ارزان ترین کشورهای اروپا

ارزان ترین کشورهای اروپا

ارزان ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین المللی

بعد از اتمام دوره دبیرستان ، قدم بعدی برای رسیدن به شغل مناسب ، گرفتن مدرک دانشگاهی است.

آیا شما همیشه ایده تحصیل در خارج از کشور را دوست داشته اید که مدرک دانشگاهی، شما را به سراسر جهان معرفی می کند و با تجربه ای غنی به شما پاداش می دهد و این فرصت را به شما می دهد تا دنیا را ببینید ، دوستان بین المللی داشته باشید ، زبان جدید یاد بگیرید و چیزهای بیشتر؟

اما آیا شما از اینکه هزینه تحصیل یک دانشجوی بین المللی در خارج از کشور در برخی از کشورها مانند ایالات متحده و انگلستان گران است ، دلسرد شده اید؟

خوب ، خبر خوب این است که شما نباید ناامید شوید. بسیاری از کشورها در اتحادیه اروپا (EU) وجود دارند که تحصیل دانشگاهی با کیفیت بالا را در بخشی از هزینه تحصیل در سایر کشورها ارائه می دهند.

در این مقاله ، برخی از کشورهایی که بهترین آموزش را در کل ارائه می دهند و سایر مزایا برای دانشجویان بین المللی ذکر شده است. شما می توانید تصمیم خود را بر اساس برخی از اطلاعات در اینجا بگیرید.

بنابراین بیایید در مورد ارزانترین کشورهای اتحادیه اروپا برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در اروپا صحبت کنیم:

دیدن مطلب
متوسط ​​حقوق در آلمان

تحصیل در نروژ

نروژ تقریباً محبوب ترین مقصد برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند با هزینه ای مناسب تحصیل کنند. دانشگاه های نروژ نیز به طور یکسان آموزش شهریه را به دانشجویان محلی و بین المللی ارائه می دهند. جزئیات بیشتر در مورد تحصیل در نروژ را در اینجا بیابید.

تحصیل در آلمان

آلمان در بین دانشجویان بین المللی به عنوان یکی از بهترین مکان های اروپا برای اخذ مدرک مهندسی شناخته شده است. همچنین به دلیل عدم پرداخت شهریه بسیار جذاب است. بیشتر دانشگاهها فقط برای پرداخت هزینه های اداری هزینه ای دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در آلمان ، به صفحه مطالعه در آلمان مراجعه کنید.

تحصیل در لهستان 

لهستان یکی از بزرگترین کشورها در اتحادیه اروپا است. همچنین دارای بسیاری از دانشگاه های مشهور مانند دانشگاه ورشو در پایتخت است. شهریه در لهستان در مقایسه با سایر کشورهای در اروپا بسیار ارزان است. هزینه زندگی نیز نسبتاً ارزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در لهستان ، به صفحه تحصیل در لهستان مراجعه کنید.

تحصیل در اتریش

خانه موتزارت ، موسیقی کلاسیک ، کوهستان های مرتفع ، رودخانه های عمیق و معماری باورنکردنی ،  از دلایل عشق بسیار به اتریش است. این کشور کوچک فعالیت های متنوعی را ارائه می دهد و همچنین تحصیلات خوبی در دانشگاه دارد. اگر می خواهید در قلب اروپا تحصیل کنید ، اندازه آن کاملاً مناسب است اما از شلوغی یک شهر بزرگ لذت نمی برید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در اتریش ، به صفحه تحصیل در اتریش مراجعه کنید.

دیدن مطلب
شرایط مهاجرت به کانادا

تحصیل در استونی

استونی در هنگام تحصیل در مقاصد خارج از کشور نسبتاً جدید است اما این کشور کوچک به دلایل مناسب به سرعت در بین دانشجویان بین المللی جلب توجه می کند. شهریه در استونی در مقایسه با همسایه فنلاند که اخیراً شروع به دریافت شهریه از دانشجویان بین المللی کرده است ، بسیار ارزان است. برخی از دوره های ارائه شده توسط دانشگاه ها در استونی آموزش شهریه در حالی که سایرین هزینه شهریه کاملاً ارزان دارند. سطح زندگی واقعاً خوب است در حالی که هزینه های زندگی شاد کم است. پایتخت تالین اولین و شاید تنها شهر جهان است که حمل و نقل عمومی رایگان را به همه ساکنان دارای ثبت نام قانونی و از جمله دانشجویان بین المللی ارائه می دهد ، بنابراین نیازی نیست هزینه سفرهای خود را در اطراف شهر بپردازید. استونی همچنین سریعترین سرعت اینترنت در اروپا را دارد و در تصویب فن آوری جدید بسیار با فکر است. اگر به ‘استارتاپ ها’ و کارآفرینی علاقه مند هستید ، استونی یک انتخاب عالی است. اگر علاقه مند به تحصیل در استونی هستید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویزای شینگن –  اقامت اروپا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
سرمایه گذاری در مجارستان