معرفی بهترین دانشگاه های فنلاند

بهترین دانشگاه های فنلاند

بهترین دانشگاه های فنلاند

10 دانشگاه برتر فنلاند در سال 2019/2020

فنلاند به عنوان یکی از مدرن ترین و مبتکرترین ترین کشورها در اروپا شناخته می شود و با داشتن سیستم آموزشی مشهور جهان ، در سال های اخیر به مقصدی محبوب برای دانشجویان بین المللی تبدیل شده است. بسیاری از دانشگاه های فنلاند از اعتبار علمی ناب برخوردار هستند. اولین و مهمترین آن دانشگاه هلسینکی ، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه کشور است که از نزدیک با دانشگاه آالتو همکاری دارد که در هلسینکی نیز قرار دارد.

فنلاند نیز مانند بسیاری از کشورهای اروپایی بین دانشگاههای سنتی تحقیقاتی محور و آنچه که “دانشگاههای علوم کاربردی” (UAS) یا پلی تکنیک نامیده می شود ، تمایز قائل است. این مؤسسات دارای آموزش عالی و باکیفیت هستند و بنابراین کمتر به تحقیقات کلاسیک دانشگاهی توجه می کنند.

از آنجا که رتبه بندی دانشگاه ها غالباً دارای تاثیر از نظر تحقیقاتی هستند ، این مدارس عالی تمایل به حذف ندارند ، حتی اگر آنها فرصت های خوبی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کنند – به خصوص در سطح کارشناسی. بنابراین حتما هنگام جستجوی مدرک تحصیلی در فنلاند ، آنها را در تحقیق خود بگنجانید.

بهترین دانشگاه های فنلاند

رتبه بندی دانشگاه چگونه صورت میگیرد؟

رتبه بندی دانشگاه های جهان QS در میان مهمترین، رتبه بندی ترین اشاره شده. رتبه QS به بررسی دانشگاهی خود بسیار متکی است و از هزاران دانشگاه در سراسر جهان در مورد شهرت دانشگاه ها سؤال می کند.

رتبه بندی بار آموزش عالی جهانی دانشگاه : کامپایل یک طیف گسترده ای از آمار است. بر اساس كيفيت آموزش، تعالي پژوهش و تأثير تحقيقات از طريق مستندات مورد بررسی قرار میگیرد.

رتبه بندی دانشگاههای جهان توسط دانشگاه شانگهای جیائو تانگ (اغلب فقط شانگهای رتبه بندی ، و یا ARWU ) با تمرکز بر خروجی پژوهش و کیفیت، برای مثال بررسی شده از نظر تعداد مقالات علمی منتشر شده و ذکر شده و تعداد کارکنان و یا فارغ التحصیلان برنده جایزه نوبل یا مدال میدان .

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.