بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه

دانشگاه آکدنیز

دانشگاه آکدنیز در آنتالیا ترکیه واقع شده است.به این دلیل که در سال 1982 پس از ادغام مؤسسات مختلف دانشگاهی در بوردور ، ایسپارتا و آنتالیا این دانشگاه بزرگترین مرکز تحقیقات علمی و آموزش عالی در منطقه مدیترانه غربی شد.و توانست جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه شود.

در حال حاضر ، دارای 10.3 نسبت کارکنان به دانشجویان و 35.4 نسبت دانشجو به استاد است. در این دانشگاه تیم دکتر عمر اوزکان نخستین پیوند صورت کامل کشور را در سال 2011 در بیمارستان خود انجام دادند.

این دانشکده پزشکی در ترکیه استانداردهای عالی برای زندگی فرهنگی و اجتماعی را برای دانشجویان خود فراهم می کند.

علاوه بر این ، راهنمایی و مشاوره روانشناختی برای کمک به آنها در کنار آمدن با مشکلات در جنبه های روحی ، اجتماعی و عاطفی خود ارائه می دهد.

این اقدام دانشگاه باعث میشود جوامع مختلف دانشجویی توانایی های خود را در ارتباطات و تجربه گروهی بهبود می بخشند.

دانشگاه Gaziosmanpasa

دانشگاه گازیوسمانپاسا یک موسسه دولتی است که از سال 1992 در توکات آغاز به کار کرد. این نام را از گازی عثمان نوری پاشا ، یک فرمانده معروف ترکیه متولد این شهر گرفت.

در سال 2018 ، قانون آموزش عالی نام خود را به دانشگاه توکات گازیوسمانپاسا تغییر داد.

دانشجویان می توانند در مسابقات ورزشی مختلف در امکانات ورزشی مختلف دانشگاه بپیوندند. این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه باشد.

دیدن مطلب
خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه

علاوه بر این ، آنها می توانند در هر یک از تعداد زیادی باشگاه موجود شرکت کنند تا به آنها کمک کنند از اقامت خود در دانشگاه لذت ببرند.

این موسسه دانشگاهی وابسته به دانشگاه Cumhuriyet است. این دانشگاه در تلاش است تا نوآوران و کارآفرینان را با ارزش های جهانی آموزش دهد تا آنها بتوانند در توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور سهیم باشند.

دانشگاه غازی

دانشگاه غازی یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه است. پردیس آن در آنکارا است و دارای 21 دانشکده ، 11 مدرسه حرفه ای ، چهار مدرسه، و 52 مرکز تحقیقاتی است.

مؤسسه آکادمیک آموزش عالی در سال 1926 به عنوان مؤسسه آموزش معلمان غازی شروع به کار کرد.

این دانشگاه با آکادمی مهندسی و معماری بولو ، دانشکده فنی و حرفه ای آنکارا ، آکادمی اقتصاد و علوم تجاری آنکارا و آکادمی مهندسی و معماری ایالتی آنکارا در سال 1982 ادغام شد.

دانشگاه غزه یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی در ترکیه است. دکتر سلحاتین اوزمن تیم جراحان را در انجام پیوند صورت سوم ترکیه در سال 2012 هدایت کرد.

وی از بیمارستان دانشگاه غازی برای عمل روی هاتیس نگریس استفاده کرد که فک ، لب، کام ، دهان ، حفره بینی و دندان خود را از دست داد.

دانشگاه مارمارا

دانشگاه مارمارا یکی از اولین دانشگاه های ترکیه است. این اسم فقط در 1982 نامگذاری شده است. امروزه این دانشگاه دارای 16 دانشکده و یک دانشکده پزشکی است .

این دانشگاه تنها دانشگاه چند زبانه ترکیه است که دارای آموزشهای ترکی ، فرانسوی ، عربی ، انگلیسی و آلمانی است.

دیدن مطلب
شرایط اخذ شهروندی ترکیه

مارمارا همچنین در 14 دانشگاه در اروپا و آسیا دارای مدارس تحصیلات تکمیلی ، مؤسسات دانشگاهی و آموزشگاه های حرفه ای است زیرا این کشور جزئی از هر دو قاره است.دانشگاه مامارا جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است.

دانشکده های مختلف این موسسه با سایر دانشگاه های دنیا رقابت می کنند. رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان فارغ التحصیل افتخاری این دانشگاه است.

دانشگاه آنکارا

دانشگاه آنکارا یک موسسه عمومی است. این دانشگاه  در سال 1946 پس از تشکیل ترکیه به عنوان جمهوری آغاز به کار کرد.

دانش آموزان دو و میدانی می توانند در جشنواره های ورزشی سالانه مدرسه در گروه های ورزشی مختلفی شرکت کنند که با یکدیگر به رقابت بپردازند.

سایر دانشجویان دیگر می توانند به هر یک از 100 انجمن دانشجویی که علاقه مندی های مختلفی از قبیل هنر ، مباحث دانشگاهی ، موسیقی و غیره دارند ، بپیوندند.این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است

این دانشگاه همچنین فعالیت ها و رویدادهای فرهنگی و همچنین دوره های رایگان هنر و فرهنگ را ارائه می دهد.

همچنین دانشجویان می توانند با حداقل هزینه ماهانه در سه مرکز بدنسازی مدرسه ثبت نام کنند.

هم اکنون این موسسه 120 برنامه کارشناسی ، 40 دوره حرفه ای و 110 دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. همچنین یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی ترکیه است.

دلایل تحصیل در ترکیه

میزان حقوق در ایتالیا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدن مطلب
اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه