امروز ۳۰ /شهریور /۱۳۹۷ - ساعت

چرا تحصیل در اوکراین؟

Rate this post

چرا تحصیل در اوکراین؟

هزینه تحصیل در اوکراین – تحصیل در اوکراین تحصیل در اوکراین – دانشگاه های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی تحصیل در اوکراین – شرایط تحصیل در اوکراین هزینه های زندگی و تحصیل اوکراین تحصیل در اوکراین-STUDY IN UKRAINE تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

کالج های پزشکی در اوکراین کالج های حقوقی هستند که آموزش پزشکی جهان را ارائه می دهند. این بهترین انتخاب برای دانش آموزان هندی است که آرزوی موفقیت در پزشکی را دارند. دانشگاه های اوکراین MCI تایید شده است و کارکنان تدریس آنها اساتید معروف جهان هستند که توانایی تبدیل دانش آموزان به پزشکان حرفه ای را دارند. هزینه کم زندگی و هزینه تحصیل مناسب باعث می شود که اوکراین یک انتخاب جذاب برای دانشجویان هند برای مطالعه MBBS در خارج از کشور باشد.

بدون آزمون ورودی

پذیرش در دوره های MBBS در اوکراین یک فرایند بسیار ساده است. دانش آموزان نیازی نیست هر آزمون ورودی را بنویسند و نیازی به مصاحبه / مشاوره و غیره ندارند. آنچه که همه آنها برای تأمین پذیرش برای دوره های MBBS نیاز دارند فقط در آزمون های ۱۲ گانه ۵۰٪ یا بالاتر هستند. این باعث می شود دانش آموزان بیشتر به پیروزی در راه رسیدن به حرفه ای در پزشکی دست یابند.

هزینه های تحصیلی کم

در مقایسه با دانشگاه های هندی، ساخت و ساز هزینه های تحصیلات دانشگاه های اوکراین بسیار کم و مقرون به صرفه است. نه تنها دانشگاه های هندی، دانشگاه های آمریکا، انگلستان، اروپا و غیره نیز نسبت به دانشگاه های اوکراین برای مطالعات پزشکی بسیار گران هستند.

انگلیسی متوسط

محیط آموزشی برای دوره MBBS در تمام دانشگاه های اوکراین، انگلیسی است که یکی از مزیت های اصلی برای دانشجویان برای پذیرش برای دوره های MBBS در اوکراین می باشد. حتی بیماران در اوکراین با زبان انگلیسی کاملا آشنا هستند و از این رو، کارآموزی بدون هیچ زحمتی است زیرا هیچ مانعی برای زبان وجود ندارد.

درجه علمی جهانی شناخته شده است

دانشگاه های پزشکی در اوکراین دارای مدرک پزشکی جهانی هستند. دانشجویانی که از دانشگاه های اوکراین فارغ التحصیل می شوند، واجد شرایط آزمون غربالگری MCI و سایر آزمون های صدور مجوز پزشکی در هند هستند. دانشگاه های پزشکی در اوکراین توسط سازمان های بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناخته شده است. علاوه بر این، به عنوان بخشی از برنامه درسی، دانش آموزان نیز برای آموزش های مختلف مجوز پزشکی آماده آموزش ویژه می شوند.

آموزش عالی با کیفیت

دانشگاه های پزشکی در اوکراین مجهز به آخرین فن آوری های پزشکی، ابزار و وسایل آموزشی هستند که به دانش آموزان کمک می کند تا به راحتی درک یادگیری را درک کنند. اندازه دسته بسیار کوچک است یعنی حداکثر ۲۰ دانش آموز در هر دسته، از این رو هر دانش آموز توجه فردی استادان را می پذیرد و هیچ شک و تردیدی برای هر دانش آموز در هر روز حل نخواهد شد. کارکنان تدریس بسیار واجد شرایط هستند و اساتید تحسین شده در سطح جهان هستند که در چندین سال در این زمینه کار می کنند و تجربه بسیار خوبی در برخورد با دانشجویان ملیت های مختلف و زمینه های فرهنگی دارند.

بیمارستان های کیفیت برای کارآموزی

بیمارستان های وابسته به دانشگاه های پزشکی در اوکراین مراقبت های بهداشتی و آموزش عالی را ارائه می دهند. تمام این بیمارستان ها از آخرین فن آوری های پزشکی و ابزارهای پزشکی استفاده می کنند و از این رو کارآموزان در معرض آخرین روند و فرآیندهای پزشکی قرار می گیرند. کارآموزی در اوکراین بیمارستان ها طیف گسترده ای از موارد پزشکی را ارائه می دهد، زیرا این بیمارستان ها بیمارستان های چند منظوره با ظرفیت ۱۰۰ تخت برای بیماران است.

تحصیل در اوکراین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *