بورسیه تحصیلی پلی تکنیک میلان

هر ساله، دانشگاه پلی تکنیک میلان (Politico DI Milan) تعدادی از بورسیه های تحصیلی مبتنی بر شایستگی را به با استعدا ترین متقاضیان بین المللی که برای برنامه کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند، اعطا می کند. دانشجویانی که بورسیه تحصیلی را دریافت می کنند، فقط باید یک هزینه اداری را در حدود 160 یورو پرداخت کنند.
سیم بندی این بورسیه های تحصیلی به شکل زیر می باشد: حداکثر 24 بورسیه تحصیلی طلایی به ارزش 5000 یورو در هر سال مهمتر از همه اینکه، دانشجویانی که این بورسیه ها را دریافت می کنند از پرداخت کل شهریه معاف می شوند.

هر کدام از این بورسیه های تحصیلی هزینه اقامت در یکی از خوابگاه های دانشجویی پلی تکنیک میلان و یا خوابگاه طرف قرارداد با این دانشگاه را پوشش می دهد. مابقیِ مبلغ بورسیه، پس از پرداخت مالیات، به صورت پول نقد به عنوان پول تو جیبی به دانشجو تعلق می گیرد.

 بخش دوم:

گزینش دریافت کنندگان بورسیه افرادی برای دریافت بورسیه تحصیلی انتخاب می شوند که فرم درخواستِ دانشگاه پلی تکنیک میلان را تا تاریخ مشخص شده – طبق ترتیب مراحل شرح داده شده در بخش ” پذیرش و کمک های مالی” وب سایت دانشگاه پلی تکنیک میلان- ارسال کرده باشند.

دیدن مطلب
کار در ایتالیا

 بخش سوم:

فرآیند ارزیابی متقاضیان بر اساس ارسال مدارک مذکور در بخش ” پذیرش و کمک مالی” در فرم درخواست برای پذیرشِ دانشگاه پلی تکنیک میلان، انتخاب می شوند. کمیته ارزیابی، معیارهای زیر را در ارزیابی متقاضیان در نظر می گیرد:

الف) عملکرد تحصیلی در سیکل اول تحصیلات- نمرات اخذ شده در امتحانات و نمره نهایی در سیکل اول یا سه سال اول تحصیل از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

ب) رزومه ای مبنی بر تجربیات مرتبط، هم در مورد تحصیل و هم فعالیت های کاری

پ) توصیه نامه

ج) انگیزه نامه

د) نمونه کار در صورت نیاز

مهلت ارسال مدارک جهت دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا

به اطلاع متقاضیان پذیرش در ظرفیت دوم ثبت نام دانشگاه پلی تکنیک میلان جهت ترم اول سال تحصیلی 2018 می رساند با توجه به مهلت تعیین شده اقدام جهت پذیرش و بورسیه های این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تا سقف 14000 یورو در سال  است.

در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و ظرفیت محدود، متقاضیان می توانند مدارک اولیه مورد نیاز شامل اسکن ریزنمرات تحصیلی و فرم رزومه را جهت بررسی و انجام مراحل پذیرش حداکثر تا پایان آذرماه به دفتر موسسه در تهران تحویل و یا از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیک iran@studitaly.com یا از طریق فرم ارزشیابی تحصیلی ارسال نمایند.
دانشگاه پلی تکنیک میلان یکی از بهترین دانشگاه های ایتالیا است. زمان اپلای یا ددلاین دانشگاه پلی تکنیک میلان بین ماه های ژانویه تا مارچ و می تا جولای می باشد آدرس سایت دانشگاه پلی تکنیک میلان به آدرس روبه رو می باشد https://www.polimi.it برای ورود روی آدرس مقابل کلیک کنید https://www.polimi.it این دانشگاه جزء دانشگاه های دولتی ایتالیا محسوب می شود و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های شهر میلان می باشد. تاسیس این دانشگاه به سال 1863 میلادی بر می گردد. دانشگاه پلی تکنیک میلان در فهرست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم نیز در رده دانشگاه های ممتاز قرار دارد.

دیدن مطلب
راهنمای گام به گام یافتن کار در نیوزلند

تحصیل در ایتالیا

1 پاسخ
  1. Mina
    Mina گفته:

    سلام من 19 سالمه امسال مدرسه رو تموم میکنم و وارد دانشگاه میشم رشته انسانی میخونم میخام وارد رشته های مدیریت و it بشم امکان بورس استانی وجود داره ی ن اگ وجود نداره هزینه های تحصیل چقده

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.