شرایط بورسیه تحصیلی رایگان اتریش

بورسیه تحصیلی رایگان اتریش

فرصت های مختلف تحصیلی و همچنین بورس های تحصیلی برای دانشجویان و محققان بین المللی وجود دارد. بسته به کشور مبدا و سطح تحصیلات خود ، گزینه های مختلفی برای تأمین بودجه وجود دارد.

لطفا در نظر داشته باشید که بورسیه تحصیلی رایگان اتریش توسط موسسات مختلف ارائه می شود. همچنین می توانید به دنبال بورس های تحصیلی یا سایر فرصت های بودجه موجود در کشور خود باشید.

فرصت های بورسیه تحصیلی شامل موارد زیر است:

 • بورسیه تحصیلی رایگان اتریش، ارائه شده توسط طیف گسترده ای از موسسات را می توان در www.grants.at ، کاملترین بانک اطلاعاتی اتریش برای بورس های تحصیلی و کمکهای مالی تحقیقاتی یافت.
 • برنامه های بورسیه OeAD برای دانشجویان ، فارغ التحصیلان ، کارشناسی ارشد ، دانشجویان دکتری و محققان
 • بورسیه های نهادی که توسط خود مؤسسات آموزش عالی ارائه می شوند. برخی از موسسات آموزش عالی اتریش ممکن است تعداد کمی بورسیه یا کمک هزینه به دانشجویان و محققان بین المللی ارائه دهند ، اگرچه این نوع گزینه ها نسبتاً نادر است.

Euraxess – محققان در حال تحصیل

Euraxess – محققان در حال حرکت یک ابتکار اروپایی است که دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات اطلاعاتی و پشتیبانی را برای محققانی که مایل به دنبال شغل های تحقیقاتی در اروپا هستند فراهم می کند. می توانید جای خالی شغل ها و بورس های تحصیلی را در Euraxess Jobs پیدا کنید.

دیدن مطلب
کار در اتریش

اطلاعات خاص در مورد اتریش را می توانید در سایت www.euraxess.at پیدا کنید . مراکز خدمات Euraxess به شما و خانواده شما کمک می کنند تا سفر خود را به اتریش برنامه ریزی و سازماندهی کرده و در کلیه امور مربوط به مهاجرت کمک کنند. کلیه خدمات شبکه Euraxess رایگان می باشد.

بورسیه تحصیلی رایگان اتریش

آیا بورس و کمک هزینه های اتریشی را جستجو می کنید؟ در اینجا می توانید اطلاعات مربوط به فرصت های بورس تحصیلی در اتریش را پیدا کنید. دانشگاه های اتریش انواع بورس های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی و اتریشی در رشته های مختلف آموزشی طراحی می کند. این موقعیت های کمک های مالی به دانشجویان کمک می کند تا یا در اتریش یا خارج از کشور تحصیل کنند.

در اتریش دوره ها از ابتدای اکتبر تا پایان ژانویه در ترم زمستانی و از آغاز ماه مارس تا پایان ژوئن در ترم تابستان برگزار می شود

مدارک مورد نیاز اخذ بورسیه اتریش

جهت اخذ بورسیه تحصیلی در اتریش برای پذیرش و تحصیل رایگان در یک دوره تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) می بایست با ارائه مدارک زیر بورسیه را دریافت نمایید. معمولا ً بورسیه تحصیلی در اتریش به دانشجویان ممتاز و مستعد با رزومه قوی اعطا می شود. این مدارک شامل:

 1. پر کردن فرم های پذیرش به صورت آنلاین و ارسال آن به اداره پذیرش.
 2. ددلاین برای ارسال مدارک درخواستی پذیرش از دانشگاه های اتریش از یکم سپتامبر برای ترم زمستان و تا یکم فوریه برای ترم تابستان می باشد.
 3. پاسپورت دارای اعتبار.
 4. ترجمه مدارک تحصیلی و نیازمند هستید مدارک خود را در سطح دانشگاه های اتریش معادل سازی کنید.
 5. ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی.
 6. بیانیه هدف یا انگیزه نامه
 7. رزومه فرد (CV)
 8. یک یا دو توصیه نامه از اساتید معتبر داخل.
 9. مقالات بین المللی مرتبط با موضوعات تحصیلی که فرد قصد دریافت بورسیه تحصیلی در آن رشته ها و موضوعات را دارد.
 10. گزارش پزشکی یا فرم ارزیابی سلامت.
دیدن مطلب
اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج

از آنجایی که سیستم تحصیل در اتریش رایگان است، بورسیه تحصیلی رایگان اتریش تنها به دانشجویان ممتاز و برگزیده اطلاق می شود. دانشجویان صاحب ایده و علاقمند به پژوهش، می توانند بورسیه های قوی تری دریافت کنند. اما باید توجه داشت که تعداد بورس ها اندک و رقابت برای به دست آوردن آنها بسیار بالاست.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.