شرایط بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا

اکثر دانشجویان بین المللی در استرالیا هزینه های کامل برای تحصیل خود را پرداخت می کنند ، با این وجود تعدادی بورس تحصیلی برای کمک به دانشجویان در هزینه تحصیلشان وجود دارد.

بورس تحصیلی ممکن است هزینه کامل یا بخشی از شهریه شما را تأمین کند یا هزینه های دیگر مانند اقامت و یا هزینه های زندگی را نیز تأمین کند.

جستجوی بورس تحصیلی به شما امکان می دهد طیف وسیعی از بورس های تحصیلی را در دسترس دانشجویان بین المللی مشاهده کنید. مهم است که با دقت معیارهای صلاحیت را بخوانید تا اطمینان حاصل کنید که همه موارد مورد نیاز را شامل می شوید – ممکن است نیاز به تهیه اسناد پشتیبان ، مانند رونوشت های دانشگاهی یا بیانیه شخصی داشته باشید.

بورسیه تحصیلی استرالیا

برخی بورس های تحصیلی بر اساس نتایج دانشگاهی خود به طور خودکار به دانشجویان اعطا می شوند و نیازی به دانشجویان برای پر کردن درخواست نیست. در حالی که استفاده از بورس های تحصیلی ایده خوبی است ، نباید همه امیدهای خود را برای دریافت بورس تحصیلی حفظ کنید ، با توجه به این نکته که بیشتر بورسیه های بین المللی دانشجویی مبتنی بر شایستگی دانشگاهی است و بسیار رقابتی است.

بورسیه تحصیلی استرالیا

دولت استرالیا و دانشگاه های استرالیا تعداد زیادی بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در استرالیا هستند فراهم می کند. Scient4dev.com لیست بورس های برتر  استرالیا را برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا برای دانشجویان بین المللی ذکر کرده است.

دیدن مطلب
5 دانشگاه برتر آلمان برای مطالعه مدیریت کسب و کار

بورسیه های دولت استرالیا 

بورس های تحصیلی استرالیا

استرالیا جایزه بورس های تحصیلی استرالیا را که قبلاً با عنوان بورسیه های توسعه استرالیا (ADS) شناخته می شدند و جوایز توسعه بلند مدت هستند که توسط وزارت امور خارجه و تجارت اداره می شوند. آنها فرصت هایی را برای افراد کشورهای در حال توسعه ، به ویژه کشورهایی که در منطقه هند و اقیانوس آرام واقع شده اند ، فراهم می کند تا تمام وقت کارشناسی یا کارشناسی ارشد را در دانشگاه های استرالیا و مؤسسات آموزش فنی و بعدی (TAFE) شرکت کنند.

مزایای بورس تحصیلی به طور کلی شامل: شهریه کامل ، شهریه برگشتی ، کمک هزینه تأسیس ، کمک به هزینه های زندگی (CLE) ، پوشش بهداشتی دانشجویان خارج از کشور (OSHC) و غیره می باشد.

بورسیه تحصیلی استرالیا

جوایز بورسیه تحصیلات تکمیلی Endeavour جوایز

تحصیلات تکمیلی Endeavour پشتیبانی مالی کاملی برای دانشجویان بین المللی برای انجام یک دوره تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا یا از طریق دوره تحصیلی یا تحقیق در هر زمینه تحصیلی در استرالیا ارائه می دهد. بورس های تحصیلی شامل شهریه ، کمک هزینه سفر ، کمک هزینه تأسیس ، کمک هزینه ماهیانه و همچنین بیمه درمانی و مسافرتی می باشد.

بورسهای تحصیلی بین المللی تحصیلات تکمیلی (IPRS)

برنامه IPRS دانشجویان بین المللی را قادر می سازد که یک دوره تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی را در استرالیا بدست آورند و با محققان برجسته استرالیایی تجربه کسب کنند. بورس های تحصیلی برای یک دوره دو ساله برای کارشناسی ارشد با مدرک تحصیلی یا سه سال برای دکترا با مدرک پژوهشی در دسترس است. بورس تحصیلی شهریه و هزینه های درمانی را تحت پوشش قرار می دهد.

دیدن مطلب
هزینه های زندگی در جمهوری چک

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه های دانشگاه استرالیا 

بورس های تحصیلی بین المللی تحقیقات

 دانشگاه سیدنی نامزدهایی را که واجد شرایط برای شرکت در یک دوره تحقیق دانشگاهی یا کارشناسی ارشد توسط برنامه تحقیقاتی در این دانشگاه هستند ، دعوت می کند تا در دانشگاه سیدنی (USydIS) بورسیه شوند. USIDIS هزینه های شهریه و کمک هزینه زندگی را تا سه سال با امکان تمدید یک ترم برای دانشجویان دکترا پوشش می دهد.

بورسیه های بین المللی دانشگاه Macquarie بورسیه های بین المللی دانشگاه

معاون بین المللی دانشگاه Mqquarie ، بورس تحصیلی جزئی از شهریه را برای دانشجویان برجسته برای تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشگاه Macquarie در پردیس North Ryde فراهم می کند.  مبلغ بورس تحصیلی تا 10،000 دلار AUD متغیر است.

بورسیه های دانشگاه ملبورن بورسیه های

 بورسیه های دانشگاه ملبورن برای تحصیلات تکمیلی توسط دانشگاه ملبورن تأسیس شده و به دانشجویان پژوهشگر داخلی و بین المللی که در سطح بالایی قرار دارند اهدا می شود. مزایای بورس تحصیلی شامل لغو شهریه ، کمک هزینه زندگی ، کمک هزینه جابجایی و پوشش درمانی دانشجویان خارج از کشور می باشد.

همچنین بورس های تحصیلی بین المللی کارشناسی ارشد ملبورن را ببینید

بورسهای تحصیلی بین المللی

آدلاید دانشگاه آدلاید برای حمایت از تلاش تحقیقاتی خود ، برنامه Adelaide Scholarships International (ASI) را به منظور جذب دانشجویان با کیفیت بالا بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد به مناطقی با قدرت تحقیق در دانشگاه آدلاید ارائه می دهد. بورسیه ها شامل شهریه دوره ، کمک هزینه سالانه زندگی و بیمه درمانی می باشد.

دیدن مطلب
تحصیل دکترا در ترکیه

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه های تحصیلات تکمیلی بین المللی Flinders بورس های تحصیلی بین المللی کارشناسی ارشد

Flinders (FIPRS) به متقاضیان واجد شرایط برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر در دانشگاه فلیندرس اعطا می شود – تا دو سال برای یک دوره کارشناسی ارشد تحقیقاتی و تا سه سال برای یک مدرک دکترای پژوهشی . این بورسیه شامل شهریه بین المللی دانشجویان ، کمک هزینه زندگی ، کمک هزینه تأسیس ، هزینه جابجایی و بلیط هواپیما می شود.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.