امروز ۲۸ /دی /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post

همانطور که تصور میکنید زندگی در کانادا شما را در دامنه های زمستان غوطه ور می کند، در تابستان گشت و گذار و بیابان را جستجو می کنید. بدون حتی شروع به مردم فوق العاده دوستانه و زندگی شبانه دیوانه. کانادا یک کشور عالی است که همیشه شما را در مورد چیز جدیدی که در طول زمان خود در اینجا تجربه می کنید، هیجان زده می کند. علاوه بر این اقتصاد پایدار، جمعیت جهانی و آب و هوای الهی، مقامات کانادایی همواره برای پذیرش شهروندان جدید و ارائه بهترین بخش از غرور و شادی آنها هستند. اگر هدف شما تجربه تجربه فوق العاده و سفر است، کانادا مقصد حماسی شماست. سفر بر روی یک کار و تجربه سفر چیزی است که هر جوان زیبا باید یک بار در طول زندگی تجربه کند، این یک راه عالی برای:

 • تجربه زندگی در یک کشور جدید؛
 • مزایای دیگری از بعد فرهنگی
 • پیشرفت مهارت زبان تعیین شده (در این مورد آن را به زبان انگلیسی یا فرانسوی)
 • دوستان و ارتباطات تجاری آینده را ایجاد کنید.

به منظور حفظ خود و تأمین بخشی از سرگرمی، شما کار برخی از کارهای تصادفی را انجام می دهید که پرداخت می کنند. شما احتمالا قادر به صرفه جویی در مقدار زیادی نیست و یا در هر صورت ثروتمند خواهد شد، اما حداقل شما لذت بردن از هر آنچه کانادا در دسترس است. شما می توانید برای اتاق خود هزینه کنید، غذا های مناسب و معطوف داشته باشید و در سراسر کشور سفر کنید تا بدانید همه چیز درباره آن چیست.

در ابتدا شما ممکن است آن را کمی مطرح با فرهنگ کار و آداب روزانه در کانادا، اما آن را بدون هیچ زحمتی، کانادایی ها بسیار آسان است و حمایت. پس از اتمام تمام فرایندهای مورد نیاز، اجاره نامه را امضا کرده، حساب بانکی را باز کرده، اسناد حقوقی اقامت گنجانده شده است تا بتوانید از زندگی جدید خود در کانادا لذت ببرید.

توصیه می شود، با این حال، کار و تجربه سفر خود را از طریق یک برنامه که شما را قادر می سازد به راحتی در محل کار و در محیط جدید در ظرف چند روز، ترتیب دهید. اگر تصمیم به انجام این کار توسط خودتان دارید، ممکن است وقت بیشتری را صرف کرده و قطعا تلاش بیشتری انجام دهید.

چه کسی واجد شرایط برنامه کار و مسافرت در کانادا است؟

مسافرت و کار در خارج از کشور هر ساله با محبوبیت هزاران نفر از جوانان در سراسر جهان در سراسر جهان رو به افزایش است. با توجه به تعداد زیادی از مهاجران که به کانادا سفر می کنند، به نظر می رسد که کشور چیزی برای ارائه دارد، چیزی که جوانان بین المللی برای آن آرزو دارند.

این که آیا در حال کار بر روی یک اسکی است و یا در برخی از ساحل نوار، فرود در یک کارآموزی که ممکن است دوره زندگی حرفه ای خود را تغییر دهید و یا فقط لذت بردن از زمان با کیفیت با خانواده کانادایی فقط برای شروع، به عنوان کانادا بسیار بیشتر به ارائه هنگامی که شما وارد شدید

تجربه بین المللی کانادا اجازه اقامت طولانی مدت ویزا و کار را برای افرادی که سنین و ملیت های خاصی دارند و می خواهند برای کار و مسافرت به کانادا بپردازند و به آنها اجازه اقامت و کار در کشور را بدهند.

چنین توافقنامه ای برای افراد ۱۸ تا ۳۵ ساله اعمال می شود و شهروندان کشورهایی هستند که توافقنامه تحریم دوجانبه با کانادا دارند، اجازه می دهد جوانان خود به عقب و جلو بروید و از تاریخ و فرهنگ هر کشور لذت ببرید.

تجربه بین المللی کانادا به شکل مجوز اقامت و کار برای بین المللی ها اجازه می دهد که آنها در مدت دو سال اقامت و کار در کانادا را انجام دهند، اما این یک بار در طول یک فرصت طول عمر برای افراد خاص است.

اتباع واجد شرایط چنین روال متقابل دقیق در صفحه زیر ارائه شده است: http://www.international.gc.ca/experience/intro_incoming-intro_entrant.aspx؟lang=eng

چه زمانی باید برای ویزا درخواست کنم؟

اگر تقاضا برای تجربه بین المللی کانادا (قبلا به عنوان ویزای کار تعطیلات) درخواست می کنید، باید بدانید که برای درخواست برای ادامه دادن حدود ۸ تا ۱۲ هفته طول می کشد. هنگامی که ویزا اعطا می شود، می توانید برای مدت دو سال در کانادا وارد و اقامت داشته باشید.

آیا می توانم در کانادا سفر کنم؟

هنگامی که ویزای شما را دریافت می کنید، می توانید در هر کجا در کانادا سفر کنید.

آیا می توانم از کانادا در کانادا دیدن کنم؟

ویزا فقط به کانادا اعمال می شود، بنابراین برای عبور از مرز با ایالات متحده، شما باید ویزای ایالات متحده را دریافت کنید.

برنامه های کار و مسافرت

انتخاب برنامه با کار و سفر، قطعا تجربه اصلی خود را در داخل کشور کاهش می دهد؛ شما تقریبا در هر مرحله از راه کمک خواهد کرد در حالی که حل و فصل در روال جدید خود را.

اول از همه، برنامه بدون در نظر گرفتن انتخاب شما (اکثر آنها خدمات مشابهی را ارائه می دهند) به شما در روال صدور روادید کمک خواهد کرد و قبل از ورود به کشور هر گونه سؤالی را که در مورد امور مربوط به رسمی دارید پاسخ دهید. آنها به شما لیستی از فرصت های شغلی ارائه می دهند که در آن شما تصمیم می گیرید کدامیک از بهترین مهارت ها و ترجیحات شما را برآورده می کند، بنابراین این کار احتمالا در انتظار شما خواهد بود قبل از اینکه حتی به کانادا برسید. همچنین، آنها ممکن است چند مکان را که می توانید با توجه به استانداردهای معمولی زندگی کنید و آنها را با شما به اشتراک بگذارید، ترتیب دهید تا بتوانید تصمیم بگیرید. آنها همچنین دارای صفحات انجمن هستند که شما می توانید نگرانی های خود را با دیگر افرادی که سعی در تجربه چنین تجربه ای دارند یا سهم خود را در کار و مسافرت به کانادا داشته باشید، به اشتراک بگذارید.

همچنین برنامه هایی که شما را به گام به گام بر روی گرفتن حساب بانکی، شماره پرونده مالیات، حمل و نقل عمومی، شماره تلفن، انتظارات فرهنگی، رفتار محل کار و خیلی بیشتر که بسیار مفید است از کانادایی هایی که از دست اول تجربه می کنند، بسیار مفید است در چند روز اول هرج و مرج پس از وارد شدن. اکثر مردم در برخی از خوابگاه های مقرون به صرفه باقی می مانند تا زمانی که مناسب ترین اقامت طولانی مدت پیدا کنند و خوابگاه قبلا توسط پرسنل مسئول برنامه در نظر گرفته شده است.

شما در تمام مدت زمانی که در کانادا اقامت داشته اید، به محل آنها دسترسی خواهید داشت و اگر قصد انجام کار را نداشته باشید، حق شکایت دارید. اگر شما با مسکن راضی نیستید، شغل شما، حقوق شما و یا نوعی آزار و اذیت را تجربه می کنید، همیشه می توانید برای افراد مجاز در برنامه برای دریافت مشاوره به آنها دسترسی پیدا کنید.

به این ترتیب سازمانها معمولا رویدادهای اجتماعی مانند احزاب، سفرها یا جلسات موضوعی پیوند می دهند، این یک راه عالی برای دیدار با افراد جدید است و دوستان را در حالی که شما در یک زمین کاملا خارجی هستند.

فرصت های شغلی

چگونه شغل را پیدا کنم؟

این بستگی دارد که آیا شما تصمیم به رفتن به “انفرادی” دارید و همه چیز را به تنهایی انجام می دهید یا قراردادی را که بیشترین کار را برای شما انجام می دهد، همانطور که در بالا ذکر شد، بستگی دارد.

برای شروع درخواست برای کار، باید یک آدرس محلی، شماره تلفن، حساب بانکی و سایر نهادهای شناسایی را داشته باشید که باعث می شود از زادگاه خود آن را انجام دهید. از سوی دیگر، قبل از رسیدن به کانادا، می توانید بازار کار و راه های خالی را بررسی کنید تا بدانید چه چیزی انتظار شما را می گیرد و چه الزاماتی برای رسیدن به یک شغل دارید. همچنین، هنگام درخواست دادن به کار، معمولا شما نیاز به دیدار با کارفرمای خود را در رویای خود دارید، بنابراین شما باید در کانادا باشید.

اگر تصمیم به رفتن با این برنامه دارید، به محض این که شما یک لیست از جایگزین فرصت های شغلی را به شما می رسانید، به شما تحویل داده می شود و شما می توانید روز بعد به مصاحبه بپردازید. شخصی مجاز نیز به شما کمک می کند که رزومه خود را به استانداردهای پذیرفته شده تغییر دهید تا شانس شما بهتر و بهتر شود، در صورت تجربه کمتر در این منطقه و یا انگلیسی به سادگی پیشرفته نیست.

اگر می خواهید به کار کانادا بروید و به دنبال یک کارآموزی هستید که شما را بر روی حرفه ای که قبلا انتخاب کرده اید پیشرفت می دهد، این امکان وجود دارد و هنوز کمی سخت تر و چالش برانگیز است. با این حال، ملاقات با افراد مناسب در زمان مناسب، یا از طریق راهنمایی و توصیه های ارزشمند، شما قادر خواهید بود موقعیت شغلی را که شکار می کنید و در آینده از آن استفاده زیادی می کنید پیدا کنید.

مطمئنا اولین شغل نباید آخرین شغل باشد اگر شما برای یک ماجراجویی هستید … زمانی که با محل اقامت و امور مالی تان حل می شوید، همیشه می توانید فرصت شغلی دیگر، هیجان انگیز را به بهترین وجه از این قبیل تجربه.

چه کاری می توانم انجام دهم؟

انواع شغلی شغلی که معمولا در طول کار و تجربه مسافرت به آنها تعلق می گیرد، عبارتند از مهمان نوازی، گردشگری و محل های سرگرمی که در آن شما معمولا قرارداد موقت را می گیرید و در هر روز یا هر هفته پرداخت می کنید. با این حال، فرصت های شغلی به این میزان محدود نمی شود، تا زمانی که مهارت ها و اراده ها به دست شما برسد، می توانید تجربه کاری را در هر زمینه ای که مورد نظر اقتصاد، علم یا آموزش باشد، کسب کنید.

برای بعضی از مشاغل شما مجبور خواهید شد معاینات پزشکی کامل را علاوه بر ویزا مجاز به کار کنید، در غیر این صورت شما مجاز به کار در آنجا نخواهید بود. مشاغل به شرح زیر است:

 • مراقبت از کودکان
 • داوطلب شدن در خدمات بهداشتی
 • آموزش در موسسه آموزش ابتدایی یا متوسطه

نتایج آزمایش پزشکی بی عیب و نقص خواهد داشت.

البته اگر شما برای کار در زمینه حرفه ای مانند پزشکی، مهندسی یا ساخت و ساز مشغول به کار شوید، باید مدرک تحصیلی خود را ثابت کنید و ثابت کنید که از طریق استانداردهای و رویه های جهانی کانادایی واجد شرایط است.

Au Pair & Nanny

یکی از شغل های فراوان و بسیار مناسب برای این مناسبت، آموزش و پرورش یا مراقبت از کودکان خواهد بود؛ همه چیزهایی که باید انجام شود کمی تجربه و صبر است تا با دنیای خیالی آنهایی که کمیاب هستند برخورد شود. یکی از بزرگترین مزایای این است که شما می توانید با یک خانواده کانادایی باقی بمانید و تجربه فرهنگی واقعی کانادا را در آن تجربه کنید. شما می توانید با آنها سفر کنید و آنها را در تعطیلات خود، در کنار ساحل یا کوه ها، در فعالیت های مختلف خود در زمان صخره خود شرکت کنید و با تعداد زیادی از افراد جدید آشنا شوید. حلق آویز کردن اطراف بچه ها در عین حال چالش برانگیز است، اما بسیار متفکر و سرگرم کننده است. حقوق و دستمزد معمول هنوز بسیار کم است و می تواند به شما کمک کند؛ آن را در حدود ۲۰۰-۴۰۰ CAD در هفته می گذرد.

الزامات

 • مناسب برای ویزای کار کانادا
 • پلیس کنونی و بررسی پزشکی
 • تجربه مراقبت از کودک
 • برای حداقل ۱ سال در دسترس باشید

کارآموزی پرداخت می شود

همانطور که قبلا گفتیم اگر شما پس از موفقیت حرفه ای تعقیب شوید و در “کسب و کار” در کانادا هستید، تداوم شما با کارآموزی امیدوار کننده در برخی از شرکت های همولوگ به آنچه که در کشور شما هدف قرار می دهید، پاداش می دهید. اگر شما یک کارمند سخت و یک چشم انداز دارید، از تجربه ای که در چنین موقعیتی به دست می آورید لذت خواهید برد و همچنین به عنوان مرجع برای اشتغال بیشتر در آینده استفاده کنید. برای درخواست کارآموزی در کانادا، شما باید شرایط تحصیلی زیر را بپذیرید و چالش هایی را که با چنین موقعیتی به دست می آید، قبول کنید.

الزامات

 • حداقل سطح متوسط ​​(۷/۱۰) سطح انگلیسی داشته باشید
 • برای مصاحبه تلفنی و اسکایپ در دسترس قرار بگیرید
 • یک دانشجوی دانشگاه / کالج (آموزش پس از متوسطه)
 • بیمه سفر داشته باشید
 • انعطاف پذیر، حرفه ای، ارتباطی، قادر به ابتکار عمل باشید

اگر در کانادا برای سرگرمی و لذت بردن هستید و می خواهید وقت خود را صرفا برای خودتان داشته باشید، با برخی از کارهای تصادفی مانند بارها و کافه ها و سایر خدمات سرگرمی که همیشه برای بین المللی ها در دسترس هستند، دلسرد نشوید و اجازه می دهد تا شما را به سفر و دیدن بیشتر از کانادا، به جای محدود به یک شهرستان به مدت طولانی.

تحصیل در کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *