بررسی کامل و دقیق شرایط اتریش از نظر فرهنگی، شرایط کاری، اوضاع اقتصادی، هزینه ها و …

نکاتی در مورد اتریش

اتریش کجاست ؟

کشور اتریش بسیار زیبا در اروپای مرکزی می باشد که از سمت از شمال جمهوری چک و آلمان، شرق اسلواکی و مجارستان،از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از سمت غرب با لیختنشتاین و سوئیس و همسایه می باشد . پایتختش وین است و این کشور دارای مساحت ۸۳٬۸۵۵ کیلومتر مربع می باشد.

 آب و هوای تا حدی معتدل 

این کشور دارای اقلیم کوهستانی می باشد و در آن در اکثر روزهای سال باران یا برف می بارد . ولی آب و هوای خیلی سردی ندارد و در روزهای زیادی در آن آفتاب می‌تابد.برای ایرانیان شرایط زندگی در این کشور کشور بر عکس کشور سوئد بسیار مطلوب است.

جمعیتی در حدود ۸٫۵ میلیون نفر

وین دارای جمعیتی در حدود ۲ میلیون نفر است و از این حیث دارای رتبه ۹ام در اتحادیه اروپا می باشد و  در اروپا شهر بزرگی محسوب می شود. در این کشور شرایط زندگی به این علت که دارای جمعیت نه چندان زیاد می باشد، در قیاس با دیگر کشورهای پرجمعیت اروپا دارای شرایط رفاهی بسیار مناسبی است.

دیدن مطلب
امور قراردادها

بیشتر جمعیت این کشور را مردمان بومی و باقی جمعیت از شهروندان دیگر کشورهای اروپایی تشکیل شده است.  در شهرهای بزرگ این کشور مخصوصا شهر های وین و گراتس، مهاجر غیرقانونی وجود ندارد.

زندگی در اتریش و مردم آن چگونه است؟

مردم این کشور مردمی بسیار با فرهنگ غنی هستند.  مردمانی بسیار اجتماعی و خوش اخلاق هستند و به هیچ وجه نمی شود آثار نژادپرستی را در رفتار آنها دید. اگر شما زبان آلمانی بلد نیستید،بهتر است سلام و احوالپرسی را با زبان آلمانی انجام دهید.

و اما نکته ای کلیدی

در اتریش آراستگی ظاهر و مرتب بودن لباس بسیار اهمیت دارد و در صورتی که شما به ظاهر خود اهمیت دهید،دوستان خوبی در میان مردم اتریش پیدا خواهید کرد.

در ضمن در زمانی که شما با یک خانوم قرار ملاقات داشتید،ابتدا صبر کنید تا او بنشیند و بعد شما بنشینید.و در پایان سرو غذا،چنگال و چاقو را در کنار هم جفت بگذارید.

تحصیل در اتریش

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *