امروز ۰۴ /خرداد /۱۳۹۷ - ساعت

مزایای تحصیل در ایتالیا

Rate this post

مزایای تحصیل در ایتالیا

ایتالیا در حال حاضر مجموعه ای از جذابترین مزیت های تحصیلی را در اروپا از آن خود دارد از جمله:

کیفیت بالای آموزشی، مدارک رده اول دنیا و هزینه های بسیار کم

تحصیل در ایتالیا اخذ مدارج بسیار معتبر علمی در تمامی مقاطع تحصیلی را با صرف هزینه های بسیار کم و با شرایط آسان امکانپذیر می کند.

بورسیه های کامل تحصیلی ایتالیا

دانشگاه های ایتالیا سالانه مبالغ ۱۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ یورو در سال برای مقطع فوق لیسانس و ۱۴۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ یورو در سال برای مقطع دکتری را به عنوان بورسیه تحصیلی در اختیار دانشجویان مستعد سایر کشورها قرار می دهند و متقاضیان در صورت داشتن رزومه و سوابق تحصیلی خوب می توانند در مجموع ۲۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ یورو در دوران تحصیل خود تحت عنوان بورسیه دریافت نمایند.

کمک هزینه های تحصیلی تا سقف ۵۲۰۰ یورو در سال بدون ارزشیابی سوابق تحصیلی

بورسیه های تحت عنوان کمک هزینه های ۵۲۰۰ یورویی در سال که بدون توجه به شرایط تحصیلی در ایتالیا از سازمانهای منطقه ای دریافت مهمترین عوامل جذابیت ایتالیا جهت تحصیل می باشند. جهت اخذ کمک هزینه های تحصیلی ارائه مدارک اثبات کننده وضعیت معیشتی متقاضی الزامی است و در این خصوص می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

کیفیت آموزشی و درجه بالای علمی دانشگاه های ایتالیا

دانشگاه های ایتالیا دارای بالاترین استانداردهای علمی و کیفیت بالای آموزشی در جهان می باشند. دانشگاه های این کشور بدلیل ارتباطات گسترده علمی و تحقیقاتی با دانشگاه های رده اول دنیا، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در برخی رشته ها از جمله معماری و رشته های مهندسی در زمره زبانزدترین مراکز آموزشی دنیا به حساب می آیند.

امکان تحصیل در بیش از ۲۰۰ رشته در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی

با توجه به سیاستهای و رویکردهای جدید آموزشی ایتالیا در جذب دانشجویان بین المللی، سالانه بر تعداد رشته های ارائه شده در کشور ایتالیا که در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی ارائه می شوند، افزوده می شود.

دوره های مشترک تحصیلی بین المللی در ایتالیا با دانشگاه های برجسته اروپا و آمریکا

با توجه به اعتبار بالای دانشگاه های ایتالیا، بسیاری از رشته های تحصیلی در ایتالیا بصورت بین المللی و با مشارکت دانشگاه های برجسته اروپایی و آمریکایی برگزار و درجات علمی از تمامی دانشگاه های مشارکت کننده صادر می شود.

نام برجسته ایتالیا در بسیاری از زمینه های تخصصی

ایتالیا به لطف داشتن اساطیر کهنی چون میکلانژ، رافائل، فراگامو، مارکو پولو، دانته، گالیله، داوینچی و بزرگان دوره معاصر این کشور چون انزو فراری، جورجو آرمانی، گوچی و آندره آ بوچلی همواره به عنوان کشوری با مردمان خلاق و مبتکر در جهان مشهور بوده است. این موضوع به ویژه در عرصه هنر و شاخه های آن نمود قابل توجهی در ایتالیا دارد.

استانداردهای بالای زندگی در ایتالیا

کشور ایتالیا به واسطه عضویت در اتحادیه اروپا دارای استاندارد های بالایی در زمینه های مختلف از جمله تحصیل، بهداشت و خدمات اجتماعی می باشد.

نزدیکی فرهنگی مردم ایتالیا و ایران

هر دو کشور ایران و ایتالیا به دلیل داشتن تاریخ و تمدن دیرینه دارای مشترکات تاریخی و فرهنگی زیادی می باشند که آن را می توان به وضوح در زندگی روزمره و فرهنگ مردم هر دو کشور مشاهده نمود.

منبع :تحصیل در ایتالیا

موسسه حقوقی نوباآوران (با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری)
تهران، بلوارمیرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، کوچه یکم، پلاک۳، واحد۱۵

موبایل

۰۹۳۵۵۸۲۳۳۱۱

شماره های تماس

۲۶۴۱۵۵۷۱ – ۲۶۴۱۵۵۷۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *