امروز ۲۵ /آذر /۱۳۹۷ - ساعت

کاریابی در انگلستان

۲ (۴۰%) ۵ votes

کاریابی در انگلستان

کاریابی در انگلستان

کاریابی در انگلستان در هنگام مهاجرت به انگلستان و پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ کاریابی در انگلستان به چه صورت است ؟ آیا درباره نحوه دریافت ویزای کاری انگلستان و شرایط کار در انگلستان و شرایط مهاجرت کاری به انگلستان اطلاعاتی دارید؟ مدارک لازم جهت کاریابی در انگلستان چیست؟ چه کسانی کاندیدای مناسبی جهت کاریابی در انگلستان هستند؟ هزینه های درخواست کاریابی در انگلستان  و در نهایت اخذ اقامت انگلستان و یا اقامت کاری انگلستان به چه شکلی است ؟

افراد بسیاری از سراسر دنیا به قصد پیدا  کردن کار در انگلستان به کشور انگلستان مهاجرت می کنند. برای اخذ ویزای کاری انگلیس ابتدا بهتر است با شرایط کار در انگلستان و مشاغل مورد نیاز انگلستان و قوانین و حقوق کار در انگلستان آشنا شویم. کار در انگلستان شرایط را برای اخذ تابعیت و شهروندی انگلستان مهیا می کند. هم چنین تحصیل در انگلستان فرصت خوبی را برای کاریابی در انگلستان و اخذ ویزای کاری انگلیس به وجود می آورد. انگلستان از جمله مقاصد اولیه ایرانیان برای مهاجرت است.

پیدا کردن کار در انگلستان قطعاً از بهترین راه های مهاجرت به کشور انگلستان و اخذ اقامت دائم و تابعیت انگلستان است، اما در نظر داشته باشید که پیدا کردن کار در انگلستان کار چندان آسانی نیست.

در بین انواع ویزاهای انگلستان ویزای کاری یا همان Skill worker انگلستان به ویزای tire 2  معروف میباشد. در این نوع ویزا داشتن یک پیشنهاد کاری از سوی یکی از شرکت ها و یا موسسات کاریابی در انگلستان برای کار در مدت کوتاه و یا بلند ضروری است. از جمله دیگر شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار انگلستان داشتن مدرک زبان آیلتس، مدرک تحصیلات دانشگاهی متقاضی و داشتن یک اسپانسرر وتامین کننده منابع مالی ، ضمن اقامت انگلستان است؛ که این مقدار برابر۸۰۰۰۰۰ پوند برای درخواست کننده ویزا و ۵۳۰۰  پوند دیگر برای هر یک از همراهان وی میباشد.

هرگونه پیشنهاد کاری در کشور انگلستان می باید به مدت حداقل ۳ ماه در داخل کشور انگلیس آگهی رسمی شده باشد و متقاضی جهت استفاده از این فرصت شغلی اعلام آمادگی نکرده باشد و سپس این آگهی رسمی باید به مدت ۳ ماه در اتحادیه اروپا اطلاع رسانی شده و هم چنان فاقد متقاضی باشد، این بدان معنا میباشد که افراد در نقاط مختلف دنیا مخصوصاً کشور ایران می بایستی برای دریافت پیشنهاد کاری از کشور انگلستان که حتی ممکن است از طرف یکی از اعضای خانواده و آشنایان نزدیک شما ارائه شود حداقل به مدت ۶ ماه در حالی که هیچ فرد مناسبی برای استخدام در شغل پیشنهادی پیدا نشده باشد ، منتظر باشند که بدیهی است این امر کمی دور از ذهن می باشد. شرکت ها و موسسات کاریابی در انگلستان می توانند برای افرادی پیشنهاد کاری ارسال کنند که اجازه ورود و حق کار در انگلستان را داشته باشند که این افراد شامل کسانی میباشد که یا اجازه کار در انگلستان را دارند و یا در خاک انگلستان بوده و ومتقاضی تبدیل ویزای خود به ویزای کاری می باشند مثلاً : افرادی که قبلاً اقدام به اخذ ویزای تحصیلی نموده و مدتی را در انگلستان به تحصیل پرداخته اند دارای شرایط بسیار مناسبی جهت اخذ ویزای کاری می باشند بنابراین یکی از بهترین و مطمئن ترین راه های اخذ ویزای کاری و در ادامه اخذ اقامت دائم کشور انگلستان اقدام از طریق ویزای تحصیلی است که این امکان را برای متقاضیان فراهم می کند که علاوه بر تحصیل با بهترین امکانات و در بهترین شرایط در دانشگاه های انگلستان نسبت به اخذ ویزای کاری و کار در انگلستان بزرگترین و محکم ترین قدم را بردارند.

همانطور که می دانیم دانشجویان درحین تحصیل در دانشگاه های انگلستان از حق کار ۱۰ الی ۳۰ ساعت در هفته برخوردارند و هم چنین با پیگیری آگهی های کاری در حین تصحیل می توانند به محض پیدا کردن کار ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری انگلستان تبدیل نموده و شانس اخذ تابعیت انگلستان را به دست آورند.

موسسات کاریابی در انگلستان

امروزه موسسات کاریابی در انگلستان نقش مهم و تاثیر گذاری در تسهیل فرایند اعطای اقامت کاری و ویزای کار به متقاضیان کار و اقامت در انگلیس ایفا می کنند و بسیاری از متقاضیانی که قصد اخذ اقامت انگلیس را دارند می توانند از طریق موسسات کاریابی در انگلیس کارفرمای مورد نظر خود را بیابند و به این ترتیب گام مهمی در جهت اخذ ویزای کار انگلیس بردارند. برای این منظور در این مقاله ضمن تشریح فرایند اخذ ویزای کار انگلیس و عملکرد قانونی موسسات کاریابی در انگلستان به معرفی این موسسات کاریابی نیز خواهیم پرداخت. شناخت موسسات کاریابی در انگلستان از این نظر حائز اهمیت است که متقاضیان کار در انگلستان با ارائه مدارک و رزومه خود به موسسات کاریابی در انگلستان با کارفرمایان معتبر و فرصت های شغلی موجود در این کشور دسترسی می یابند. پیشنهاد می شود برای تکمیل اطلاعات خود در خصوص موسسات کاریابی در انگلستان و به طور کلی اخذ اقامت انگلستان از طریق ویزای کار به وکیل مهاجرت به انگلیس و کارشناس متخصص امر مهاجرت مراجعه فرمایید و ضمن ارزیابی طریقه مهاجرت کاری سایر طرق اخذ اقامت انگلستان مثل ویزای تحصیلی انگلیس ، اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلیس و قوانین انگلیس راجع به مهاجرت را به دقت بررسی فرمایید.

 

موسسات کاریابی در انگلستان چه خدماتی را ارائه می دهند؟ آیا امکان اخذ شغل از طریق موسسات کاریابی در انگلستان برای اتباع خارجی وجود دارد؟ موسسات معتبر کاریابی در انگلیس کدامند؟ مزیت استفاده از موسسات کاریابی در انگلیس چیست ؟ هزینه های موسسات کاریابی در انگلستان چقدر می باشد ؟ آیا امکان ثبت نام در چند موسسه کاریابی و آژانس استخدام در انگلیس وجود دارد ؟ و سوالات دیگر در زمینه موسسات کاریابی در انگلستان که سعی داریم اطلاعات مفیدی با توجه به قوانین انگلیس در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم. در باب موسسات کاریابی در انگلستان به بررسی این موضوع می پردازیم که موسسات کاریابی در انگلیس اساسا چه خدماتی را ارائه میدهند و چگونه می توان با موسسات کاریابی در انگلستان ارتباط بررقرار نمود.

نگاه کلی در باب موسسات کاریابی در انگلیس

کشور انگلیس یکی از برترین کشورها در زمینه موسسات کاریابی در جهان محسوب میشود، موسسات کاریابی رابط بین کارفرمایان و افراد جویای کاراست، که به کارجویان برای پیداکردن شغل کمک میکنند،موسسات کاریابی راه حل مناسبی با توجه به رزومه کارجویان برای استخدام ارائه میدهند،شرایط و رزومه کارجویان میتواند مهمترین عامل برای استخدام تلقی شود، در موسسات تیم ها و افراد مختلفی حضور دارند که در زمینه کاریابی مشاوره های تخصصی به کارجویان ارائه میدهند. به طور کلی موسسات کاریابی به عنوان یک واسطه بین یک سازمان که به دنبال استخدام نیروی کار است و یک فرد که به دنبال شغل است می باشد و عامل اصلی برای استخدام نیروز با توجه به جای خالی منابع فرد و شرایط شخص می باشد.

موسسات کاریابی چگونه کار میکنند ؟

موسسات کاریابی در انگلستان یا آژانس های استخدام در رویکرد خود متفاوت می باشند اما الگوی کلی آنها به شرح زیر است :

این سازمان به توصیف و شرح شغل های مورد نیاز می پردازد که دارای موقعیت و شرایط مناسب می باشد

دارای لیستی از متقاضیان جویای کار هستند که توسط آژانس این افراد شناسایی شده اند و cv و رزومه کارجویان در پایگاه داده نگهداری می گردد.

موسسات و سازمان ها افراد مورد نظر را با توجه به cv انتخاب می کنند و آژانس هماهنگی های لازم را برای انجام مصاحبه فراهم مینماید.

مزیت استفاده از یک موسسه کاریابی یا سازمان استخدام چیست؟ یک آژانس استخدام میتواند ابزار مفیدی برای جستجوی کار برای کارجویان باشد،این موسسات هماهنگی وقت مصاحبه کارجویان را با شرکت های مختلف فراهم میکند و سازمان استخدام شخص را برای مصاحبه با توجه به خواسته های کارفرما و اطلاعات کافی از کارفرما آماده میکنند، از مزایای این موسسات صرف جویی در زمان کارجویان است،از مزایای دیگر موسسات این میباشد که کارجویان هزینه هایی را متحمل نمیشوند که هزینه عضو شدن در موسسات بر عهده کارفرمایان می باشد،اما مهمترین اهداف این موسسات و آژانس های کاریابی و استخدام ارائه مشاوره های شغلی مانند اخذ مجوز کاز و درخواست برای پذیرش، معرفی مدارک مورد نیاز برای استخدام و … می باشد،ذکر این نکته مهم میباشکه برای پیدا کردن شغل فقط نباید به موسسات کاریابی اتکا نمود بلکه موسسات کاریابی در انگلستان صرفا تامین امنیت یک موقعیت است.

لیست بعضی از موسسات کاریابی معتبر در انگلیس

AGENCY CENTRAL ( استخدام مرکزی انگلیس)

ALEXANDER MANN SOLUTIONS ( ایجاد استعداد در سطح جهانی و قابلیت منابع برای برخی از شرکت های پیشرو در جهان،اقدام به عنوان یک مشاور مورد اعتماد برای ارائه طیف وسیعی از راه حل های نوآورانه)

ALL JOBS UK ( جمعی از آژانس های استخدام در انگلیس)

ARGENT RECRUITMENT ( یک سازمان متخصص و مستقل در جایگاه هایی در ساخت و ساز بخش مشاوره در سراسر انگلستان)

BADENOCH & CLARK ( مشاوره استخدام و جستجوی کار)

BARRY LATCHFORD_RECRUITMENT AGENCY ( استخدام آژانس برای طیف گسترده ای از تخصص با دفاتری در لندن)

BLT ( BEAMENT LESLIE THOMAS) ( متخصص استخدام دائمی و موقت)

FRESHMINDS TALENT ( مشاوره استخدام با آگهی بالا و دستاورهای علمی)

FUEL RECRUITMENT AGENCY ( آژانس استخدام سوخت در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و یک متخصص فنی و مدیریتی در بحث استخدام است بویژه در تخصص IT ، مخابرات ، پخش رسانه های جدید و مهندسی صنایع)

GRADUATE RECRUITMENT COMPANY ( شرکت استخدام فارغ التحصیلان مانند شرکت های سنتی RBS ، فوجیستو، کری فودس ، ژیلت )

HAYS RECRUITMENT ( گروه پیشرو استخدام متخصص جهانی و رهبر بازار در انگلیس و استرالیا )

INSIGHT RECRUUITMENT ( استخدام آژانس در سراسر انگلیس،اروپا و آسیا و متخصص در بانکداری،امور بانکی،تجارت انرژی و استخدام منابع انسانی)

LIFEWORTH

MINDBENCH

MORGAN HUNT ( استخدام آژانس که با شرکت های پیشرو جهانی در SME ، نهادهای دولتی و موسسات کار میکند)

PENNA_RECRUITMENT AGENCY

SPRING PERSONAL

STEP AHEAD

TEACHING JOBS IN THE UK

با توجه مطالعه مقاله فوق درباب موسسات کاریابی در انگلستان در می یابیم که افرادی که قصد مهاجرت کاری به انگلستان را در سر دارند برای پیدا کردن کار میتوانند از موسسات کاریابی معتبر در انگلستان استفاده نمایند ، البته دانشجویانی که در انگلیس در حال تحصیل می باشند آنها نیز برای اخذ شغل پاره وقت میتوانند از موسسات کاریابی در انگلستان بهره مند شوند، حال به شما متقاضیان مهاجرت کاری به انگلیس پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران و وکیل مهاجرت به انگلستان مشورت نمائید و سپس اقدام به مهاجرت نمائید تا بتوانید در این پروسه حقوقی پیروز باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *