ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

موسسه سفیران نوباوران عدل مفتخر است تا شمارا در مراحل اخذ ویزای کانادا ( اخذ وقت مصاحبه و ویزای کانادا ) و پرداخت هزینه های سفارت و تکمیل فرم ها و مدارک مورد نیاز یاری نماید .

ویزای توریستی کانادا :

  • ویزای یک بار ورود (single)
  • ویزای چندبار ورود (multiple)
  • ویزای ۵ ساله (supervisa)

برای درخواست ویزا متقاضی به دو صورت درخواست آنلاین و درخواست کاغذی اقدام میکند .

درخواست آنلاین :

تنها تفاوت این روش با روش کاغذی در ثبت مدارک است که به صورت اسکن شده در سایت سفارت کانادا ثبت می شود. لازم بذکر است برای انجام درخواست آنلاین وقت سفارت باید ابتدا یک حساب کاربری در سایت سفارت کانادا ایجاد نمائید

پس از ارزشیابی مدارک توسط سفارت و در صورت تائید صلاحیت و دریافت کد کاربری میتوانید درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا در آنکارا را دهید .برای انجام این کار باید اسکن تمام مدارک و پرداخت هزینه ویزا با کارت اعتباری در سفارت کاناداصورت گیرد .

پس از اتمام کار متقاضی یک شماره پرونده و برگه انگشت نگاری دریافت میکند و پیگیری پرونده تنها از طریق این شماره انجام میگیرد . پس از ثبت نام آنلاین فرد یک ماه زمان دارد برای انگشت نگاری به یکی از کنسولگری های سفارت کانادا در آنکارا ، استانبول یا ابوظبی مراجعه نماید . زمان پاسخگویی ۲۵ روزه میباشد .

درخواست کاغذی :

در این روش فرد مدارک ترجمه شده را به سفارت مراجعه می نماید و تحویل میدهد . باتوجه به انگشت نگاری حضورفرد متقاضی الزامی میباشد. پس از تحویل مدارک و انگشت نگاری در خواست ثبت میگردد و باید منتظر پاسخ سفارت کانادا ماند . پس از تحویل مدارک به سفارت فرد کد پیگری (Tracking Id) دریافت میکند و از طریق آن میتواند پیگیری وضعیت پرونده خود از طریق VAC  (visa application center) باشد که در این بابت بیشترین زمان پاسخگویی از جانب سفارت ۶۲ روز میباشد .

 

برچسب‌ها: , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در اوکراین تحصیل در جمهوری چک تحصیل در ایتالیا تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در هند تحصیل در اسپانیا تحصیل در اتریش تحصیل در بلاروس تحصیل در ایسلند تحصیل در اسپانیا تحصیل در لهستان تحصیل در نروژ تحصیل در فنلاند تحصیل در مجارستان تحصیل در مجارستان تحصیل در آلمان تحصیل در کانادا تحصیل در انگلستان تحصیل در استرالیا تحصیل در روسیه اقامت اروپا تحصیل در چین تحصیل در سوئد ویزای شینگن