اکسپرس اینتری کانادا 2020

اکسپرس اینتری کانادا

اکسپرس اینتری کانادا 2019 بسیاری از مهاجران ازسیستم ورود مهاجرت اکسپرس کانادا برای اقامت خود در کشور کانادا استفاده می نمایند.

این مسیراقامت دائم در کانادا را برای کل خانواده فراهم می کند. با سیاستهای مهاجرتی نوباوران ، مهاجرت به کانادا را برای کارگران و اقامت در این کشور فراهم کرده است.

برنامه Federal Skilled Worker Worker (FSW) یک سیستم مهاجرتی مبتنی بر تجربه و تخصص است که به افراد اقامت دائمی کانادا را می دهد. ویزای کارگر ماهر فدرال ، کارگران ماهر را قادر می سازد تا برای کار ، تحصیل و زندگی در کانادا به صورت اقامت دائم به کانادا مهاجرت کنند و در نهایت درخواست تابعیت کانادا (گذرنامه کانادایی) کنند. FSW

این گذرنامه به فردی اجازه می دهد كه در كانادا مشغول كار و تحصیل باشد. همچنین به مهاجران امکان دسترسی به مزایای تأمین اجتماعی و همچنین مزایای بهداشت و درمان و آموزش یارانه ای را می دهد.

این مجوز به طور خاص برای کارگران ماهر در نظر گرفته شده است تا در اقتصاد کانادا و پر کردن کمبود مهارت سهیم باشند.

دیدن مطلب
مقایسه ی تحصیل در کشورهای استرالیا و کانادا

از آنجا که ویزای ماهر فدرال از طریق لیست مشاغل کمبود ارزیابی می شود ، شما همچنین شانس بهتری برای به دست آوردن شغل نسبتاً سریع در کانادا دارید. بزرگترین فایده برای یک کارگر ماهر کانادایی این است که شما به یک اسپانسر نیازی ندارید که یک شغل را به شما پیشنهاد دهد ، در عوض با توجه به اینکه در آستانه امتیاز مورد نیاز در سیستم مبتنی بر امتیاز قرار گرفتید ، به شما اجازه کار مستقل داده می شود.

تحت سیستم Express جدید از سیستم ورودی UK ، نمره متقاضی با استفاده از CRS (سیستم رتبه بندی جامع) براساس مهارت ، آموزش ، توانایی زبان ، تجربه کار و چند فاکتور متقاضی محاسبه می شود. جدول پایین  به صورت کلی این امتیازات معرفی شده است. برای تعیین امتیازات خود بهتر است فرم مهاجرتی را پر نمایید و یا با تلفن های موسسه تماس حاصل فرمائید.

همکاران ما در موسسه نوباوران در تهران و کانادا با تلاش بی قفه، اطلاعات بروز و کامل قوانین مهاجرت کانادا را در اختیار متقاضیان موسسه قرار می‌دهند و بر اساس اطلاعات هر فرد امتیازات پرونده اکسپرس اینتری را محاسبه و میزان موفقیت آنها را در اختیار فرد قرار می‌دهند. شما می توانید برای بررسی شراط خود با ما تماس گرفته تا بتوانیم راهنمای شما باشیم.

تحصیل در کانادا

مهاجرت به کانادا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن مطلب
هزینه های تحصیل در کانادا