امروز ۲۹ /تیر /۱۳۹۷ - ساعت
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

به عنوان یک مقصد بسیار مورد علاقه در میان دانشجویان بین المللی، به ویژه در مورد پزشکی انسانی و سایر زمینه های مرتبط، آلمان میزبان دانشگاه های متعددی است که آموزش عالی پزشکی را ارائه می دهند. با توجه به رتبه بندی دانشگاهی CHE 2013/14 ، بسته به ویژگی هایی که دانشجویان در حوزه تحصیل به دنبال تحصیلات و تحصیلات دانشگاهی، تحقیق، بازار کار، زیرساخت و همچنین شیوه زندگی در محل و محل اقامت هستند، تماشا کردن و لیستی از بهترین ها را ارائه دهید، زیرا اکثریت دانشگاه ها شرایط فوق العاده ای را ارائه می دهند.

با تجزیه و تحلیل چندین معیار – آماده شده توسط Zeit Online (CHE دانشگاه رتبه بندی ۲۰۱۳/۱۴)، در میان لیست بلند از دانشگاه های موفق موفق به دست آمده با نتایج مختلف در هر زمان بنابراین ما آمد معادله از جمله زمینه های از پیش تعیین شده به شرح زیر است:

  1. حمایت از اقامت در خارج از کشور – دانشجویان ارزشیابی جذابیت برنامه تبادل، جذابیت دانشگاه های شریک، میزان تعداد مکان های مبادله، پشتیبانی و راهنمایی در آماده سازی اقامت در خارج از کشور، پشتیبانی مالی (بورس تحصیلی، معافیت از هزینه تحصیل)، اعتبار سنجی مطالعات انجام شده در خارج از کشور و ادغام اقامت در خارج از کشور به مطالعات (بدون از دست دادن زمان ناشی از اقامت در خارج از کشور)؛
  2. آمادگی بازار کار – دانشجویان برنامه های ارائه شده توسط کالج خود را برای ترویج ارتباط با بازار حرفه ای و بازار کار ارزیابی کردند. این شامل رویدادهای اطلاعاتی در حوزه های حرفه ای و بازار کار، برنامه های خاص و سخنرانی ها برای ارائه مدارک شغلی مربوطه و موضوع جامع، پشتیبانی در جستجوی کارهای کاری، تنظیم موضوعات کار دیپلم در همکاری با دنیای کمک به کار در هنگام جستجوی یک شغل پس از اتمام مطالعات؛
  3. اتاق های درمان – دانش آموزان ارزیابی وضعیت اتاق های درمان، در دسترس بودن مکان ها، و همچنین تجهیزات فنی را ارائه دادند.
  4. تماس با دانشجویان – دانش آموزان همکاری با دانش آموزان دیگر و ارتباط با دانشجویان دیگر را بررسی کردند. یک شاخص برای جو در دانشکده؛
  5. اعتبار تحقیق – کدام موسسات تربیتی، بر اساس نظر استادان در پژوهش، پیشرو هستند؟ نام موسسه عالی خود را در نظر نگرفت.

پس از در نظر گرفتن تمام اطلاعات مربوط به وب سایت مربوط به هر دامنه به طور جداگانه، داده ها بر اساس حقایق، قضاوت دانش آموزان، قضاوت های فارغ التحصیلان و استادان، با توجه به مقایسه و جداسازی من با فهرست ده بالا از دانشگاه های آلمان برای مطالعه دارو.

دانشگاه هایدلبرگ

دانشگاه هیدلبرگ یک بخش عالی پزشکی با برگزاری ۶ دهه سنت در آموزش و پژوهش دارد. این اداره قصد دارد غلبه بر چالش های پزشکی قرن ۲۱ در منطقه و فراتر از آن باشد. این مجموعه به منظور ایجاد چنین رنوم، یک سری از تلاش ها برای ایجاد یک موسسه علمی مرکزی، با تاکید بر تحقیق و پشتیبانی و ترویج برنامه های پژوهشی صورت گرفته است. امروزه دانشگاه محیط زیست زنده و تعاملی موسسات پژوهشی بین المللی است که دانش آموزان را از سراسر جهان جذب می کند.

دانشگاه Rwth Aachen

دانشگاه RWTH آهن در سال ۱۹۶۶ تاسیس شد و نه دانشکده مختلف را شامل می شود که از جمله آنها استادی استثنایی است. Clinicum Aachen شامل چندین کلینیک تخصصی، موسسات نظری و بالینی و سایر امکانات تحقیقاتی، سالنهای سخنرانی، مدارس پزشکی و سایر امکانات اجباری برای یک بیمارستان مناسب و معقول است. حدود ۲،۷۰۰ دانشجوی آینده نگر وجود دارد که در دانشکده پزشکی مشغول به تحصیل هستند.

دانشگاه لووبک

دانشکده پزشکی لوبک برای شهرتش در پرونده تحقیقات آماده است و برای مبارزه با شیطانان پزشکی قرن ۲۱ آماده می شود. تمرکز به شدت در عین حال به سختی تنها بر روی ۱) عفونت و التهاب، ۲) مغز، رفتار و متابولیسم، ۳) ژنتیک پزشکی و ۴) فن آوری های پزشکی این موسسه آموزشی مطابق با استانداردهای برتری است.

دانش آموزان با یک کوکتل مؤثر ارائه می شوند:

  • دانش فنی مورد نیاز برای آینده
  • قابلیت های عملی و مهارت
  • کار علمی
  • مهارت های اجتماعی و اخلاقی

دانشگاه ویتن / هرودکه

همانطور که در میان قدیمی ترین دانشگاه های خصوصی در آلمان، تاسیس شده در سال ۱۹۸۳ دانشگاه Witten / Herdecke شناخته شده است به طور گسترده ای به شدت معتبر. حدود ۱۲۰۰ دانشجوی کارشناسی تحصیلات پزشکی، علوم پرستاری، پزشکی دندانپزشکی، اقتصاد، فلسفه و فرهنگ را مطالعه می کنند. همانطور که برای معیار ثبت نام، دانش آموزان باید در توضیح این که چرا انتخاب های خاص خود را برای حرفه خاص در مصاحبه خود ساخته شده است موفق شود. بخشی شگفت آور از این فتح، این واقعیت است که مصاحبه گران شایستگی را به شخصیت های دانشجویی نسبت به نمرات عالی خود اختصاص می دهند. همانطور که در بالا ذکر شد، این دانشگاه خصوصی است بنابراین هزینه های تحصیل در ماه به ۴۰۰ و ۱۰۰۰ یورو می رسد. با این حال، شرایط تحصیل عالی در UWH به صورت رایگان نیست: دانش آموزان باید هزینه های تحصیلی بین ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو را پرداخت کنند. با این حال، دانشجویان بین المللی همیشه می توانند برای کمک هزینه و بورس تحصیلی درخواست دهند.

دانشگاه ماگدبورگ

پس از ادغام دانشگاه فنی، دانشکده تربیت معلم و دانشکده پزشکی در سال ۱۹۹۳، دانشگاه ماگدبورگ یکی از جوانترین دانشگاه های کشور است. دانشکده پزشکی برای حدود ۱۳۰۰ متخصص آموزش دیده برای مقابله با طیف وسیعی از بیماری های جدی در منطقه ساکسونی فراهم می کند. تاکید ویژه بر همکاری نزدیک بین کارکنان آموزش و پرورش و دانش آموزان است. در حدود یک سال، این موسسه حدود ۴۵۰۰۰ بیمار باقی مانده و تعداد زیادی دیگر در داخل و خارج از مرکز نگهداری می کند. با این همه گفته می شود این موسسه آموزش عالی پزشکی را برای دانشجویان مشتاق ارائه می دهد.

دانشگاه مینستر

دانشگاه مونستر در سال ۱۷۸۰ تأسیس شد و سنت طولانی مدت را بر هفت تسهیلات که ۱۵ بخش و ۲۵۰ دوره مختلف تحصیلی ارائه می داد، رها کرد. این دانشگاه از کارکنان عالی خود ۵۰۰۰ کارشناس تایید شده و ۳۷۰۰۰ دانشجوی آینده پذیر برخوردار است. علاوه بر این، حدود ۴۰۰ توافقنامه همکاری با موسسات مختلف دانشگاهی در سراسر جهان دارد. این دانشگاه با ارزیابی دانش، تحقیق و کنجکاوی انجام می شود.

دانشگاه ورسبرگ

دانشگاه وورزبورگ بیش از ۴ دهه قبل توسط شاهزاده اسقف ژولیوس اچتر فون مشلبرن و شاهزاده فرانسوی ماکسیمیلان جوزف تاسیس شد. امکانات دانشگاه و مؤسسات اضافی آن در همه متحدان شهر قدیمی قرار دارند. دانشگاه میزبان یک کتابخانه مدرن، یک دانشگاه جدید لیبرال هنری و چندین موسسه پژوهشی در میان دیگران است. از ۲۵۰۰۰ دانش آموز حدود ۱۰۰۰ دانشجو از حوزه بین المللی است.

دانشگاه توبینگن

دانشگاه تایتینگن یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کلاسیک است که در یک شهر دانشگاه مطلوب واقع شده است. این موفقیت بین المللی برای موفقیت در پزشکی، علوم طبیعی و علوم انسانی شناخته شده است. دانشگاه با برخی از برندگان جایزه نوبل، به ویژه در زمینه های پزشکی و شیمیایی همراه است. بخش پزشکی از جمله کلینیک، موسسات علمی و امکانات تئوریک برای بزرگترین موسسه آموزشی پزشکی در منطقه بادن-وورتمبرگ ساخته شده است.

دانشگاه فرایبورگ

دانشگاه فرایبورگ متعلق به سنت طولانی تدریس موفق در علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی است. این دانشگاه تحت ۱۱ دانشکده فعالیت می کند و دانشجویان را از هر گوشه ای جذب می کند تا بتوانند به کیفیت و تخصص بپیوندند. مرکز پزشکی فرایبورگ دارای بیش از ۱۰،۰۰۰ کارمند حرفه ای است که حدود ۵۸۰۰۰ بیمار نیاز به مراقبت های پزشکی دارند. مرکز پزشکی دانشگاه معتقد است که علوم پایه و تحقیقات بالینی، پیش نیازهای لازم برای دستیابی به جدیدترین تخصص پزشکی و درمان است و بنابراین تحقیقات انجام شده و جدید توسط پزشکان را تشویق می کند.

دانشگاه لایپزیگ

دانشگاه لایپزیگ زاکسن دومین دانشگاه در آلمان است. پیشینیان مشهور دانشجویان آینده نگر این استیشن عبارتند از لایبنیتس، گوته، نیچه، واگنر و آنجلا مرکل، که علاوه بر این نه برنده جایزه نوبل در دانشگاه لایپزیگ به این ترکیب اضافه شده است. دانشکده پزشکی یک موسسه آموزشی است که بیش از ۳۰۰۰ دانش آموز در علوم پزشکی و دندانپزشکی دارد و از نزدیک با بیمارستان دانشگاه لایپزیگ فعالیت می کند. دانشکده پزشکی همراه با بیمارستان دانشگاه یکی از بزرگترین موسسات پزشکی در زاکسن است که ۴۸ کلینیک و موسسات را در پنج بخش جداگانه اداره می کند. شعار دانشکده پزشکی لایپزیگ پژوهش، آموزش، درمان است – سنت نوآوری.


تحصیل در آلمان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *