شرایط تحصیل در ژوهانسبورگ چیست ؟

تحصیل در ژوهانسبورگ

تحصیل در ژوهانسبورگ

11 چیزهای بینظیر در مورد تحصیل در ژوهانسبورگ

حمایت مالی دانشگاه Witwatersrand

تحصیل در ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ ، جابورگ ، جوزی ، eGoli (شهر طلا) ، هر آنچه را که می خواهید آن را بخوانید – یک گلدان فرهنگ و زبان است.

یوهانسبورگ که از تاریخ اجتماعی و سیاسی پیچیده ای برخوردار نیست ، بازآفرینی شهری را پی گرفته زیرا هزاران دانشجوی بین المللی را مجبور می کند این شهر را انتخاب کنند. هر سال بخاطر تحصیل در این شهر ، به واسطه شهریه های بسیار مناسب ، سطح بالای تحصیلات ، مهمان نوازی عالی ، آب و هوای دلپذیر همه ساله و همینطور به عنوان 100 شهر برتر دانشجویی در آخرین رتبه بندی QS بهترین شهرهای دانشجویی شناخته شده است .

در اینجا تصویری از آنچه شما دوست دارید و آنچه می توانید هنگام تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در ژوهانسبورگ تحصیل کنید ، آورده شده است.

ژوهانسبورگ شهری پر هیجان است که دوست دارد زندگی سریع داشته باشد

تحصیل در ژوهانسبورگ

اشتباه می کنید اگر فکر کنید که ژوهانسبورگ یکی از سه شهر پایتخت آفریقای جنوبی است ، از این رو شهرت بین المللی آن است. با این حال ، گرچه فاقد عنوان رسمی است ، اما به طور گسترده ای به عنوان قطب مالی و فرهنگی کشور در نظر گرفته می شود.

از کافی شاپ های hipster گرفته تا بوتیک های مد ، گالری های هنری گرفته تا موزه ها ، باغ های گیاه شناسی گرفته تا سالن های تئاتر ، در شهر هیجان زیادی وجود دارد و مطمئناً چیزهای متنوع به اندازه کافی وجود دارد که شما را در طول زمان در اینجا شلوغ نگه دارد.

وقتی نوبت به چراغهای روشن و اواخر شب می رسد ، ژوهانسبورگ محل زندگی برخی از جالب ترین صحنه های تفریحی و مهمانی آفریقای جنوبی است . Bassline و Artivist در حومه شهرهای رایج در نزدیکی دانشگاه Witwatersrand واقع شده اند و یک مرکز واقعی برای دانشجویان و افراد محلی است که به همه موسیقی علاقه دارند ، بخصوص جاز و Afro-beat و همچنین جلسات موسیقی کمدی و بداهه. .

رفتن به ژوهانسبورگ برای زندگی و تحصیل یک ماجراجویی هیجان انگیز است ، اما درست مانند همه شهرهای بزرگ و ناآشنا ، همیشه باید اقدامات احتیاطی را رعایت کنید. تا زمانی که در هر شهر جدید مانند دیگران رفتار کنید و رفتار کنید – این بدان معنا نیست که از داشتن وسایل گران قیمت خودداری کنید ، یا پول زیادی در کیف پول خود قرار ندهید.

دیدن مطلب
بهترین دانشگاه های فنلاند

دانشگاه های ژوهانسبورگ ، مانند دانشگاه ویت واترزرند ، ایمنی دانشجویان را دارای اهمیت ویژه ای می دانند و خدمات محافظت متعددی را برای دانشجویان در سراسر دانشگاه خود در نظر گرفته اند.

ژوهانسبورگ یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای دانشجویی در جهان است

تحصیل در ژوهانسبورگ

در رتبه بندی QS Best Student شهرهای 2019 ، یوهانسبورگ در رتبه نهم در جهان برای مقرون به صرفه بودن ، منعکس کننده شهریه و هزینه های زندگی نسبتاً پایین آن است در حالی که مطمئن است که با استانداردهای بالای زندگی و کیفیت تحصیلات خود سازش نخواهد کرد.

ژوهانسبورگ محل زندگی برخی از بهترین دانشگاه های آفریقای جنوبی

دانشگاه Witwatersrand (دانشگاه ویتس) در رتبه بندی دانشگاه QS BRICS 2019 در آفریقای جنوبی در رده دوم قرار دارد و رتبه برتر موسسه یوهانسبورگ است. این خانه همچنین در جامعه رو به رشد دانشجویی دکتری با بیش از یک سوم دانش آموزانی که دارای تحصیلات تکمیلی هستند ، می باشد.

حدود 39000 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و امان راج مونتوتارا ، دانشجوی کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر از هند ، یکی از آنها است. وقتی از وی سؤال شد که چه چیزی باعث شده وی تصمیم به تحصیل در دانشگاه ویتس بگیرد ، قرار گرفتن در معرض بین المللی و شهرت برتر آن بزرگترین عامل در نظر گرفته شده است.

در حالی که هاوجین سونگ ، دانشجویی که در رشته های افتخاری به زبان پرتغالی تحصیل می کند ، معتقد است که تحصیلات در دانشگاه “به خوبی ساختار یافته و توسعه یافته” است.

ژوهانسبورگ مملو از فرصتهای شغلی مهیج است

تحصیل در ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ بزرگترین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی است و یک مرکز بین المللی در حال تکامل و پر از شبکه ، کارآموزی و فرصت های شغلی است. تقاضای زیادی برای کسانی که دارای استعداد ، دانش و مهارت در صنعت هستند – بخصوص این ارخر فارغ التحصیلان وجود دارد.

چشم انداز حقوق نیز خوب است ، در صورتی که بخواهید به محض پایان یافتن تجربه دانشگاه خود ادامه دهید ، باید چیزی را در ذهن داشته باشید.

ژوهانسبورگ طبیعت فوق العاده متنوعی دارد

تحصیل در ژوهانسبورگ

چنین غوطه وری فرهنگی امروز در یوهانسبورگ به لطف ادغام 11 زبان رسمی ، فرهنگ های متنوع و افراد پر جنب و جوش ، بسیار جدی و نشاط آور است. مردم بسیار دوستانه هستند و شما می توانید دین و فرهنگ دیگران را تجربه کنید ، بسیار عالی است. ایمنی پردیس نیز خوب است.

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در کره جنوبی

صحنه های هنری و فرهنگی خارق العاده

تحصیل در ژوهانسبورگ

برای کسانی که عاشق همه چیز فرهنگ و هنر هستند ، ژوهانسبورگ چیزهای زیادی برای ارائه دارد. در سالهای اخیر ، ژوهانسبورگ خود را به شهری کیهانی مبدل کرده است که صحنه هنر و فرهنگ آن در مرکز نمایش تاریخ و شخصیت یوهانسبورگ قرار دارد.

حومه اصلی شهر برامفونتین جایی است که شما می توانید تئاتر ویتس ، تئاتر جابورگ و موزه هنر ویتس را پیدا کنید. در جای دیگر شهر می توانید از موزه آپارتاید ، تپه قانون اساسی و همچنین موزه تاریخ ملی فرهنگ بازدید کنید تا درک بهتر خود را از گذشته های شهر و کشور داشته باشید.

یوهانسبورگ در شکوفه ها

تحصیل در ژوهانسبورگ

یک بار در سال بین ماه های سپتامبر و نوامبر ، یوهانسبورگ به لطف صدها درخت جاکاراندا که به پارک ها و خیابان های شهر می روند ، در سایه های باشکوه از رنگ بنفش روشن می شود.

Melville ، Munro Drive in Houghton ، Jameson and Victoria Avenues در Melrose ، و همچنین James and Ethel Grey Park جایی هستند که می توانید بهترین دیدگاه های این پدیده سالانه را بدست آورید.

 آب و هوای دلپذیر در تمام طول سال

تحصیل در ژوهانسبورگ

برای بسیاری از دانشجویان بین المللی ، فکر زندگی در خارج از کشور در کشوری که دارای آب و هوای نسبتاً مطبوعی است در تمام طول سال به نظر می رسد پوچ است.

با این وجود در ژوهانسبورگ میانگین دمای هوا در بیشتر سال 71 درجه فارنهایت است و این بدان معنی است که زمستانها کوتاه و معتدل هستند ، بنابراین برف متأسفانه منظره ای بسیار نادر است. دانش آموزان نیمکره شمالی نیز باید به مفهوم کریسمس گرم نیز عادت کنند ، زیرا فصل ها در نیمکره جنوبی معکوس می شوند و ماه های تابستان نوامبر-ژانویه می تواند به همان میزان 86 درجه فارنهایت باشد.

 برگر آفریقای جنوبی را تجربه خواهید کرد

تحصیل در ژوهانسبورگ

اگر در یوهانسبورگ عاشق گوشت هستید ، مطمئناً در اینجا جزء عناصر خود خواهید بود زیرا گوشت بخش بزرگی از فرهنگ و فهرست غذایی آفریقای جنوبی است. Biltong یکی از چنین ظرافت های کلاسیک آفریقای جنوبی است ، نوعی گوشت خشک شده و پخته شده است و حتماً باید آن را تست کنید ، حتی فقط یکبار.

همچنین بدون شک شما را به یک بری یا دو نفر دعوت می کنید ، یا حتی خودتان یک زوج را میزبانی کنید. اگرچه باید توجه داشت که سینه بند قطعاً با کباب پز یکسان نیست (هر آفریقایی جنوبی این را به شما می گوید)!

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در فیلیپین

اگر عاشق ورزش هستید ، مطمئناً در جای مناسب قرار دارید

تحصیل در ژوهانسبورگ

راگبی ، کریکت و فوتبال (فوتبال) محبوب ترین ورزش کشور برای تماشا و بازی است. تیم ملی راگبی آفریقای جنوبی با نام ‘Springboks’ پنجمین تیم ملی راگبی در جهان است و مسابقات خانگی آنها در ورزشگاه الیس پارک در قلب ژوهانسبورگ همیشه ارزش حضور دارد.

وقتی صحبت از ورزش و تفریح در دانشگاه Witwatersrand است ، برای همه وجود دارد ، از هاکی گرفته تا بسکتبال ، شنا تا دو و میدانی و موارد دیگر.

یک تصمیم بزرگ برای تریستان محمد ، دانشجوی مهندسی عمران برای تحصیل در دانشگاه ویتس ، امکانات ورزشی بود زیرا می خواست بازی راگبی را ادامه دهد. در حالی که او از شهرت بالای دانشگاهی ویتس آگاهی داشت ، وی همچنین می خواست فرصت های ورزشی را که در دسترس او است کشف کند.

وی به ما گفت: “به من ویتس و اماك های ورزشی سفر كردند و از طریق دستاوردها و فارغ التحصیلان آنها به دست آوردند. این امر به من فهمید که تحت تأیید ویتس ورزشی چطور است – شگفت انگیز بود.

“من در همان زمان و آنجا ثبت نام کردم و حتی به تیم راگبی پیوستم .”

 در آفریقای جنوبی ماجراجویی کنید

تحصیل در ژوهانسبورگ

فراتر از مرزهای دانشگاه ، یوهانسبورگ مقصد ایده آل برای کسانی است که می خواهند ماجراجویی کنند. اگرچه خود شهر چند ساعت با جاده از نزدیکترین ساحل فاصله دارد ، اما تعداد زیادی فعالیت و سفر دیگر برای لذت بردن دوستداران ماجراجویی و مسافرت وجود دارد.

به عنوان مثال ، پارک ملی Pilanesberg مطمئناً ارزش یك رانندگی سه ساعت و نیم از یوهانسبورگ را دارد. آخر هفته را در آن بگذرانید و یکی از جذاب ترین مراکز بازی کشور را تجربه کنید. اگر خوش شانس باشید ، حتی می توانید نگاهی اجمالی به “پنج بزرگ” روی سافاری – شیر ، پلنگ ، بوفالو ، زرافه و کرگدن کنید.

درست در شمال ژوهانسبورگ ، مکانی را پیدا خواهید کرد که اعتقاد بر این منشاء کل بشر است. در سال 1999 ، سایت باستان شناسی مشهور جهان ، گهواره بشریت به عنوان میراث جهانی یونسكو اعلام شد و در جایی است كه بیش از یك سوم از فسیل های اجداد بشر جهان كشف شده است.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *