امروز ۲۶ /تیر /۱۳۹۷ - ساعت
Rate this post

۵ دانشگاه برتر در آلمان برای مطالعه مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک رشته مهندسی است که اصول مهندسی، فیزیک و علوم مواد را برای تجزیه و تحلیل، طراحی، ساخت و نگهداری سیستم های مکانیکی اعمال می کند.

۵ دانشگاه برتر در آلمان برای مطالعه مهندسی مکانیک *:

TU CLAUSTHAL

از آغاز سال ۲۰۰۹، دانشگاه صنعتی کولشتال عضو Niedersächsische Technische Hochschule، NTH بوده است. این دانشگاه ترکیبی از تخصص مهندسی و علمی نهائی ساکسونی است که بخشی از بهترین دانشگاههای فنی آلمان است. تحقیقات و آموزش در دانشگاه کولستال در حال حاضر بر روی انرژی و مواد اولیه، علوم طبیعی و علوم مواد، اقتصاد، ریاضیات، علوم رایانه، مهندسی مکانیک و مهندسی فرایند متمرکز شده است.

تبلیغات

TU BRAUENSCHWEIG

U Braunschweig قدیمی ترین مؤسسه فن آوری در آلمان است: سنگ بنای دانشگاه مدرن ما در سال ۱۷۴۵ با Collegium Carolinum گذاشته شد. دوره کارشناسی مهندسی مکانیک در ترم زمستان ۲۰۰۸/۰۹ تاسیس شد. ماژول های حرفه ای سازی شامل یک ماژول اختیاری غیر فنی (۴ اعتبار) و گزارش پروژه (۶ اعتبار) است. کار پروژه پروژه بین رشته ای در تیم ها انجام می شود و به ویژه برای کمک به دانش آموزان مهارت های زیر را توسعه می دهد: توسعه، اجرای و ارائه مفاهیم و همچنین تهیه و تدوین نتایج در تیم.

BTU COTTBUS – SENFFENBERG

منافع پژوهشی دانشگاه فناوری براندنبورگ Cottbus-Senftenberg تمرکز بر محیط زیست، ساخت و ساز، انرژی، مواد و فناوری اطلاعات و ارتباطات است. بنابراین BTU ادعا می کند: ما علم زندگی می کنیم. ایجاد یک فن آوری کلیدی از طریق نوآوری و همچنین ایجاد دانش از طریق تحقیق و آموزش و پرورش، عوامل تعیین کننده در یک بازار جهانی است. این توسط کمیسیون اروپا برای علم و تحقیق برجسته شده است، که ضروری است تا قطب های قوی منطقه ای تحقیق، نوآوری و آموزش و پرورش، که به شدت با جنبه های اقتصادی منطقه ای و همگانی ارتباط دارند، ضروری باشد.

دانشگاه MAGDERBURG

پس از ادغام دانشگاه فنی، دانشکده تربیت معلم و دانشکده پزشکی در سال ۱۹۹۳، دانشگاه ماگدبورگ یکی از جوانترین دانشگاه های کشور است. به منظور برآورده ساختن چالش های ناشی از یک جامعه اطلاعات مدرن، EIT طیف گسترده ای از برنامه های مدرن و بین رشته ای را ارائه می دهد که بعضی از آنها در همکاری نزدیک با دانشکده های دیگر در دانشگاه اتو فون گوریکه انجام می شود و حرفه ای عالی را باز می کنند چشم انداز دانشجویان ما. علاوه بر این، مهندسی مکانیک در ماگدبورگ برای قدرت تحقیقاتی و پروژه های نوآورانه است.

RWTH AACHEN

RWTH آهن در سال ۱۸۸۰ یافت شده است، دارای سابقه طولانی مدت آموزش عالی شامل نه دانشکده، از جمله دانشکده مهندسی. پوشش مطالعات مهندسی RWTH آخن با ایده گسترش پتانسیل مهندسی برق مطابقت دارد. دانش آموزان مطالعات پایه ای فشرده دریافت می کنند – ریاضیات، علوم رایانه و آموزش مهندسی برق در آلمان نمی تواند مورد ضرب و شتم قرار گیرد. دانش آموزان مطالعات خود را با تمرکز بر روی ریاضیات، علوم رایانه و مرحله ابتدایی مهندسی برق شروع می کنند. مبانی ادامه ۳ تا ۴ ترم است. برنامه درسی کاملا ریاضیات را به چالش می کشد تا بتوانند راه خود را به سمت اهداف اصول فنی و مفاهیم ساختاری تسهیل کنند.

تحصیل در آلمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *