امروز ۲۶ /آبان /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post

شرایط پذیرش

برای پذیرش در یک موسسه آموزش عالی عالی کانادایی، نیازمندی های دانشجویان برای ملاقات وجود دارد، چه اینکه آیا یک دوره کارشناسی یا یک برنامه تحصیلات تکمیلی است. بسته به زمینه مطالعات، برنامه ها و سایر عوامل مربوطه، رقابت می تواند متفاوت باشد.

تفاوت اصلی بین کالج ها و دانشگاه ها این است که اگر به دنبال کار حرفه ای هستید، می توانید در یک کالج ثبت نام کنید، در صورتی که برای حرفه ی تحصیلی در نظر بگیرید، انتخاب شما دانشگاه خواهد بود.

نمره های دبیرستان در حالی که در کالج یا دانشگاه کاربرد دارند، نسبتا مهم بودن پارامترهای مهم هستند که اکثریت موسسه عالی رتبه ۷۰٪ و بالاتر از میانگین (* برخی از کالج های معتبر به طور متوسط ​​۸۵٪ و بالاتر نیاز دارند) اسناد بیشتر شما

برنامه های کارشناسی

موسسات تربیتی دارای تعداد محدودی از دانش آموزان هستند که سالانه در بخش های مختلف پذیرفته می شوند، بنابراین برای نسل ها کاملا رقابتی است. دانش آموزان دبیرستانی، بزرگترین خطر را تشکیل می دهند، زیرا همه چیز که آنها قبلا می دانند، تازه هستند، از لحاظ روان شناختی و اخلاقی آماده هستند و بسیار مشتاقند وارد شوند. بنابراین، دو معیار اصلی، نمره / عملکرد دبیرستان و همچنین مهارت های زبان آن انگلیسی است (در اکثر استانها) و یا فرانسوی در زبانهای فرانسوی هستند.

اگر تصمیم گرفتید که موضوع اصلی شما چیست، می توانید برای یک برنامه کلی درخواست و تصمیم بگیرید که یک فیلد خاص وجود دارد که بعدا در هرج و مرج تنوع و جایگزین های امروز بسیار سودمند است.

موضوع اصلی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، کسب و کار و هنر هنوز باقی است، اما زمانی که آنها را تجزیه کنید، یک حباب پر از زیر شاخه های مختلف خواهد شد، ترک شما را با گزینه های نامحدود است که می تواند گیج کننده باشد.

معیار پذیرش فارغ التحصیل

اگر چه یک مدرک کارشناسی معمولا برای ادامه تحصیلات تکمیلی لازم است، ممکن است همیشه اینطور نیست. معمولا تحصیلات تکمیلی شامل تحصیل در مقطع خاصی است که دارای مدرک نیست، تا زمانی که تمام دانش لازم و ضروری تئوری و ادبیات بسته شده باشد، شما را برای برنامه ناتوان نمی کند. به طور معمول در یک برنامه تحصیلات تکمیلی، شما یک مربی دارید که تمام فعالیتهای شما را تحت نظارت قرار می دهد همانطور که آنها برای ارزیابی از طریق مصاحبه ها و سایر ابزارها در صورت نیاز برای مشارکت در برنامه، ارزیابی می شوند.

سرمایه گذاری ممکن است در برنامه های تحصیلات تکمیلی مشکل ایجاد کند، زیرا دانش آموزان باید ثابت کنند که تمام منابع مالی لازم برای حفظ خود را در طول دوره برنامه برای پذیرش دارند. با این وجود، منابع مالی می توانند از منابع مختلف مانند کمک هزینه های پروژه، کمک هزینه های شخصی یا حتی کمک مالی استفاده کنند.

دانش آموزان و حرفه ای های بین المللی

دانش آموزان بین المللی باید یک مقاله و یک بیانیه شخصی از آنچه که آنها فکر می کنند مناسب برای ثبت نام در برنامه تعیین شده همراه با اسناد و مدارک که تجربه کار خود را (در صورت وجود) تا تاریخ. البته اسناد مانند نامه های مرجع، گواهی های فعالیت های اضافی و دیگر اثبات مهارت ها همیشه جایزه و بسیار قدردانی می شود.

در مورد دانش آموزان بالغ (کسانی که بیش از ۲۵ سال دارند و از مدرسه حداقل ۲ سال) نیازهای پذیرش تحصیلی عالی تر، مهارت های عملی و نظری آنها به دلیل مشاغل، منافع فردی و بلوغ فکری، بدون توجه به داشتن دیپلم یا نه

برنامه های حرفه ای مانند پزشکی، حقوق و مهندسی قبل از درخواست برای برنامه تحصیلات تکمیلی، و همچنین اعتبار هر گواهی و رکورد تحصیلی، و همچنین معاینه ملی برای اثبات تمرین حرفه ای نیاز به درجه قبل.

دانشجویان دیپلم بین المللی

اگر نگران این هستید که دیپلم دبیرستان که در کشور خودتان به دست آورده اید، در کانادا قانونی به حساب می آید، بیشتر نگران نباشید زیرا هر دانش آموز دارای دیپلم دبیرستان دولتی معتبر از کشور خود می تواند برای ورود به کانادا درخواست اعتراض کند دانشگاه البته درجه های شناخته شده بین المللی در سراسر جهان و همچنین در کانادا بدون اعتبار مجوز پذیرفته شده است.

در مورد مدرک کارشناسی ارشد، در اکثر کشورها، موسسات آموزشی وجود دارند که دارای دیپلم بین المللی مدرک کارشناسی، دیپلم بین المللی شناخته شده با معیار است. این می تواند یک گواهی واحد و یا اضافی به دولت – دیپلم صادر شده است.

دانشگاه های کانادا این دیپلم های بین المللی را مطابق با استانداردهای مستعد پذیرفته می پذیرند. اگر شما دیپلم با نمره بالا IB را داشته باشید می توانید به اعتبار دانشگاهی ترجمه کنید و بنابراین میزان اعتبارات دریافت شده برای دیپلم دانشگاه در کانادا را کاهش دهید.

الزامات زبان

اگر می خواهید برای ورود مستقیم به مدرک در دانشگاه کانادا درخواست کنید و زبان مادری شما انگلیسی نیست، باید مدرک تحصیلی خود را ارائه دهید.

نمره TOEFL (تست انگلیسی به عنوان زبان خارجی) رایج ترین زبان برای دانشگاه های آمریکایی است. نمره امتحان IELTS (آزمون بین المللی زبان انگلیسی) رایج ترین زبان برای دانشگاه های کانادا می باشد. اما اکثر دانشگاه ها هر دو آزمون را به عنوان مدرک توانایی زبان انگلیسی شما می پذیرند. شما می توانید آزمونهای TOEFL و IELTS را در مراکز تست در سراسر جهان انجام دهید.
تحصیل در کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *