بهترین شهرهای اسپانیا برای دانشجویان

سویا

این شهر را را میتوان به عنوان شهر فرهنگی اسپانیایی نامید.جالب است بدانید که ریشه رقص فلامنکو از این شهر است.این شهر یکی از  بهترین شهرهای اسپانیا برای دانشجویان  است.

هزینه های آن نسبت به شهر های دیگر اسپانیا مثل بارسلون و مادرید به صرفه تر است با تحصیل در این شهر تجربه های خوبی کسب خواهید کرد.

بارسلونا

این شهر با داشتن آثار هنری زیبا و جاذبه ها های فراوان گردشگران زیادی را به خود جذب کرده.شهر بارسلون دومین شهر بزرگ اسپانیا و پایتخت منطقه کاتالونیا و از بهترین شهرهای اسپانیا برای دانشجویان خارجی است.

در این شهر فرهنگ های مختلفی وجود دارد و مردم آن به زبان کاتالان صحبت میکنند.اگر قصد یادگیری زبان اسپانیایی را دارید این شهر جای مناسبی برای یادگیری زبان نیست.

مادرید

این شهر مملو از مکان های تفریحی و توریستی است دانشگاه های شهر مادرید جزء بهترین دانشگاه های جهان هستند.ولی متاسفانه هزینه های زندگی در این شهر زیاد است.

ولی میتوان گفت مادرید جزء بهترین شهرهای اسپانیا برای دانشجویان خارجی است.نردم بومی این شهر گله کندند که بعد از زیاد شدن توریست در شهرشان آداب و سنن قدیمیشان از بین رفته است.

 گرانادا

دانشگاه گرانادا را میتوان جزء پر جمعیت ترین دانشگاه های خارجی نامید که دارای رتبه جهانی هم هستند.این شهر کوهستانی در حوالی کوه سیرا نوادا و در باغ های Generalife واقع شده است.

دیدن مطلب
ویزای اسپانیا

والنسیا

شهر والنسیا بخاطر جشن ها زیبای که در آنجا برگزار میشود مشهور است. مثل جشنواره و فیستیوال لاس فالاس که سالانه تعداد زیادی گردشگر را جذب خود میکند.

این شهر دانشگاه های خوبی در رشته های اقتصاد و تجارت دارد.این شهر سواحل زیبایی در اطراف پارک آلبوفرا دارد. این شهر جزء بهترین شهرهای اسپانیا برای دانشجویان خارجی است.

سالامانسا

این شهر باستانی در سال 1988در میراث جهانی سازمان یونسکو به ثبت شده است و به خاطر نزدیکی به شهر مادرید گزینه خوبی برای تحصیل است.

این دانشگاه در قرن های 15تا16میلادی مرکز فکری مهم و برجسته بوده است.دوره باستانی آن به دوره سلت های باستان باز میگردد.

سن سباستین

شهر سن سباستین یک شهرک کوهستانی است که دارای ساحل های زیبا و خیابان های سنگفرش شده است.جمعیت این شهر نسبت به دیگر شهرهای اسپانیا کم تر است.

جمعیت این شهر 180هزار نفر است و در شمال شرقی اسپانیا و نزدیکی جنوب فرانسه است این شهر جزء حوزه باسک است و جزء بهترین شهرهای اسپانیا برای دانشجویان خارجی است.

شهر سویل

کلیسای جامع سویل به سبک گوتیک بنا نهاده شده است و از جاذبه های توریستی اسپانیا است.هزینه های زندگی در این شهر کمتر از شهرهای بارسلون و مادرید است.

این شهر دارای فرهنگ غنی از اسپانیا است.این شهر پایتخت آندولوسی است و قلعه های پیچیده اورنات آلکازار در آن واقع شده است از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر مراسمات گاوبازی آن است.شهر سویل را میتوان جزء بهترین شهرهای اسپانیا برای دانشجویان خارجی نامید.

کادیس

یکی از جاذبه های گردشگری این شهر معماری با شکوه به سبک نئوکلاسیک قرن هیجدهم است.این شهر بندری در جنوب غربی اسپانیا قرار گرفته شده است و پایتخت استان کادیس است.

دیدن مطلب
هزینه های تحصیل در اسپانیا

مردم اسپانیا این شهر را قدیمی ترین شهر اروپایی غربی مینامند. این شهر در قرن 16میلادی بسیار پر رونق و شکوفا بوده است و از آن در ان زمان به عنوان مرکز تجاری یاد میکنند.

تحصیل در اسپانیا

مهاجرت به کانادا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *