معرفی بهترین دانشگاه های نیوزیلند

بهترین دانشگاه های نیوزلند 2020

بهترین دانشگاه های نیوزلند 2020

بهترین دانشگاه های نیوزلند 2020

با استفاده از داده های رتبه بندی دانشگاه جهان Times Higher  ، دانشگاه های برتر نیوزلند را کاوش کنید.

نیوزلند یک جزیره در اقیانوس آرام با حدود 5 میلیون نفر جمعیت است. در حالی که نیوزلند سابقه استعمار را دارد ، فرهنگ متمایز آن نیز به شدت تحت تأثیر مردمان بومی مائوری این جزیره قرار گرفته است ، ارتباطی که از طریق اجرای رقص جنگ سنتی “هاکا” در آغاز بازی های راگبی نیوزلند مشهود است.

نیوزلند عضو مشترک المنافع است و روابط پایدار آن با انگلستان گواه این واقعیت است که زبان انگلیسی  زبان اول این کشور و زبان استاندارد برای دانشگاه های آن است.

آب و هوای معتدل نیوزلند اجازه داده است بخش کشاورزی آن طی قرن ها شکوفا شود – در واقع تعداد گوسفند نیوزیلند شش برابر جمعیت این کشور می باشد. همچنین شهرهای بزرگ نیوزلند اوکلند ، کریستچرچ و ولینگتون هستند.

چهره های مشهور نیوزیلند شامل خواننده موسیقی پاپ لرد و بازیگر کارل Urban است. این کشور به عنوان مکان فیلمبرداری فیلم های Lord of Rings شناخته شده است و همچنین پایه و اساس بسیاری از مطالب دوبله کمدی نیوزیلند Flight of the Conchords است .

تحصیل در نیوزیلند

4 دانشگاه برتر نیوزلند

1. دانشگاه اوکلند

در سال 1883 تأسیس شد و در پردیس های مختلف گسترش یافت ، نه تنها دانشگاه اوکلند بزرگترین دانشگاه نیوزلند ، بلکه یکی از معتبرترین دانشگاه ها نیز محسوب می شود. نشان اسلحه اوکلند در صدر سه کیوی قرار دارد ، پرنده ای بی پرواز که همچنین حیوان ملی نیوزلند است.

دیدن مطلب
بهترین دانشگاه های چین

اوکلند یک دانشگاه بین المللی است. در این شهر فرودگاه بین المللی قرار دارد و بیش از یک چهارم دانشجویان آن از خارج از نیوزیلند می آیند. از سال 2016 ، اوکلند قبل از گذراندن دوره های کارشناسی ارشد ، دانشجویان را ملزم به دریافت یک مدرک دانشگاهی زبان انگلیسی می کند.

یک روش منحصر به فرد برای مبارزه با مقاومت آنتی بیوتیکی توسط تیم Siouxsie Wiles در اوکلند کشف شد ، که ژن ها را از کرم های درخشش گرفت و آنها را در میکروب ها قرار داد تا بتوانند با بیرون رفتن نور از بین بروند و شناسایی کنند.

رئیس HSBC وینسنت چنگ همان دوره 37 نخست وزیر هلن کلارک نیوزیلند و فیلمنامه نویسان برنده جایزه اسکار فیلیپا بوینز ، دانش آموخته اوکلند است.

بهترین دانشگاه های نیوزلند

2. دانشگاه اوتاگو

دانشگاه اوتاگو زمینه های گسترده و مجلل معماری اسکاتلندی تحت تاثیر آن است که شهرت سزاوار به عنوان یکی از زیبا ترین دانشگاه بر روی زمین است. اوتاگو در سال 1869 در ساحل جنوب شرقی جزیره جنوبی تأسیس شد و قدیمی ترین دانشگاه نیوزلند است.

فضایی با محوریت تحقیق در اوتاگو پرورش می یابد و این دانشگاه در زمینه علوم بهداشتی ممتاز است که برنامه های کارشناسی و دکتری در این زمینه ارائه می شود. در خارج از شهر دانشجویی داندین ، ​​اوتاگو دارای مؤسسات علوم بهداشتی در کریستچرچ و ولینگتون است.

دانشجویان بین المللی با همکاری بیش از 90 دانشگاه دانشگاه در سطح جهان استقبال می کنند. اوتاگو همچنین از سال 1904 بورس تحصیلی رودز را به گروه انتخابی از فارغ التحصیلان زلاندند اعطا کرده است.

دیدن مطلب
7 دلیل برای تحصیل پزشکی در سنگاپور

طبیعت پرتحرک اجتماعی دانشجویان اوتاگو را می توان در جشن های سالانه مانند مسابقات اتومبیلرانی Undie 500 و رژه توگا مشاهده کرد ، اگرچه نگرانی های رفتاری گذشته منجر به وقایع دلگیرتر در سالهای اخیر شده است.

محقق پزشکی موریل بل ، کوهنورد كریستین جنسن بورك و اخترفیزیك مازلان عثمان كه همه از اوتاگو فارغ التحصیل شده اند.

بهترین دانشگاه های نیوزلند

3. دانشگاه صنعتی اوکلند

دانشگاه صنعتی اوکلند در تاریخ 1 ژانویه 2000 هنگامی که یک کالج فنی سابق به درجه دانشگاه اعطا شد ، تأسیس شد.

این دانشگاه دارای سه دانشکده است که پردیس سیتی بزرگترین مرکز اوکلند است. دو پردیس دیگر ، جنوبی و شمالی ، از طریق اتوبوس شاتل قابل دسترسی هستند.

انجمن دانشجویی در این دانشگاه یک مجله دانشجویی دو هفته ای به نام مناظره تولید می کند . این مجموعه توسط یک ویرایشگر تمام وقت و تیمی از همکاران دانشجویی تهیه شده است. این برنامه شامل اخبار ، نمایش ها ، کارتون ها ، مقالات و ستون های ویژه است.

انجمن دانشجویی همچنین از بیش از 40 باشگاه وابسته پشتیبانی می کند و کنسرت ، نمایش های کمدی ، مجموعه دی جی ، مهمانی ها ، جشنواره ها و سایر برنامه ها را برگزار می کند.

4- دانشگاه کانتربری

دانشگاه کانتربری در مرکز کرایستچرچ واقع شده است. پس از آنکه شهر در اثر زلزله در سال 2011 به شدت آسیب دیده بود ، یک برنامه بازسازی اختصاصی برای کاهش حداقل خسارت در صورت وقوع چنین اتفاقی انجام شد.

این دانشگاه از سال 2013 دارای کالج بین المللی است که به کمک به دانشجویان برای تطبیق با تحصیل در نیوزیلند اختصاص یافته است. این کالج همچنین گواهی مطالعات بنیادی ارائه می دهد ، که به مهارت های انگلیسی و دانشگاهی می پردازد.

دیدن مطلب
تحصیل در بلاروس

این دانشگاه اولین مدرسه هنری را در نیوزلند تأسیس کرد که امروز نیز شکوفایی خود را ادامه می دهد. برای مکان هایی که در دوره چهار ساله لیسانس هنرهای زیبا برگزار می شود ، رقابت شدیدی وجود دارد و دانشگاه امکاناتی مانند گالری های هنری دانشگاه و کارگاه های آموزشی را فراهم می کند.

فارغ التحصیلان گذشته کانتربری شامل النور کاتون ، برنده جایزه مان بوکر 2013 ، برنده مدال طلای المپیک ناتان کوهن ، و مشهورترین از همه ارنست رادرفورد ، است که مدل های متعارف اتم را ابداع کرده و به عنوان بنیانگذار فیزیک هسته ای شناخته می شود.

بهترین دانشگاه های نیوزلند


دانشگاه های برتر نیوزلند 2020

رتبه جدید نیوزیلند 2020WUR رتبه 2020دانشگاهشهر
1= 179دانشگاه اوکلنداوکلند
2201–250دانشگاه اوتاگوداندین
3251-300دانشگاه صنعتی اوکلنداوکلند
4301-350دانشگاه کانتربریکریستچرچ
= 5501-600دانشگاه لینکلنکانتربری
= 5501-600دانشگاه مسیپالمرستون شمالی
= 5501-600دانشگاه ویکتوریا ولینگتونولینگتون
= 5501-600دانشگاه وایکاتو
پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *