امروز ۲۶ /آبان /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post
 شرایط اخذ بورسیه و کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه های کانادا

چندین جایگزین برای کمک به دانشجویان برای آموزش و پرورش آنها صرف نظر از ملیت شما در دسترس است. از سوی دیگر، کانادا علاوه بر کمک هزینه تحصیلی و تحصیلی، وام های دانشجویی، وام بانکی یا خط اعتباری ارائه می دهد.

با این حال، در چنین مجموعه ای از جوایز طراحی شده برای دانشجویان آینده نگر، ممکن است اشتباه گرفته شود. هنگامی که شما در حال تحقیق در مورد چگونگی تأمین مالی تحصیلات خود هستید، احتمالا دانشجویان بورس تحصیلی، بورسیه ها، وام ها و جوایز مختلف را خواهید دید. تفاوت در چیست؟ کدامیک از شما حق دارید؟ چگونه کار می کنند؟ آیا مجبورم که بازپرداخت کنم و چطور این کار را انجام خواهم داد؟ نکات زیر برای توضیحات بیشتر بخوانید.

بورس تحصیلی

به طور سنتی، بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی تحصیلی است، مانند کمک هزینه تحصیلی که براساس میانگین متوسط ​​از دبیرستان است. استفاده مدرن از این واژه، با این حال، بسیار لیبرال تر است، با ارائه دهندگان جوایز غیر دانشگاهی با استفاده از اصطلاح برای توصیف هر جایزه مالی که برای پرداخت هزینه تحصیل استفاده می شود. روش های اعطای بورس تحصیلی برای هر بورس تحصیلی متفاوت است، اما می تواند یک درخواست برای رونویسی تحصیلی شما باشد.

دوره های آموزشی

یک دوره کارشناسی معمولا یک جایزه برای یک دانش آموز با نیاز مالی است. دانشجویان ممکن است دارای الزامات علمی باشند، اما معمولا به کمک دانش آموزانی که از منابع خود برای پرداخت مدرسه به تنهایی استفاده نمی کنند، متمرکز هستند. برنامه های کاربردی برای دوره های کارشناسی معمولا به شما نشان می دهند چرا شما نیاز به کمک دارید و نیازهای شما چه قدر است.

وام

وام های دانشجویی مقدار قابل توجهی از کمک های دانشجویی را تشکیل می دهد. وام های دانشجویی معمولا توسط دولت (والیتی یا فدرال) و یا یک بانک ارائه می شود. شرایط وام دانشجویی بستگی دارد که چه کسی آن را ارائه می دهد و چه کسی آن را دریافت می کند. وام های دانشجویی معمولا پس از تکمیل دانشجو یا ترک تحصیل، بابت پرداخت مبلغ وام، پرداخت می شود.

جوایز دیگر

این برای هر جوایزی که در دسته بندی های بالا قرار نگرفته است، قابل قبول است. این ممکن است شامل جوایز یا جوایزی از طرف حامیان شرکت های بزرگ باشد.

تحصیل در کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *