مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک- در سال 2018 مهاجرت به روسیه به طریق خریداری ملک افزایش چشمگیری داشته  و به این وسیله تقاضای به مهاجرت به روسیه با افزایش سفرهای توریستی ایرانیان به روسیه افزایش داشته است .

هدف از نگارش این متن ارائه اطلاعاتی در مورد مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک است  و همانطور که مطلع هستید، یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور خارجی خرید ملک به حساب میاید.

موسسه حقوقی نوباوران این افتخار را دارد تا در این مقاله اطلاعات جامعی در مورد مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک را در اختیار شما عزیزان بگذارد.

توصیه ما به شما متقاضیان مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک این است که پیش از هر نوع اقدامی در جهت مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت با موسسه حقوقی نوباوران  در تمام کشور تماس حاصل نمایی

د و از مشاوره تلفنی و حضوری ما بهره مند گردید.

روسیه کشوری بسیار پهناور به پایتختی مسکو میباشد با تاریخی بسیار غنی.زبان رسمی این کشور روسی است.

در این متن روشهای مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک بررسی می شود .

بازار مسکن روسیه از ابتدای دهه 90 میلادی تغییرات زیادی را تجربه کرده است. اقتصاد پویا باعث افزایش قیمت ها شده است. طی 4 سال گذشته همواره آپارتمانهای مدرن مرکز شهر در دسترس خریداران بوده اند.

مقدار معمول ساعات کار در روسیه حدود ۴۰ ساعت در هفته میباشد. روزهای کاری از دوشنبه تا جمعه میباشد و بنا بر قانون کار روسیه، کار کردن بیش از 48 ساعت در هفته برای یک کارمند غیر قانونی می باشد. این قانون برای همه یکسان است.

در روسیه شهروندان بدون اینکه در نظر گرفته شود ملیت یا نژاد آنها ، دارای حقوق برابر کاری می باشند و  زنان در روسه از مزایای  کاری، فراغت و همچنین دارای امنیت اجتماعی و حقوق مساوی به مانند به مردان می باشند.

انواع آپارتمان ها در روسیه

انواع آپارتمان های لاکچری، مجموعه های نخبه (با بالاترین استاندارد)، ساختمانهای به سبک غربی ( evroremont ) ، بالاتر از حد معمول ​​(بازسازی آرایشی و بهداشتی) و همچنین مجتمع های استاندارد ( متوسط ​​و یا کیفیت پایین ) که قابل دسترسی میباشند.

ساختمانهای انحصاری، لوکس و نوساز با با کیفیت ترین مصالح ساختمانی ساخته شده است.آپارتمان غربی برای عموم مردم مناسب میباشند.

قانون اجاره ملک در روسیه بستگی به شرایط طرفین قرارداد دارد. موارد کرایه ساختمان ثابت مشمول خدمات آب، گاز ، تلفن و گرمایش می شود. چنانچه قیمت ملک افزایش داشته باشد، اجاره نیز بصورت طبیعی افزایش خواهد داشت.

اجاره نامه به صورت کتبی میباشد و طرفین قرارداد آن را امضا میکنند.قرارداد به زبان روسی می باشد.دوره اجاره نامه می تواند در قرارداد مشخص نباشد.

در قرارداد اجاره ساختمان طی یک دوره ثابت، موجر می تواند با اطلاع در هر زمان،1 تا 3 ماه به قرارداد پایان دهد. صاحبخانه می تواند قرارداد را به موقع خاتمه دهد مگر آنکه مستاجر قرارداد را نقض کند (یعنی اگر مستاجر نتواند 6 ماه هزینه اجاره را پرداخت کند).به طور معمول، اجاره به صورت ماهیانه یا به صورت سه ماهه پرداخت می شود.

در بازار مسکن اجاره می تواند به دلار و پول نقد رایج باشد.با اجازه از صاحب خانه، مستاجر حق دارد که حقوق خود را به آپارتمان منتقل کند، و یا در غیر اینصورت آن را انتقال دهد. مستاجر می تواند تغییراتی در اموال خود انجام دهد.قرارداد اجاره برای 1 سال یا بیشتر باید در اداره ثبت نام ثبت شود. این یک روش طولانی است که نیاز به همکاری دو طرف دارد.

بیمه اموال در روسیه

اکثرا آپارتمان های کشور روسیه بیمه می گردند، مگر اینکه ملک هایی وجود د