امروز ۲۹ /تیر /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post

مدیریت کسب و کار بسیار جالب از مطالعه است، زیرا آن را برای طیف وسیعی از گزینه های شغلی می تواند در تصمیم گیری در مورد انجام می دهد. برای تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار به عنوان مدرک تحصیلی یا مدرک کارشناسی ارشد در آلمان، باید به خاطر داشته باشید که توصیه می شود که در زبان مادری بسیار مهارت داشته باشید، زیرا برنامه های بسیاری در اکثر دانشگاه های عمومی به نیمی یا کاملا آلمانی می باشد. البته، همیشه استثنا وجود دارد. دانشجویان بین المللی چشم انداز که در آلمان تحصیل می کنند، با علاقه به کسب مدرک در زمینه کسب و کار و مدیریت برای دانشگاه های برتر آلمان که مدول خاص را ارائه می دهند.

آلمان اخیرا سیستم آموزشی خود را در سرتاسر کشور انقلابی کرده است، تازه ترین و نوآورانه ترین روش های تدریس و تکنیک ها را به کار گرفته است، استخدام استادان شناخته شده از سراسر جهان برای تدریس تخصص های خود. با توجه به آخرین رتبه بندی Zeit Online برای سال ۲۰۱۵/۲۰۱۶ ، تحت برخی از معیارهای از پیش تعیین شده به طور خاص، این زمینه خاص به طور کلی به شرح زیر است، لیست پنج بالای دانشگاه ها در آلمان نشان می دهد اغلب دانشگاه خصوصی ارائه بهترین برنامه برای سال تحصیلی بعدی

جهت گیری بین المللی دوره (های)، ترکیب حقایق مختلف: اقامت اجباری در خارج از کشور / برنامه تحصیلی مشترک؛ درصد دانشجویان بین المللی؛ بین المللی از کارکنان علمی؛ درصد از کلاس های داده شده در زبان خارجی. تعداد معینی از نقاط می تواند از چهار حوزه جمع آوری شده با حداکثر ۱۴ امتیاز (۱۰ برای زبان و ادبیات آلمانی). گروه بالا با ۶ امتیاز (۴ برای زبان و ادبیات آلمانی)، گروه متوسط ​​با حداقل ۲ امتیاز رسیده است. با کمتر از ۲ امتیاز یک دوره اختصاص یافته به گروه پایین. در سطح دانشکده / گروه، نتیجه بهترین دوره دانشکده / بخش نمایش داده می شود.

فارغ التحصیلان میزان امتحان توسعه مهارت های حل تحلیلی و مهارت های تحلیلی را در این دوره ارزیابی کردند.

ارتقای شایستگی تحقیق در فراخوانی برای تدریس دانش آموزان در مورد انجام تحقیقات مستقل در طول روز بعد از تحصیل است.

دانش آموزان در میان چیزهای دیگر مقیاس محتوا، جهت گیری بین المللی و ارتباط بین رشته ای در آموزش را ارزیابی کرد. علاوه بر این، معیارهای خاصی از جمله آموزش زبان و دوره های ارائه شده در زبان مقصد در زمینه مطالعات انگلیسی / مطالعات آمریکایی و مطالعات روانشناختی، برنامه سفرهای میدانی برای دانش آموزان تاریخ و کیفیت آموزش متدولوژی برای دانشجویان روانشناسی

فارغ التحصیلان به طور کلی رتبه بندی کرده اند که چطور آماده شده اند و احساس می کردند آنها برای زندگی کاری خود با شرایط تحصیلی که از دانشگاه دریافت کرده بودند بودند.

معیارهای ذکر شده توسط Zeit Online بر اساس قضاوت دانشجویان، فارغ التحصیلان و استادان و همچنین حقایق است. ناسازگاری در این انتخاب این است که در مقایسه با دانشگاه های عمومی، دانشگاه های خصوصی در آلمان هزینه های بسیار بالایی را برای تحصیل هزینه می کنند، و این یک انتخاب دشوار برای زنده ماندن برای دانش آموزان مبارزه است. با این حال، بر اساس این ۵ معیار ارائه شده توسط Zeit Online من فهرست پنج دانشگاه برتر را برای مطالعه مدیریت بازرگانی در آلمان ارائه دادم.
WHU VALLENDAR

WHU – مدرسه مدیریت Otto Beisheim (یا WHU Vallendar) یک مدرسه کسب و کار آلمانی است. مدرسه خصوصی در سال ۱۹۸۴ توسط اتاق بازرگانی کوبلنز تاسیس شد و در Vallendar در نزدیکی کوبلنز واقع شده است. WHU یک شبکه از بیش از ۱۹۰ دانشگاه شریک در سراسر جهان را حفظ می کند. فرآیند انتخاب برای مطالعات کارشناسی شامل دو بخش جداگانه است. دانش آموزان با توجه به پیشرفت های تحصیلی و دستاوردهای شخصی خود انتخاب می شوند و فرصتی برای رقابت برای یکی از ۲۰۰ کرسی در سال در روز انتخاب نهایی ارائه می شود. در آن روز، کاندیداها باید با ارائه سخنرانی ها، صحبت کردن با نمایندگان بخش خصوصی و رفتن به آزمون های ریاضی مهارت های فکری خود را نشان دهند. سپس ۵۰٪ از متقاضیان جایگاه در برنامه کارشناسی را ارائه می دهند. از تقریبا ۱۰۰۰ متقاضی، ۲۰۰ نفر در یک مکان قرار می گیرند که میزان پذیرش ۲۰٪ است.
HH Leipzig

HHL مدرسه فارغ التحصیل لیپزیک، که قبلا به نام Handelshochschule Leipzig شناخته می شود، یک مدرسه کسب و کار خصوصی در ایالت زاکسن است. این موسسه در سال ۱۸۹۸ تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین مدارس تجاری در جهان است. HHL نه تنها قدیمی ترین مدرسه کسب و کار در آلمان است؛ همچنین یکی از مؤسسات مدیریت پیشرو کشور است. شایستگی بین المللی برای موفقیت یک رهبر کسب و کار ضروری است. بنابراین مشارکت جهانی، یکی از مهمترین دارایی های HHL است. HHL Leipzig مدرسه فارغ التحصیل روابط تجاری را به بیش از ۱۰۰ دانشگاه های همکار که از استرالیا به اوروگوئه می آیند، حفظ می کند. هیات علمی HHL دارای طیف گسترده ای از تخصص ها و ارائه خدمات مدرن مدرن در سطح بسیار بالایی است. دانشکده تمام وقت برجسته توسط استادان مهمان بین المللی پشتیبانی می شود که بیننده عملی خود را به بهترین شیوه های فعلی و روند های آینده ارائه می دهد. هدف پژوهشکاتور ما، تکمیل تدریس است و به طور مرتب در مجلات اقتصادی و روزنامه های معتبر ذکر شده است.
مدرسه های کسب و کار منینم دانشگاه

مدرسه بازرگانی دانشگاه مانهایم در سال ۱۹۶۹ تأسیس شد و شروع به بازگشت به بخش علوم اقتصادی و اجتماعی کرد که بخشی از کالج تجاری مانهایم بود. امروزه، با ۳۴ استاد به طور کامل، ۳ استاد، استادان و بیش از ۱۵۰ عضو هیئت علمی و حدود ۴۰۰۰ دانش آموز، دانشکده بازرگانی دانشگاه مانهایم یکی از بزرگترین و مشهورترین دانشکده های تجاری در اروپا است. پژوهش و آموزش در بالاترین سطح بین المللی، مدیریت کیفیت ثابت، تمرکز بین المللی و جهت گیری عملی متمایز، نقاط قوت «فلسفه مانهایم» را تشکیل می دهند. درجه محبت مدرسه در تعداد سالانه برنامه های کاربردی و همچنین تعداد دانش آموزان منعکس می شود. ثبت نام در برنامه های مدرسه کسب و کار.
ESCP EUROPE BERLIN

در آلمان، ESCP اروپا کسب و کار مدرسه برلین به عنوان یک موسسه مستقل از آموزش عالی توسط دولت به رسمیت شناخته شده است. چه چیزی باعث می شود این مدرسه کسب و کار اروپایی بسیار ویژه باشد؟ ، تحت نام ESCP Europe، ابتدا École Supérieure de Commerce پاریس بود، اما در حال حاضر به عنوان یک نام تجاری مستقل وجود دارد، زمانی که چیزی متفاوت به تصویر کشیده و تفسیر شده، به منظور نشان دادن آنچه قدیمی ترین مدرسه کسب و کار در جهان امروز – در آلمان، در اروپا و جهان. در این برنامه های تحصیلی حدود ۴۰۰۰ دانش آموز وجود دارد که ۹۰ ملیت مختلف را نمایندگی می کند. در کل، ۱۲۵ استاد فعال پژوهشی از بیش از ۲۰ کشور در ESCP Europe تدریس می کنند، که به دانش آموزان کمک می کند تا به راحتی با دیگر ملیت ها ارتباط برقرار کنند و در مورد بسیاری از عادات فرهنگی متنوع یاد بگیرند. این تجربه غنی به آنها اجازه می دهد تا با همکاران و همکاران خود از کشورهای دیگر در سراسر جهان مقابله و همکاری کنند. علاوه بر این، به دلیل اینکه آموزش آنها چند زبانه است، آنها مهارت های مهمی را برای کمک به آنها در بازار جهانی (اقتصادی) به دست می آورند.
مدرسه فرانکفورت

دانشکده امور مالی و مدیریت فرانکفورت، یک مدرسه کسب و کار تحت هدایت تحقیقاتی است که هر جنبه ای از کسب و کار، مدیریت، بانکداری و مالی را پوشش می دهد. یک مجموعه قابل توجه از خدمات – از دوره های دوره ای تا برنامه های آموزش اجرایی، از پروژه های تحقیقاتی تا مشاوره – به این معنی است که مدرسه فرانکفورت به عنوان مشاور، کاتالیزور و شریک آموزشی برای شرکت ها و سازمان ها، افراد به کارفرمایان جدید و مدیران با تجربه عمل می کند. مدرسه کسب و کار به عنوان یک مرکز فعالیت های فکری و عملی، راه حل های تفکر پیش رو برای دنیای کسب و کار، مالی و مدیریت، که برنامه ها و مسائل به طور مداوم در حال تغییر است، شکل می گیرد. دانشمندان و کارشناسان مشغول به تحقیق و مشاوره در مدرسه فرانکفورت در حال بررسی موضوعات مهم اقتصادی در زمان ما هستند: چگونه برنامه های بلندپروازانه برنامه های تغییر آب و هوا را بدست آوریم، به یک میدان بازی مجازی در تجارت بین المللی، ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی، ایجاد اعتماد به نفس در مالی صنعت، افراد در حال مبارزه را در دسترسی به خدمات مالی در حال توسعه و اقتصادهای نوظهور قرار می دهد. دانشکده فرانکفورت به طور جدی در طراحی و بهینه سازی رابط ها و کانال های ارتباطی که به کسب و کار، جامعه، دولت و تحقیقات ادامه می دهد، مشارکت دارد.


تحصیل در آلمان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *