اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی

 

اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی در سال 2018 یکی از انواع اقامت هایی است که افراد می توانند اقدام نمایند و از این طریق به اقامت و تابعیت مجارستان دست یابند . بسیاری از افرادی که در اندیشه مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری هستند و قصد دارند که با هزینه در کشور مورد نظر خود مانند مجارستان سرمایه گذاری نمایند می توانند از طریق تمکن مالی اقدام نمایند . اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی یکی از مواردی است که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است چرا که شرایط اقامت و تابعیت را برای افراد متقاضی بسیار سهل تر کرده است و افراد با شرایط مطلوب می توانند برای اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی نیز اقدام نمایند. موسسه حقوقی نوباوران در این مقاله به اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی می پردازد امیدواریم مورد رضایت شما خوانندگان گرامی قرار گیرد.

آیا شرایط اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی را می دانید ؟ چه شرایطی برای اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی وجود دارد ؟

با توجه به اینکه مجارستان عضو اتحادیه اروپا و عضو شنگن می باشد در صورتی که بتوانید اقامت مجارستان را به روش های مختلف مانند سرمایه گذاری و اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی و . . . .  بدست آورید می توانید بدون ویزا به بسیاری از کشورهای اروپایی عضو شنگن سفر نمایید . پایتخت مجارستان شهر زیبای بوداپست را می توان مرکز توریست و گردشگردی اروپا دانست چرا که هر ساله بسیاری از افرادی که به اروپا برای گردشگری وارد می شوند از این شهر زیبا نیز دیدن می کنند.

شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی :

در سالهای اخیر اخذ اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی به یکی از روش های پرطرفدار برای افرادی تبدیل شده که در اندیشه اخذ اقامت و سپس تابعیت در اروپا هستند. گرچه بسیاری از افراد برای اخذ اقامت مجارستان ممکن است روش های دیگر مانند خرید ملک ، سرمایه گذاری ، خرید ارواق قرضه و  . . . . را انتخاب نمایند اما روش تمکن مالی در چندین سال اخیر از محبوبیت و طرفداران بسیاری نسبت به دیگر روش ها برخوردار شده است چرا که افراد با ریسک کمتر و همچنین هزینه مناسب تر نسبت به دیگر روش ها می توانند به اقامت و سپس تابعیت مجارستان دست یابند.

دیدن مطلب
اقامت سنگاپور از طریق خرید ملک

افرادی که قصد اخذ اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی را دارند بهتر است بدانند که این روش برخلاف روش های دیگر سرمایه گذاری که افراد باید هزینه هایی را وارد کشور مقصد نمایند و سرمایه گذاری و یا شرکتی را به ثبت برسانند نیازی به انتقال پول به کشور مقصد نیست و فرد متقاضی تنها با اثبات اینکه سرمایه کافی در کشور را دارد و می تواند هزینه های خود را در خارج از ایران تامین نماید می تواند برای اخذ اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی اقدام نماید و از این طریق در ابتدا به اقامت و سپس تابعیت دست یابد .

نکته مهم در مورد اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی این است که این روش یکی از بهترین و سریع ترین روش های مهاجرت به اروپا می باشد چرا که با اقدام از این روش نیازی به ثبت شرکت و همچنین پرداخت مالیات در اروپا و یا اسخدام نیروی کار نمی باشد همچنین اشخاصی که از این روش اقدام می نمایند نیز نیاز به ارائه مدرک زبان نخواهند داشت به همین دلیل این روش یکی از بهترین روش های مهاجرت در بین متقاضیان شناخته شده است .

اشخاصی که قصد اخد اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی را دارند باید بتوانند اثبات نمایند که به اندازه کافی در کشور خود درآمد و دارایی دارند یعنی باید بتوانند سپرده بانکی ، سند ملک و وجه نقد نیز به صورت سند ارائه نمایند تا بتوانند به اخذ اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی دست یابند.

مزایای اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی :

از جمله مزایایی که می توان در مورد تمکن مالی مجارستان گفت این است که این روش برای افرادی که قصد اقدام را دارند بدون ریسک می باشد چرا که فرد متقاضی سرمایه ی خود را خارج نمی نماید و در حساب خود باقی می ماند به همین دلیل روش تمکن مالی یکی از بدون ریسک ترین روش های مهاجرت محسوب می شود. از مزایای دیگری که می توان در مورد اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی نام برد این است که این روش یکی از ساده ترین و در عین حال سریع ترین روشی است که فرد متقاضی می تواند به اقامت و سپس تابعیت دست یابد . از مزایای دیگر این است که افرادی که از این روش برای اخذ اقامت و تابعیت خود استفاده می نمایند به راحتی و با اثبات مجدد دارایی خود در کشور خود می توانند اقامت خود را در مجارستان تمدید نمایند. مزیت دیگر تمکن مالی مجارستان این است که با اقدام از این روش نیازی به ورود سرمایه به کشور مقصد و همچنین ایجاد و تاسیس یک شرکت نخواهد بود و افراد به راحتی و بدون ایجاد سرمایه گذاری در کسور مقصد می توانند به اقامت و تابعیت دست یایند.  نکته و مزیت بسیار مهمی که مورد توجه اکثر افراد می باشد این است که اشخاصی که تمکن مالی مجارستان را برای اخذ اقامت و تابعیت خود انتخاب می نمایند نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهند داشت و در حقیقت اگر دارای تحصیلات بالای دیپلم باشند می توانند بدون ارائه مدرک زبان برای این امر اقدام نمایند همچنین اخذ اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی محدودیت سنی برای افراد متقاضی ندارد و افراد در هر شرایط و سنی در صورتی که بتوانند متمول بودن خود را اثبات نمایند می توانند برای این روش اقدام داشته باشند.

دیدن مطلب
دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

نکته حائز اهمیت در مورد اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی این است که در صورتی که یک خانواده برای تمکن مالی اقدام می نمایند در صورتی که فرزند زیر 18 سال داشته باشند نیز فرزند به عنوان همراه محسوب خواهد شد و می تواند به اقامت و سپس تابعیت دست یابد.

اشخاصی که قصد اخذ اقامت به روش تمکن مالی یا ( خود حمایتی ) را دارند بهتر است بدانند که تعداد محدودی از کشورهای اروپایی هستند که افراد می توانند از روش تمکن مالی یا ( خود حمایتی ) به اقامت دست یایند که این کشورها عبارتند از : اتریش ، یونان ، فرانسه ، سوئیس ، اسپانیا ، بلغارستان ، آلمان هرچند که برخی از این کشورها در حال حاضر امکان اقدام برای تمکن مالی را ندارند.

مدارک مورد نیاز برای اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی :

1: ایجاد حسابی برای هر فرد از اعضای خانواده

2: ارائه پاسپورت فرد متقاضی و همراهان

3: ارائه کپی شناسنامه فرد متقاضی و همراهان

4: قرارداد اجاره ملک در مجارستان و گواهی اقامت برای اعضای خانواده

5: ارائه تمامی مدارک تحصیلی فرد متقاضی و همراهان

6: ارائه بیمه نامه سلامت فرد متقاضی و همراهان

7: ارائه گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی و همراهان

8: ارائه اسناد مالی فرد متقاضی

9: ارائه پاسپورت قبلی فرد متقاضی

10: ارائه گواهی زوجیت فرد متقاضی در صورت متاهل بودن

در آخر و در مورد اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی باید گفت که این روش یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و کم ریسک ترین روش  اخذ اقامت برای افرادی می باشد که قصد دارند اقامت اروپا را با هزینه مناسب و در کمترین زمان بدست آورند چرا که برای اقدام از این روش کافی است که فرد متقاضی اثبات نماید که می تواند هزینه های خود و خانواده خویش را تامین نماید و نیازی به حمایت از سوی دولت مجارستان نخواهد داشت در این صورت می تواند برای اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی دست یابد و به اقامت و سپس تابعیت دست یابد.

دیدن مطلب
بورسیه علمی مقطع دکترای ایتالیا

موسسه حقوقی نوباوران در این مقاله شرایط اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی را برای شما خوانندگان گرامی شرح داده است امیدواریم که مورد توجه قرار گرفته باشد . درصورت تمایل به مشاوره با ما با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *