولین شرط دریافت ویزای کار انگلستان است . داشتن مدرک زبان آیلتس بالای ۶ جنرال ، مدرک تحصیلی معتبر وهمچنین داشتن اسپانسری که اقامت انگلستان داشته باشد .مبلغی که شخص متقاضی دریافت کننده ویزا در حساب خود باید نشان دهد برابر۸۰۰۰۰ پوند برای نفر اصلی  و ۵۳۰۰  پوند به ازای هر یک از همراهان او است.

مدارک مورد نیاز در شرایط ویزای کار انگلستان :
–     ارائه ترجمه رسمی وهمچنین  اصل مدارک ملکی ( شامل سند ملکی،اجاره نامه
–     ارائه ترجمه رسمی و اصل مدارک بانکی  متقاضی شامل (پرینت ۶ ماهه حساب بانکی ( فقط بانک پاسارگاد یا پارسیان )
–    ارائه ترجمه رسمی وهمچنین  اصل مدارک شغلی متقاضی شامل  ( گواھی اشتغال به کار وی ،  فیش حقوقی ، جواز کسب، روزنامه رسمی… متقاضی است .

–    ارائه دو قطعه عکس جدید  با زمینه سفید  در سایز  ۵ در ۶
–     پر کردن و ارائه فرم اینترنتی درخواست ویزا و برگه ی تاییدیه وقت سفارت متقاضی
–     ارائه یک نسخه کپی از همه مدارک ذکر شده  در روز مصاحبه در سفارت

–    هزینه مصاحبه

ترجمه شناسنامه متقاضی

–    مدارک مورد نیاز یک اسپانسر در انگلستان

دعوتنامه کاری به اضافه ارائه کپی پاسپورت دعوت کننده،

مدارک شغلی اسپانسر

گواهی اشتغال به کار وهمچنین ارائه  در آمد سالیانه

ارائه  فیش حقوقی و همچنین ارائه پرینت حساب بانکی اسپانسر

اجاره نامه یاارائه سند مالکیت ملک محل سکونت  اسپانسردر انگلستان

ارائه آخرین برگ مالیات پرداختی اسپانسر به انگلستان

ارائه نمونه چند عدد قبوض پرداختی اسپانسر شامل قبض برق و آب ذو تلفن و …

 

بهترین سن جهت دریافت ویزای کاری انگلستان با در نظر گرفتن میزان تخصص شخص بین بیست و پنج تا چهل سال است .

کارفرما در انگلستان می تواند معیار اصلی خود را در انتخاب شخص مورد نظرسن متقاضی یا میزان سابقه کار او در نظر بگیرد.

داشتن مدرک زبان انگلیسی اجباری است .

جهت اخذ ویزای کار انگلستان  متقاضی کار یا باید  فارغ التحصیل از دانشگاه های انگلستان باشد و در دوازده ماه گذشته در خاک انگلستان اقامت قانونی داشته باشد و یا اینکه چنانچه در کشورهای دیگر اقامت دارد و از کشور دیگری فارغ التحصیل شده است  یک دعوت نامه یا پیشنهاد شغلی قانونی و مورد تایید از کارفرمایی  در انگلستان داشته باشد.

در این مقاله به شرایط ویزای کار انگلستان پرداختیم و چنانچه ملاحظه فرمودید اخذ ویزای کار انگلستان و اقامت کاری در انگلستان نیازمند داشتن یک دعوتنامه کاری از انگلستان است . در این مورد باید گفت شانس دانشجویانی که در انگلستان تحصیل کرده اند بسیار بیشتر از اشخاصی خارج از خاک انگلستان است .

دریافت ویزای کار انگلستان امر ساده ای نیست . اگر علاقمند به کاردرانگلستان هستید باید بدانید اشرایط ویزای کار انگلستان بسیار سخت است . دولت انگلستان در اعطای ویزای کاربسیار سختگیر است . بنابراین اگر علاقمند به کار در انگلستان هستید به شما توصیه می شود اول با اخذ ویزای تحصیلی از انگلستان وارد این کشور شوید .

انگلستان با داشتن نظام آموزشی بسیار قدرتمند و ویژه همواره مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی است . در تمام مقاطع تحصیلی می توانید از کشور انگلستان ویزای تحصیلی دریافت کنید .

پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاههای انگلستان با داشتن مدرک تحصیلی مورد تایید و اقامت در انگلستان می توانید برای کاریابی اقدام نمایید .

چنانچه  پس از کاریابی و دریافت اقامت کاری در انگلستان به مدت ۵ سال در انگلستان اقامت داشته باشید می توانید جهت دریافت کارت اقامت دائم اقدام نمایید .پس از دریافت اقامت دائم چنانچه به مدت ۵ سال در خاک انگلستان سکونت داشته باشید می توانید جهت دریافت پاسپورت انگلستان اقدام کنید .

این مقاله در باب مهاجرت به انگلستان از جمله مهاجرت کاری به انگلستان و همچنین شرایط ویزای کار انگلستان و همینطور شرایط کار در انگلستان نگارش شده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *