بورسیه های تحصیلی ایتالیا

دانشگاه های دولتی ایتالیا سالانه مجموعه ای از بورسیه های تحصیلی را در اختیار دانشجویان واجد شرایط در مقاطع مختلف تحصیلی قرار می دهند که مجموعه ای از تسهیلات نقدی، تخفیف شهریه، اقامتی و سایر تسهیلات دانشگاهی را شامل می شوند

معمولا بورسیه تحصیلی مقطع دکترا یا Phd و اخذ بورسیه مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد ایتالیا بیشتر از بورسیه های تحصیلی دوران کارشناسی در دسترس هستند.

بورسیه های کامل تحصیلی ایتالیا در مقطع فوق لیسانس

دانشگاه های ایتالیا سالانه مبالغ 11000 تا 14000 یورو در سال برای مقطع فوق لیسانس به عنوان بورسیه تحصیلی در اختیار دانشجویان مستعد سایر کشورها قرار می دهند و متقاضیان در صورت داشتن رزومه و سوابق تحصیلی خوب می توانند در دوران تحصیل خود مبلغ 22000 تا 28000 یورو را تحت عنوان بورسیه تحصیل در ایتالیا دریافت نمایند.

 بورسیه های کامل تحصیلی ایتالیا در مقطع دکتری

دانشگاه های ایتالیا سالانه مبالغ 14000 تا 20000 یورو در سال برای مقطع دکتری به عنوان بورسیه تحصیلی در اختیار دانشجویان مستعد سایر کشورها قرار می دهند و متقاضیان در صورت داشتن رزومه و سوابق تحصیلی خوب می توانند در مجموع دوران تحصیل خود مبلغ 42000 تا 60000 یورو را تحت عنوان بورسیه دریافت نمایند.

کمک هزینه های تحصیلی تا سقف 5200 یورو در سال جهت کلیه مقاطع تحصیلی

بورسیه های تحت عنوان کمک هزینه های 5200 یورویی در سال که در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری و بدون توجه به ارزشیابی سوابق تحصیلی از سازمانهای منطقه ای در ایتالیا دریافت  می شوند از مهمترین عوامل جذابیت ایتالیا جهت تحصیل می باشد. جهت اخذ کمک هزینه های تحصیلی ارائه مدارک اثبات کننده وضعیت معیشتی متقاضی الزامی است و در این خصوص می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

دیدن مطلب
دانشگاه دولتی مسکو

(موسسه حقوقی نوباآوران (با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری)

تهران، بلوارمیرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، کوچه یکم، پلاک۳، واحد۱۵

موبایل

۰۹۳۵۵۸۲۳۳۱۱

شماره های تماس

۲۶۴۱۵۵۷۱ – ۲۶۴۱۵۵۷۶
پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *