تحصیلات عالی و تحصیلات تکمیلی

 

نظام آموزشی عالی کشور کانادا هر سال با گذشت زمان در حال توسعه است و این امر موجب می شود تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی بسیار مطلوب باشد.

نظام آموزش و پرورش کشورهای پیشرفته با در نظر گرفتن اولویت های کشور متغیر است و هر سال این کشور ها برنامه های جدیدی را جهت آموزش دانشجویان برای ورود به بازار کار تدوین می کنند.

به صورت کلی، کشور کانادا به عنوان یک کشور پیشرفته در حال توسعه ای آرام در جهت تبدیل شدن به یک کشور دانشگاه محور و کاربردی می باشد، و از این رو در جهت جذب و پرورش کارشناسان در مسائل گوناگون است.

در کشور کانادا، نظام آموزش عالی که شامل تمام برنامه های آموزشی رسمی بعد از مدارس راهنمایی می باشد، یعنی آموزش آکادمیک، آموزش فنی حرفه ای، و یا آموزش حرفه ای که قالبا در دانشگاه ها، کالج ها و موسسات ویژه ارائه می گردد.

 

تغییراتی که در سیستم آموزشی کانادا در دهه گذشته بوجود آمد موجب افزایش علاقه مندان بین المللی به تحصیل در کانادا گشته است.

این تغییرات شامل پیشرفتهای دانشگاه های کانادا در رتبه های جهانی و همینطور پایین بودن هزینه ها نسبت به دیگر کشورهای انگلیسی زبان برای زندگی و تحصیل می باشد.

بر خلاف آمریکا کانادا هزینه های کمتری برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به دانشجویان تحمیل می کند و پایین بود هزینه ها موجب افزایش کیفیت آموزشی دانشجویان میگردد.

در کانادا شروع سال تحصیلی از ماه سپتامبر می باشد،

 

دیدن مطلب
هزینه زندگی در استرالیا

تحصیل در کانادا

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *