امروز ۲۹ /تیر /۱۳۹۷ - ساعت
۲.۳ (۴۶.۶۷%) ۳ votes

 ۱۰ دانشگاه برتر آلمان برای مطالعه روانشناسی

روانشناسی بسیار مهمی است برای مطالعه، مخصوصا اگر شما آن را در یک کشور خارجی انجام می دهید. مدارس روانشناسی ابتدا رویکردهای مختلفی را به سوی مطالعه ذهن دنبال می کنند، پس از استادان روانشناسی مختلف به عنوان یک برنامه آموزشی مبتنی بر جهت، که دانشجویان ممکن است برای انتخاب آن دشوار انتخاب کنند، دنبال شود. در آلمان، مانند هر کشور توسعه یافته، دانشگاه های متعددی هستند که برنامه های مطالعاتی با کیفیت و نوآورانه در زمینه رشته روانشناسی را ارائه می دهند، هر چند که در هر کشور دیگری، هر دانشگاه دارای جایگاهی است که ظاهرا بهترین روش ها برای توسعه این موضوع پیچیده است . معیارهای متعددی باید در نظر گرفته شود تا دانشگاه بتواند بهترین رتبه را در میان بهترین دانشگاههای آلمان در مورد مطالعه روانشناسی داشته باشد و بر اساس استانداردهای پیشنهادی Zeit Online، معیارهای زیر بعضی از مهمترین و مهمترین موارد هستند. شرایط لازم برای هر یک از دانش آموزان روانشناسی است که با هدف به دست آوردن بهترین نتیجه از مطالعات خود می باشد.

استناد در هر انتشار – میانگین تعداد استنادها در هر نشر تعداد استنادها در هر نشریات نشان می دهد که چگونه اغلب نشریات دانشمندان دانشکده به طور متوسط ​​توسط دانشگاهیان دیگر نقل می شود، به این معنی که اهداف منتشر شده برای تحقیق مهم است.
جهت گیری بین المللی – جهت گیری بین المللی دوره (های)، ترکیب حقایق مختلف: اقامت اجباری در خارج از کشور / برنامه تحصیلی مشترک؛ درصد دانشجویان بین المللی؛ بین المللی از کارکنان علمی؛ درصد از کلاس های داده شده در زبان خارجی. تعداد معینی از نقاط می تواند از چهار حوزه جمع آوری شده با حداکثر ۱۴ امتیاز (۱۰ برای زبان و ادبیات آلمانی). گروه بالا با ۶ امتیاز (۴ برای زبان و ادبیات آلمانی)، گروه متوسط ​​با حداقل ۲ امتیاز رسیده است. با کمتر از ۲ امتیاز یک دوره اختصاص یافته به گروه پایین. در سطح دانشکده / گروه، نتیجه بهترین دوره دانشکده / بخش نمایش داده می شود.
تماس با دانشجویان – دانش آموزان همکاری با دانش آموزان دیگر و ارتباط با دانشجویان دیگر را بررسی کردند. یک شاخص برای جو در دانشکده.
جهت گیری پژوهشی – کدام موسسات تربیتی مطابق با نظر استادان تحقیق، پیشرو هستند؟ نام موسسه عالی خود را در نظر نگرفت.
سازمان مطالعه – دانشجویان در میان چیزهای دیگر مورد بررسی کامل بودن دوره های ارائه شده در رابطه با مقررات مطالعه، فرصت های دسترسی به رویدادهای اجباری و هماهنگی دوره های ارائه شده با مقررات بررسی مورد ارزیابی قرار گرفت.

رتبه بندی Zeit Online در سال ۲۰۱۳/۲۰۱۴ ، با توجه به معیارهای فوق، این فهرست ده دانشگاه برتر جهان را برای مطالعه روانشناسی ارائه می دهد. معیارها بر اساس دانش آموزان، فارغ التحصیلان، استادان، و نیز حقایق مربوط به هر نهاد به طور یکسان است.
دانشگاه جامائیکا

برای دانشگاه جاکوبز، بالاترین استانداردها در آموزش به معنای تعامل قوی استاد و دانش آموز و برنامه های درسی چالش برانگیز است. دانش آموزان تشویق می شوند و انتظار می رود که با مربیان و دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنند، در مورد مواد و درک عمیق این زمینه در حین کار به صورت مستقل و در گروه ها بحث و گفتگو کنند. این امر آنها را قادر می سازد تا لبه برش دانش علمی را تحت فشار قرار دهند. دانشگاه جیکوبس یک دوره اعتبار سه ساله ۱۸۰ ECTS را در رشته روانشناسی شناختی و علوم اعصاب ارائه می دهد که مطابق با دستورالعمل هایی است که برای مدرک معتبر تعیین شده است. روانشناسی شناختی و رشته های علوم اعصاب در دانشگاه جاکوبز، جنبه های ساختاری، عملکردی و فیزیولوژیکی انسان و سیستم های بیولوژیک را مطالعه می کنند. در دو سال اول، دانش آموزان طیف گسترده ای از دوره های علوم طبیعی و دیگر گزینه ها را انتخاب می کنند. دانشجویان سال سوم تحقیقات هدایت شده در مورد مشکلات تجربی و نظری در روانشناسی شناختی و علوم اعصاب را دنبال می کنند.

تبلیغات
دانشگاه بوچوم RUHR

Ruhr-Universität Bochum (RUB) واقع در مرکز پویای و مهمان نوازی منطقه شهری روهر در قلب اروپا، ۲۰ اداره، واحدهای نهادی انضباطی RUB و ۵،۰۰۰ کارمند دارد. بیش از ۳۶،۵۰۰ دانش آموز از ۱۳۰ کشور وجود دارد که در حال حاضر در این دانشگاه تحصیل می کنند. تمام رشته های علمی بزرگ در یک محله فشرده متحد هستند. اعضای این دانشگاه به دیگران آموزش می دهند و در عین حال از یکدیگر آموختند – چه در علوم، مطالعات، مهندسی، و چه مدیریت. دانشکده روانشناسی یک موسسه مبتنی بر بین المللی گرا و تحقیقاتی است که هزاران دانش آموز ثبت نام کرده است. هیئت علمی شامل ۹ بخش است که هرکدام توسط استاد کامل و همچنین چهار استاد اساتید و حدود ۴۰ دانشمند و دستیار پژوهشی سرپرستی می شود. بنابراین کل طیف روانشناسی علمی در تحقیق و تدریس به خوبی نشان داده شده است.
دانشگاه منهیم

گروه روانشناسی دانشگاه منهیم یکی از نهادهای پژوهشی و آموزشی در آلمان است. این تمرکز عمدتا بر روی زمینه های تحقیقاتی از روانشناسی اقتصادی، روانشناسی اجتماعی و روانشناسی شناختی است. یکی از اهداف برجسته این بخش، اتصال و گسترش این مناطق تحقیقاتی با ایجاد تاسیسات جدید و نوآورانه دانشگاهی است. گروه روانشناسی هر دو برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. برنامه کارشناسی (رشته روانشناسی) دانش و مهارت را در زمینه های روانشناسی عمومی و کاربردی، از جمله روش های تجربی و تئوری تست، انتقال می دهد. این گروه همچنین دارای دو برنامه تحصیلی است که بر مبنای زمینه های تحقیقاتی اصلی آن مؤثر بوده است: M.Sc. روانشناسی اقتصادی، که در زمینه روانشناسی صنعتی و سازماندهی و روانشناسی مصرفی و مؤسسات آموزشی روانشناسی اجتماعی و شناختی، که در زمینه روانشناسی اجتماعی و روانشناسی شناختی TU متمرکز است
TU DRESDEN

در دانشگاه رتبه بندی فعلی “Excellence Divere” توسط مرکز توسعه آموزش عالی (CHE)، روانشناسی TU Drzden بسیار عالی است. رتبه بندی جدید دانشگاه های آلمان را نه تنها به دلیل برتری تحقیقات، بلکه استانداردهای مربوط به تحقیق، بین المللی و جهت گیری دانشجویی را نیز ارزیابی می کند. به زودی روشن شد که قدرت نظام آموزش عالی آلمان در کیفیت و کیفیت ارائه شده توسط موسسات آن قرار دارد. گروه روانشناسی در دانشگاه تکنولوژی درسدن یکی از معدود روانشناسی در هر دانشگاه آلمانی است که در تمام ابعاد قوی و به روز است. برای به دست آوردن تمام چهار بعد (پژوهش، مرجع کاربردی و بین المللی و جهت گیری دانش آموزان) در گروه برتر، نیاز به قدرت تیمی است که اعضای آن به همان اندازه بالاترین استانداردهای کیفیت در تحقیقات و همچنین دکترین قرار می گیرند. مدرک بین المللی و ملی ۵ ساله در رشته روانشناسی برای یک حرفه حرفه ای در روانشناسی مورد نیاز است. لیسانس علوم دانشجویان را برای برنامه استاد آماده می کند.
TU CHEMNITZ

یادگیری با تحقیق – این یکی از ویژگی های اصلی مطالعات در دانشگاه صنعتی چنیتز است. تعداد زیادی از دوره های مطالعات بین رشته ای تحت تاثیر چندین موضوع قرار می گیرند: به عنوان مثال دوره مطالعاتی کارشناسی و کارشناسی ارشد “علوم محاسباتی” شامل عناصر ریاضیات، علوم رایانه و علوم طبیعی یا ارتباطات رسانه ای است که ترکیبی از علوم فنی، اقتصاد و روزنامه نگاری . سیستم مطالعه دانشگاه تکنولوژی چمنیت از سال ۲۰۰۷ به طور کامل به طرح دوساله لیسانس و کارشناسی ارشد تبدیل شده است. افزایش رقابت جهانی، سازگاری بین المللی و حتی تمرکز بیشتر، تنها چند دلیل برای ایجاد این مدل مطالعات در اروپا است منطقه آموزش عالی
دانشگاه کنستانس

روانشناسی یکی از شش رشته در دانشکده علوم است. فعالیت تحقیقاتی آن یکی از بخشهای فعال و موفق روانشناسی در آلمان است. با توجه به تحقیق و تدریس، دانشگاه بر چالش های آینده تمرکز می کند و بر ارتباط علمی علوم اعصاب و علوم اجتماعی تاکید می کند. در حال حاضر حدود ۶۲۵ دانشجو در برنامه های مختلف ما ثبت نام کرده اند، در حالیکه حدود ۱۱۲ دانشجوی دوره کارشناسی را در هر دوره زمستان آغاز می کنند. اگر شما علاقه مند به مطالعه روانشناسی به عنوان یک مدرک یا به عنوان یک دانشجوی ارزشیابی در دانشگاه کنتانس هستید، اطلاعاتی در مورد تحقیقات و تدریس و فرایند درخواست در این وبسایت پیدا خواهید کرد. برنامه چهار ساله لیسانس دو زمینه ممکن برای تمرکز ارائه می دهد: “کار و سلامت” و همچنین “روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی”. با این حال، شما مجبور نیستید در یک زمینه به طور انحصاری در برنامه کارشناسی تمرکز کنید. برنامه کارشناسی ارشد ۱ ساله در مطالعات عمیق از موضوعات اساسی و کاربردی ارائه می دهد.
دانشگاه ULM

موسسه آموزش و پرورش و روانشناسی آموزشی دانشگاه اولم در اواسط دهه ۱۹۸۰ به منظور ارائه موضوعات تکمیلی در برنامه رسانه و کامپیوتر و برنامه های آموزشی معلم تاسیس شد. به همین دلیل است که موسسه روانشناسی و آموزش (همانطور که امروز نامیده می شود) متعلق به دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر است. دانش آموزانی که به رشته های روانشناسی معرفی می شوند، روش شناسی یک رونده از زمینه های مختلف کاربرد را دریافت می کنند. آنها می توانند هر دو، یک مدرک حرفه ای در روانشناسی و همچنین زمینه ای جامع برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشند. دوره های آموزشی در روش شناسی، مقدماتی و همچنین مقدماتی جامعی برای روانشناسی و روش های متنوع آن ارائه می دهد. دوره های مبانی دانش ضروری در مورد تجربه و رفتار انسان را فراهم می کنند. دوره های کاربردی در زمینه های زیر ارائه می شود: روانشناسی سازمانی، روانشناسی بالینی و روانشناسی آموزشی.
دانشگاه جنا

موسسه روانشناسی دانشگاه ینا به تحقیق هدایت می کند.

از طریق پروژه های مختلف همکاری و ارزیابی با صنایع، کلینیک ها، متخصصین و سازمان های اجتماعی ما از آنها در زمینه استفاده از تحقیقات و تدریس حمایت می کنیم. در تمرکز تحقیق ما، ما تمرکز خود را بر جذب پروژه های تامین شده از طریق خارجی ارزیابی شده با رقابت، همکاری با شرکای ملی و بین المللی و انتقال تحقیقات به آموزش و تمرین تمرکز می کنیم. با ترکیب پروژه های پژوهشی عالی و کاربردی با کارآموزی و پایان نامه ها، اکثریت فارغ التحصیلان به صورت یکپارچه در زمینه های حرفه ای و پژوهشی هدف قرار می گیرند. این دانشگاه ارتباط نزدیکی با موارد فوق را از طریق انجمن فارغ التحصیلان، رویدادهای ویژه و مبادلات حرفه ای یا کارآموزی حفظ می کند. از طریق بهینه سازی داخلی و کنترل کیفیت خارجی، موسسه روانشناسی در جنا قصد دارد با بهبود مستمر کیفیت تحقیقات و تدریس.
دانشگاه گیزن

دانشگاه گیسن یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی در دنیای آلمانی است. اگر چه دانشگاه هیچ محوطهی مشخصی ندارد، ساختمانها و تأسیسات با توجه به زمینههای موضوعی آنها گروه بندی میشوند و در نقاط مختلف اطراف گیزن واقع شدهاند. در بخش روانشناسی در حال حاضر حدود ۸۵۰ دانش آموز در رشته روانشناسی وجود دارد. موضوع در حال حاضر شامل ۱۵ استاد و سه استادیار است. بنابراین کل طیف روانشناسی علمی در پژوهش و تدریس ارائه شده است. گروه روانشناسی Giessen نیز دارای موضوعات کاربردی قوی است. اینها شامل روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی بالینی، روانشناسی آموزشی و روانشناسی حقوقی است.
دانشگاه فارغ التحصیل

از آنجا که ترم زمستان سال ۲۰۰۷/۲۰۰۸، گروه روانشناسی دانشگاه آلبرت لودویگ در دانشگاه فرایبورگ برنامه رشته روانشناسی کارشناسی را آغاز کرده است. علاوه بر این، همچنین می تواند روانشناسی را به عنوان یک موضوع جزئی در تحصیل در رشته کارشناسی در ترکیب با رشته های علوم لیبرال و یکی دیگر از مطالعه جزئی است. یک تصور غلط رایج این است که روانشناسی در درجه اول با رفتارهای ناراحت کننده و مشکلات سلامت روان ارتباط دارد. یکی دیگر از نظر عمومی معادله روانشناسی و روانکاوی است – درمان در معروف “نیمکت”. هر دو، هر چند، تنها برخی از موضوعات روانشناسی، ارائه شده توسط این بخش است که علاوه بر آن دارای بسیاری از دیگر و بسیار متفاوت چهره.

تحصیل در آلمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *