معرفی بهترین دانشگاه های نروژ

دانشگاه ها و کالج های برتر نروژ

بهترین دانشگاه های نروژ

بهترین دانشگاه های نروژ

نروژ مکان بسیار خوبی برای تحصیلات شماست. اگرچه سرد است اما نروژ دارای برخی از دانشگاه ها با رتبه بالا می باشد ، و با امکانات مناسب برای اسکان دانشجویان .

اما ، با بازگشت به بالاترین رتبه ها و بهترین دانشگاه ها ، باید بدانید که سازمان های نروژی مانند دانشگاه برگن می توانند آهنربایی عالی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان باشند.

براساس رتبه های بین المللی بهترین دانشگاه های نروژ

دانشگاه هارتبه بندی آموزش عالی بار (2019) رتبه بندی دانشگاه شانگهای جیانگ تونگ (۲۰۱۸) رتبه بندی TopUniversities (2020) رتبه بندی اخبار و اخبار ایالات متحده (2019) 
دانشگاه اسلو

University of Oslo

1216211998
دانشگاه برگن

University of Bergen

197201163171
دانشگاه علم و فناوری نروژ Norwegian University of Science and Technology (NTNU)351101359270
دانشگاه قطب شمال نروژ

UIT the Arctic University of Norway

401389427
دانشگاه علوم زندگی نروژ

Norwegian University of Life Sciences (NMBU)

501562

رتبه بندی دانشگاه توضیح داده شده است

رتبه بندی جهانی دانشگاه  Times Higher Education بر اساس میزان تحقیقاتی که دانشگاه ها انجام می دهند و تعداد مقالات تولید شده توسط دانشگاه ها در سراسر جهان بررسی می شود .

رتبه بندی جهانی علمی دانشگاه های  که توسط دانشگاه شانگهای جیو تانگ ایجاد شده ، بر تعداد دانشمندان برنده جوایز ،و بیشتر استناد به محققان دانشگاه های ذکر شده و سهم آنها در جامعه علمی متمرکز است.

رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS که توسط TopUniversities ایجاد شده  ، تعداد زیادی از کارشناسان دانشگاهی،شهرت دانشگاه ها بررسی می کند و همچنین کیفیت تدریس را اندازه گیری می کند.

بهترین رتبه بندی دانشگاه های جهان که توسط اخبار آمریکایی و گزارش جهانی ایجاد شده ، میزان فارغ التحصیلی دانشگاه ها را بررسی می کند و اینکه تعداد دانشجویان در سال دوم تحصیل خود ثبت نام می کنند. همچنین نمایندگان دانشگاهها در مورد عملکرد دانشگاهها نظرسنجی می کنند.

تحصیل در نروژ

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن مطلب
دانشگاه های رایگان کانادا 2019