شرایط بورسیه تحصیلی نیوزیلند

بورسیه تحصیلی نیوزیلند

بورسیه تحصیلی نیوزیلند

آیا می خواهید به طور رایگان در نیوزیلند تحصیل کنید؟ دولت نیوزلند و برخی دانشگاه های نیوزیلند تعدادی از بورس های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی که می خواهند در نیوزیلند تحصیل کنند فراهم می کند.

بورسیه تحصیلی نیوزیلند

بورس های تحصیلی بین المللی نیوزلند

دولت نیوزلند بورس های تحصیلی کامل را برای دانشجویان بین المللی واجد شرایط برای تحصیل تمام وقت در یک موسسه آموزشی نیوزلند یا یک دانشگاه ارائه می دهد. این بورسیه ها برای شهروندان کشورهای منتخب در اقیانوس آرام ، آفریقا ، آسیا ، آمریکای لاتین ، کارائیب و همچنین کشورهای مشترک المنافع باز است.

بورس های تحصیلی شامل شهریه کامل ، کمک هزینه زندگی (491 دلار برای هر هفته) ، کمک هزینه تأسیس (3000 NZ دلار) ، بیمه پزشکی هنگام حضور در نیوزیلند ، سفر به کشور و از کشور خود و نیوزیلند در شروع و پایان دوره بورس تحصیلی ، بیمه مسافرتی ، مسافرت داخلی در هنگام تحصیل (یک یا دو سفر داخلی بسته به طول بورس تحصیلی شما مجاز است) و در هزینه های تحقیق و پایان نامه برای بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی کمک خواهید کرد.

بورسیه تحصیلی نیوزیلند

لیست دوره های توسعه را که می توان با کمک هزینه این بورس تحصیلی تأمین شود ، مشاهده کنید:

دیدن مطلب
شرايط اقامت انگلستان

• توسعه بین المللی (MIntDev) در دانشگاه Massey
• علم و سیاست تغییر آب و هوا (MCCSP) در دانشگاه ویکتوریا ولینگتون
• بهداشت عمومی (MPH) در دانشگاه اوکلند
• توسعه بین المللی روستایی (MRD) در دانشگاه لینکلن
• خطر و مقاومت در برابر بلایای طبیعی (MDRR) در دانشگاه کانتربری

بورسیه های دانشگاه های نیوزلند 

بورسهای تحصیلی بین المللی سال اول دانشگاه UC
دانشگاه کانتربری بورسیه سال اول بین المللی UC را به دانشجویان برتر بین المللی که از طریق یک برنامه دوره کارشناسی در دانشگاه شروع می شود ،ارائه می دهد. بورس تحصیلی در حال حاضر با ارزش  10،000 ، 15،000 دلار یا 20،000 دلار اهدا می شود.

یکی از دوره های مربوط به توسعه را که می تواند با این بورس تحصیلی تأمین شود ، مشاهده کنید: علوم جنگلداری (BS) در دانشگاه کانتربری

بورس های تحصیلی ADB در دانشگاه اوکلند
برنامه بورسیه تحصیلی بانک توسعه آسیا و ژاپن (ADB-JSP) با هدف فراهم کردن فرصتی برای شهروندان باتجربه کشورهای عضو در حال توسعه ADB برای انجام تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های شرکت کننده در منطقه آسیا و اقیانوس آرام است. دانشگاه اوکلند یک موسسه شرکت کننده در این برنامه است. این بورس تحصیلی شهریه ، بلیط هواپیما به و از اوکلند ، هزینه اصلی زندگی در اوکلند ، بیمه درمانی و پزشکی در نیوزلند و غیره را تأمین می کند.

بورسیه تحصیلی نیوزیلند

همچنین بورس های تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد دانشکده هنر را ببینید

بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد

دانشگاه بین الملل اوتاگو :جایزه کارشناسی ارشد بین المللی دانشگاه اوتاگو بودجه ای را برای حمایت از دانشجویان بین المللی که اقدام به اخذ مدرک کارشناسی ارشد مبتنی بر پایان نامه در دانشگاه اوتاگو می کنند ، فراهم می کند. بورس تحصیلی شامل 15،000 دلار سالانه نیجریه در سال به علاوه پرداخت شهریه برای 1 سال بسته به نرخ داخلی برای تحصیلات کارشناسی ارشد (به استثنای هزینه خدمات و بیمه دانشجویان).

دیدن مطلب
7 دلیل برای تحصیل پزشکی در سنگاپور

همچنین به بورسیه های دکتری دانشگاه اوتاگو مراجعه کنید

بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد ویکتوریا
برای تشویق تحقیقات کارشناسی ارشد در ویکتوریا ، این دانشگاه بورسیه های تحصیلی را به دانشجویان ارائه می دهد تا بتوانند دوره کارشناسی ارشد تمام وقت و با محوریت کارشناسی ارشد را شروع کنند. بورسیه ها شامل یک مبلغ 15000 دلار به علاوه هزینه داخلی است. (دانشجویان بین المللی مسئولیت پرداخت تفاوت بین کل هزینه بین المللی دانشجویان و هزینه داخلی را خواهند پرداخت).

بورسیه تحصیلی نیوزیلند

همچنین بورسیه های دکترای ویکتوریا را ببینید

بورس های تحصیلی دانشگاه بین المللی عالی واتاتو
بورسیه ها برای دانشجویان بین المللی با استعدادی هستند که نشان دهنده پیشرفت تحصیلی عالی و پتانسیل تبدیل شدن به سفیران جهانی برای دانشگاه ویکاتو هستند. متقاضیان باید برای اولین بار یا در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری وارد دانشگاه ویکاتو شوند. این بورس تحصیلی تا 10،000 دلار برای پرداخت شهریه اعمال می شود.

بورسیه تحصیلی نیوزیلند

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *