3.8/5 - (32 امتیاز)


اقامت اروپا

اقامت اروپا

اقامت اروپا

سریع‌ترین و راحت‌ترین کشورها جهت دریافت کارت شهروندی دوم

داشتن شهروندی دوگانه به محافظت از آزادی شما کمک میکند،حتی موجب نجات زندگی و جان شما میشود. داشتن پاسپورت کشور دیگر یک گام اساسی در بین‌المللی و جهانی کردن زندگی شما است. بسیاری از افراد برای اخذ کارت شهروندی دوم به اقامت اروپا می‌اندیشند.

اروپا گزینه‌های بسیاری از تحصیل و کار تا سرمایه‌گذاری و حتی ازدواج را در اختیار افراد مختلف از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا قرار می‌دهد تا بتوانند از این روش‌ها اقامت اروپا را دریافت نمایند.

امروزه افراد مختلف،  به دلیل های گوناگون مایل به کسب اقامت اروپا هستند. اروپا، یکی از بهترین مقصد ها برای مهاجرت می باشد. این قاره، که به قاره سبز نیز معروف است،  ویژگی های مثبت بسیار زیادی دارد. قاره اروپا به دلیل آب و هوای مناسب دارای پوشش گیاهی فوق العاده ایی می باشد.

کشور های مختلفی در  قاره پهناور اروپا، قرار دارند. اغلب کشور های این قاره،  توسعه‌ یافته هستند. در اروپا، امکانات بسیار مناسبی برای زندگی وجود دارد. وجود این امکانات سبب شده، کشور های اروپایی مقصد بسیاری از مهاجران باشد. کشور های اروپایی دارای کمپانی ها و کارخانه های بزرگ می باشند. این کشور ها، دارای صنایع بسیار پیشرفته ایی هستند. کشور های اروپایی با یکدیگر همبستگی دارند.

بیشتر کشور های اروپایی، عضو  اتحادیه اروپا هستند. این کشور ها به جهت منافع مشترک خود، همبستگی دارند. در نتیجه این اتحاد، کشور های اروپایی در جهان دارای قدرت سیاسی بالایی هستند. اقامت اروپا، از روش های مختلفی حاصل می شود. در ادامه به راه های مختلفی که سبب کسب اقامت اروپا می شود؛  می پردازیم.

مزایای مهاجرت به اروپا

 • مخارج پایین زندگی
 • بالابودن سطح علمی
 • میزان پایین بودن جرایم
 • پایین بودن نرخ بیکاری
 • اقتصاد پر رونق صنایع تولیدی
 • هزینه های پایین درمان
 • سرمایه گذاری های خارجی
 • آرامش زیاد

اقامت اروپا از طریق کار

گرفتن اقامت اروپا و کشورهای اروپایی اکثرا از طریق کار است.و اینکه آیا میشود به همه کشورهای اروپایی مهاجرت کرد موضوعی جداست. در بیشتر کشورهای اروپایی باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتونید بر اساس پیشنهاد شغلی که دارید ویزای کار بگیرید.

داوطلبین بعد از گرفتن این نوع ویزا میتونند وارد آن کشور اروپایی شوند و بعد از دادن مالیات بعد از چند سال اقامت دائم بگیرند توجه داشته باشید که بعضی از کشور ها به طور استثنا به پیشنهاد شغلی نیازی ندارند مثل کشور اتریش و آلمان که ویزای به عنوان ویزای جستجوی کار{Jop seeker} میدهند.

داوطلب با گرفتن این نوع ویزا در این دو کشور در یک زمان 6ماهه کاری پیدا کنند و بعد از آن اقامت کاری و بعد اقامت دائم بگیرند.لازم به ذکر است این دو کشور در رتبه بهترین کشور های اروپایی و دنیا هستند و شهر وین اتریش ده سال پشت سرهم برترین شهر دنیا شده است

اقامت اروپا از طریق تحصیل و بورسیه تحصیلی

گرفتن اقامت دائم اروپا و کشورهای آن از طریق تحصیل و بورسیه امکان پذیر نیست. در مهاجرت و گرفتن اقامت تز طریق تحصیل میسر نیست تنها راه گرفتن اقامت این است که بعد از به پایان رساندن تحصیلات شغلی مربوط را پیدا کرده و از طریق پیشنهاد شغلی ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تبدیل کرده و بعد از پرداخت چند سال مالیات اقامت دائم بگیرید.


نکته قابل توجه اینست که بعضی از کشور ها با ارائه کردن دوره های تحصیلی کوتاه مدت{اینترشیپ} اجازه کاریابی به دانشجو را میدهد.

دانشجویان بعد از به پایان رساندن دوره های یک ساله و دوساله و با توجه به آموزش های که دیده اند کار پیدا کنند و در آخر هم بتونند به داشتن شرایط لازم و موقعیت کاری خود اقامت بگیرند کشورهای که چنین شرایط ایده الی دارند دانمارک و هلند هستند و بعضی دیگر از کشور های اروپایی که طرفداران زیادی دارند.

تحصیل در کشورهای اروپایی میتونه گزینه مناسبی برای رفتن به این کشور ها و در آخر دریافت اقامت باشد.بدانید کشورهای اروپایی پشرفته مثل اتریش، آلمان، فرانسه این فرصت را برای دانشجو خارجی به وجود می آورد که در دانشگاه های آن ها رایگان تحصیل کنند در بیشتر کشور های اروپایی بعد از اتمام تحصیلات فرصت 6ماه تا 18ماهه ای را میدهند تا کاری در آن کشور پیدا کند.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری

از روش های دیگر گرفتن اقامت اروپا و کشورهای آن سرمایه گذاری در کشورهای مختلف اروپایی است شیوه های گرفتن اقامت از روش سرمایه گذاری متفاوت است.

اقامت خودحمایتی (تمکن مالی) در کشورهای اروپایی

گرفتن این نوع از اقامت مناسب افرادی است که در شرف بازنشستگی هستند و سن نسبتا بالایی دارند و اوضاع مالی خوبی دارند گرفتن اقامت خود حمایتی در کشور های اروپایی از کم دردسرترین روش های مهاجرت است بخاطر اینکه افراد نیازی به سرمایه گذاری خاصی ندارند و میتوانند اقامت اوپا را بگیرند کشور های که این نوع اقامت را میدهند شامل اتریش فرانسه اسپانیا پرتغال سوئیس و آلمان هستند از این طریق افراد با نشان دادن موجودی حساب قابل قبول و چند سند ملکی و بعد از ثابت شدن پشتوانه مالی قوی اقامت اروپا را میگیرند .

دیدن مطلب
دوره های آنلاین رایگان

داوطلبین در کشور های که ذکر کردیم اقامت میگیرند و سالیانه تمدید میشود و معمولا بعد از چند سال میتوانند اقامت دائم اروپا را بگیرند

اقامت از طریق ثبت شرکت در کشورهای اروپایی

یکی از شیوه های گرفتن اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت است که شامل دسته سرمایه گذاری ها میباشد.نکته مهم اینست که در کدام یک از کشور ها این کار آسان ترخواهد بود و به تبع ثبت شرکت سها الوصول تر خواهد بود معمولا کارهای قانونی ثبت شرکت باید با ارائه یک بیزینس پلن یا طرح توجیهی اقتصادی صورت پذیرد .

در اینجا برخی از کشورها با طرح توجیهی سخت گیری زیادی دارند و امکان دارد آن را قبول نکند و توسط اداره کار و بازرگانی آن کشور آن را رد کنند مثل کشور آلمان که کارهای ثبت شرکت در آن پیچیده و طولانی است یا در بعضی از کشور ها امکان دارد افتتاح حساب برای افراد انجام ندهند ولی در اتریش به جرات میشه گفت ثبت شرکت در آن راحت تر است و هیچ سرمایه ایی را از دست نمیدهید و با حداقل ترین هزینه یعنی 35هزار یورو انجام میپذیرد و این مبلغ نیز در حساب شرکت باقی میماند به عنوان سرمایه و آورده شرکت.

در این نوع اقامت کلیه اعضای خانواده بیمه و تحصیلات فرزندان رایگان میشود و میتوانند حقوق ماهیانه بگیرند ودر آخر هم بعد از 5سال اقامت دائم بگیرند این نوع اقامت به اقامت قرمز سفید قرمز{رنگ پرچم اتریش} مشهور است.

اقامت از طریق خرید ملک در اروپا

در بیشتر کشور ها با خریدن ملک نمیتوان اقامت گرفت اما بعضی از کشور ها هستند که با انجام این کار ویزای طلایی و اقامت میدهند مثل کشور های پرتغال اسپانیا بونان و قبرس.

به طور مثال در کشور پرتغال با هزینه 280یورو میشه در املاک و مستغلات اون سرمایه گذاری کرد و اقامت اروپا رو گرفت نکته جالب این روش اینست که سود آن پول را نیز گرفت و بعد از 5سال و رسیدن به گرفتن اقامت دائم آن مبلغ را گرفت.

در کشور اسپانیا نیز با مبلغ 500هزار یورو میشه وارد خرید ملک شد و از این طریق اقامت اروپا را بگیرید. در کشور قبرس هم با مقدار 2ونیم میلیون یورو میشود ملکی خرید و بعد از آن اقامت اروپا را بگیرید.

اقامت از طریق روش های خرید سهام با 50 هزار یورو

شیوه های ساده تر و کم خرج تری هستند که در حیطه اقامت از طریق سرمایه گذاری میباشند. در این شیوه در بعضی از کشورهای اروپایی مثل لتونی میشود با هزینه 50 هزار یورو با خریدن یکی از سهام های ثبت شده یا با خریدن سهام از فرانچایزها {رستوران های زنجیره ایی } از جمله مک دونالد برگرکینگ ساب وی و لیبرگر به اقامت اروپا دست یافت و بعد از 5سال با گرفتن اقامت دائم میشه مبلغ 50 هزار یورو رو پس گرفت.

در این شیوه افراد مختلفی هر کدوم مقدار50هزار یورو سرمایه گذاری کنند و شعبه بزرگ و معتبری از رستوران ها زنجیره ایی را باز کنند و در کنار اون اقامت اروپا را بگیرند و به آسانی میتوانند به کشور های اروپایی ناحیه شنگن بدون هیچ محدودیتی مسافرت و زندگی کنند.

اقامت اروپا از طریق ازدواج

در بعضی شرایط ممکن است افراد بتوانند از طریق ازدواج در یک کشور اقامت اروپایی بگیرند. اما هر کشوری قوانین خاص خود را در این موضوع دارد اما همه کشور ها در دادن این نوع از ویزا قانونی یکسان دارند.

برای این ویزا داوطلب باید با یک فرد اروپایی که اقامت یا تابعیت اروپا را دارد باید علاقه ای مشترک داشته و این را از طریق عکس های دو نفره یا مکالمات روزانه یا چت های اینترنتی که با یک دیگر داشته میتونند ثابت کنند و این که فرد اروپایی حتما باید یک شغل و درآمد داشته باشد که بتونه فرد غیر اروپایی رو حمایت مالی کنه بعد از ثابت شدن آن فرد غیر اروپایی واجد شرایط دریافت ویزا میشود.

بعد از رفتن به کشور مورد نظر در اروپا ازدواج خود را ثبت کند بعد از آن با توجه به تفاوت داشتن کشور های مختلف پس از حدود 2 الی 5سال {هر کشوری تفاوت دارد}در صورت ثابت کردن زندگی دو نفره و داشتن شرایط موجود قادر هستند اقامت اروپا و آن کشور را بگیرند.

اقامت اروپا و اخذ تابعیت از طریق تولد

گرفتن اقامت اروپا از طریق تولد فرزند به احتمال بالای 90درصد ممکن نیست بخاط این که بیشتر از90 درصد کشورهای اروپایی تحت قانون تابعیت خون هستند و طبق آن نمیتوان با تولد فرزند از آن کشور اقامت گرفت و فرزند متولد شده با توجه به اقامت پدرمادر خود اقامت میگیرد.

کشور های که از قانون خاک تبعیت میکنند شامل آمریکا کانادا برزیل پرتغال هستند و کودکان متولد شده میتوانند اقامت و تابعیت بگیرند و در شرایطی بخصوص برای والدینشان نیز اقامت بگیرند با توجه به اینکه بیشتر کشور ها از قانون خون تبعیت میکنند براحتی نمیتوان از طریق تولد اقامت اروپا گرفت

دیدن مطلب
اقامت گرجستان

اقامت اروپا از طریق پناهندگی

گرفتن اقامت اروپا رو از روش پناهندگی پیشنهاد نمیکنیم.بخاطر اینکه اشخاص زیادی به کشورهای اروپایی رفتند و به نیت پناهندگی در کمپ ها و اردوگاه ها با شرایط بسیار سختی روبرو شدند و در دریا ها به قصد آمدن به اروپا غرق شدند.

این کشور ها با دیدن این همه پناهجو تصمیم گرفتن قوانین سختگیرانه تری اعمال کنند.این باعث شد بیشتر آن ها با ناامیدی و سرخوردگی به کشور خود برگردند.

در مورد قانون کلی که در خصوص پناهندگی در کنوانسیون ژنو وجود دارد اینست که فقط پناهجویانی میتوانند اقامت بگیرند که در کشور خودشان با خطر مشکلات سیاسی مذهبی اجتماعی نژادی روبرو هستند و این پروسه کشور به کشور یه مقدار متفاوت است اما در کل خطر این کار زیاد است و آن را توصیه نمیکیم.

هزینه های زندگی در اروپا

هزینه های زندگی یک مبحث مهم در گرفتن اقامت اروپا است.که در ادامه نگاهی به این هزینه ها می اندازیم.

گرانترین آن ها نروژ، دانمارک، ایسلند، سوئیس و سوئد است و کشور های ارزان بلغارستان و رومانی هستند و کشور آلمان از متوسط بالاتر است در کشور هلند و اتریش هزینه ها بسیار مناسب تر از بقیه کشور های اروپایی است در کشور های گرونی که گفتیم متوسط هزینه ها اجاره منزل و مایحتاج روزانه بطور متوسط حدود1500تا 2000یورو در ماه است.

در کشوری مثل هلند هزینه های زندگی مناسب تر است بطوری که با این مقدار پول میشه یه زندگی خوب و عالی داشت .البته این را هم بگوییم که مخارج زندگی بستگی به نوع زندگی کردن آن فرد دارد و در هر کس فرق دارد

اخذ تابعیت کشور های اروپایی

بعد از گرفتن اقامت اروپا باید از کشور های مختلف اروپایی اقدام به گرفتن تابعیت و پاسپورت کرد.اما چه مدت زمانی طول میکشد که اقامت را به تابعیت و شهروندی تغییر داد بستگی به قوانین آن کشور دارد.

به طور متوسط در بیشتر کشور ها دست کم با 5 سال زندگی کردن در آن کشور میشه اقامت رو به تابعیت و شهروندی تبدیل کرد. در بعضی از کشور ها هم این مدت اقامت بیشتر است.
مثلا در آلمان شما باید 8 سال زندگی کرده بعد اقدام به دریافت اقامت کرده ولی در کشور فرانسه بعد از 5سال میتوانید اقامت بگیرید در بیشتر کشور های اروپایی در سال های 5تا 8سال با انجام دادن آزمون های مثل شهروندی و زبان میتوان تابعیت اون کشور و اروپا رو گرفت

راحت‌ترین کشورها جهت کسب اقامت اروپا کدام‌ها هستند؟

درست است که کشور انگلستان از اتحادیه اروپا خارج شده است، اما این بدان معنا نیست که شما هم مجبور به خارج شدن از برنامه‌هایی که برای کسب اقامت اروپا در نظر دارید باشید. کشورهای مختلف در قاره اروپا برنامه‌های بسیاری را برای شهروندان خارجی ارائه می‌دهند تا بتوانند اقامت اروپا را دریافت کنند و در این کشورها سرمایه‌گذاری و زندگی کنند. در ادامه به بهترین کشورها جهت کسب کارت شهروندی دوم اشاره خواهیم کرد.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور اتریش

بر اساس آخرین آمار به دست آمده اتریش در رتبه اول لیست ما برای کسب اقامت اروپا قرار می‌گیرد. این کشور 10 نوع اجازه اقامت مختلف را به شهروندان غیر اروپایی پیشنهاد می‌دهد که هیچ کدام شامل سرمایه‌گذاری نمی‌شوند. این اقامت‌ها به افراد اجازه می‌دهد که بدون نیاز به ویزا در کشورهای حوزه شنگن که بیشتر کشورهای اروپایی را در برمی‌گیرد به راحتی سفر کنند. هنگامی که بتوانید ساکن اتریش شوید مراحل تمدید اقامت بسیار ساده خواهد بود. پس از حدود 5 سال اقامت موقت اتریش را دریافت خواهید کرد و پس از 10 سال با ارسال درخواست شهروندی می‌توانید اقامت دائم اتریش را بگیرید.

هزینه اجازه اقامت در اتریش برای افراد بالغ تقریبا 100 یورو و برای کودکان 50 یورو است. علاوه بر این‌ها باید مدارک مالی و حقوق ماهیانه را نیز ارائه دهید. مراحل تایید اجازه اقامت ممکن است تا 3 ماه به طول بیانجامد.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور بلژیک

رتبه دوم در میان لیست ما به کشور بلژیک تعلق می‌گیرد که تنها داشتن یک شغل در آن شما را واجد شرایط اقامت می‌کند. بنابراین هیچ نیازی به سرمایه‌گذاری برای کسب اقامت اروپا کشور بلژیک ندارید. اگر موفق به یافتن شغل در کشور بلژیک شدید روند دریافت اقامت موقت تنها 2 هفته طول می‌کشد.

به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا، بهتر است قبل از درخواست اقامت موقت بلژیک برای اقامت دائم درخواست دهید. در طولانی مدت دریافت اقامت دائم پس از زندگی در بلژیک با ویزا راحت‌تر انجام می‌پذیرد. از آنجایی که بلژیک کشوری در محدوده شنگن است با دریافت کارت شهروندی این کشور امکان سفر در محدوده شنگن بدون ویزا را خواهید داشت.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور پرتغال

پرتغال شاید کمی گران‌تر از دیگر کشورها برای کسب اقامت اروپا باشد. با این‌حال اگر از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستید خرید یک ملک به ارزش 500000 یورو می‌توانند به سادگی برای شما اقامت این کشور را به ارمغان بیاورد. همچنین از راه‌های دیگر  کسب اقامت در این کشور می‌توان به ایجاد یک حساب بانکی در پرتغال به ارزش 1 میلیون یورو یا ایجاد شغل برای 10 نفر اشاره کرد.

دیدن مطلب
گرفتن ویزای کار مجارستان

شما می‌توانید ظرف 90 روز اقامت موقت در این کشور بگیرید. برای کسب اقامت دائم باید 5 سال در پرتغال زندگی کنید. پس از یک سال از اقامت دائم نیز می‌توانید برای کسب شهروندی کشور پرتغال درخواست دهید.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور مالت

برای کسانی که به دنبال کسب اقامت اروپا هستند نرخ‌های پایین مالیات (ساکنان دائمی تنها ملزم به پرداخت 15 درصد هستند) و همچنین آب و هوای گرم و آفتابی مالت گزینه‌هایی جذاب و تشویق کننده هستند. خرید ملک به قیمت 275000 یورو به راحتی می‌تواند اقامت این کشور را برای شما به ارمغان بیاورد.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور اسپانیا

اسپانیا همچون کشور همسایه خود پرتغال با خرید ملک به ارزش 500000 یورو با دادن ویزای طلایی اجازه اقامت برای شما صادر می‌کند. افرادی که این ویزا را دارند باید هر دو سال آن را تمدید کنند. پس از 5 سال افراد می‌توانند اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنند. برای دریافت شهروندی کشور اسپانیا باید ده سال در این کشور زندگی کنید.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور لاتویا

برای کسب اقامت اروپا یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها خرید املاک است. لاتویا نیز از دیگر کشورهای حوزه شنگن است که با خرید ملک به ارزش 250000 یورو به همراه 5 درصد مالیات دولتی به شما اجازه اقامت موقت می‌دهد. پس از 5 سال زندگی در این کشور به شما اقامت دائم تعلق می‌گیرد و می‌توانید بدون نیاز به ویزا در حوزه شنگن سفر کنید.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور موناکو

علاوه بر کسب اقامت اروپا و امکان سفر در تمام منطقه شنگن مزیت دیگری که موناکو را به یک گزینه عالی برای درخواست اقامت اروپا تبدیل می‌کند قوانین مالیاتی این کشور هستند. ساکنان موناکو نیازی به پرداخت مالیات بر درآمد یا مالیات بر ثروت ندارند. تنها کاری که لازم است انجام دهید قرار دادن 500000 یورو در یک حساب سپرده بانکی در این کشور در طول مدت اقامتتان است.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور قبرس

کشور مدیترانه‌ای قبرس به علت سواحل زیبای شنی و آب و هوای گرم آن یکی از مقاصد گردشگری است. خرید مستغلات و املاک به ارزش 300000 یورو یا بیشتر می‌تواند برای تضمین دریافت شهروندی این کشور کافی باشد. تمام این فرآیند را می‌توان بدون حضور در کشور به جز یکبار می‌توان انجام داد. مراحل کسب اقامت قبرس حدود دو ماه به طول می‌انجامد.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور یونان

یونان از کشورهایی است که نیاز فراوان به سرمایه‌گذاران دارد. به همین علت تنها با خرید ملکی به ارزش 250000 یورو در آن می‌توانید به راحتی اقامت این کشور را به دست آورید و خیلی زود با کسب اقامت دائم به اقامت اروپا دست یابید. برای کسب شهروندی کشور یونان باید 7 سال از اقامت شما در این کشور بگذرد. یونان از ارزان‌ترین و راحت‌ترین کشور‌ها برای کسب اقامت اروپا از طریق آن است.

کسب اقامت اروپا از طریق کشور بلغارستان

یک سپرده 500000 یورویی در یکی از بانک‌های بلغارستان به مدت 5 سال شما را برای کسب اقامت این کشور واجد شرایط می‌کند. کسب اقامت دائم کشور بلغارستان تمام حقوق یک شهروند بلغاری را بجز حق رای به شما خواهد داد. روش‌هایی برای تسریع گرفتن کارت شهروندی کشور بلغارستان تنها در دو سال وجود دارد. با داشتن اقامت بلغارستان شما می‌توانید به راحتی در تمام کشورهای حوزه شنگن بدون ویزا رفت‌‌و‌آمد داشته باشید.

مزایای اخذ اقامت اروپا
 1. امکان سفر به کشورهای عضو اتحادیه شنگن، بدون نیازبه دریافت ویزا (بیش از 145 کشور در سراسر جهان) با اخذ اقامت اروپا
 2. دریافت اقامت بدون محدودیت سنی
 3. افتتاح حساب به آسانی در بانکهای اروپائی و سراسر دنیا
 4. بهره مندی از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا
 5. امکانات رفاهی، درمانی و بهداشتی رایگان در سطح اتحادیه اروپا
 6. داشتن زندگی امن و دارای ثبات اقتصادی
 7. اخذ پاسپورت کشور مورد نظر در عرض چند سال
مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز روش های مختلف مهاجرتی به طور معمول موارد زیر را شامل می شوند:

 • مدارک شناسایی معتبر
 • مدارک تحصیلی
 • مدرک زبان
 • تاییدیه های بانکی
 • مدارک شغلی و سابقه کاری معتبر
 • مدارک مربوط به وضعیت سلامت
 1. فرآیند انجام: بدیهی است فرآیند روش های مهاجرت با هم متفاوت باشند. اما نکته مهم این است که فرآیند برخی از روش های مهاجرت بسیار پیچیده، تخصصی و گاه حتی در عمل نشدنی می باشند. برای مثال مراحل ابتدایی بعضی روش های مهاجرت (مانند ثبت ازدواج در روش اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج) باید به صورت غیر حضور انجام گردد که مشکلات خاص خود را دارد.
 2. و در نهایت مهمترین نکته؛ هزینه لازم برای مهاجرت: در بسیاری از روش های مهاجرت، شما باید به غیر از هزینه های دریافت اقامت، مبلغ قابل توجهی را برای خرید، سرمایه گذاری، ملک، پشتوانه های لازم و …. به کشور مقصد منتقل کنید.

برای مشاهده ویدئو فیلترشکن را روشن کنید

آخرین بروزرسانی: 1400/2/25

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.