رادیولوژی در خارج از کشور در مقطع فوق لیسانس

تحصیل در رشته رادیولوژی، این دانش ارتباط  موثری  با سلامت انسان دارد، لذا دانشگاه های برخی از کشورها به پیشرفت زیادی در زمینه ی ارائه ی این دانش رسیده اند و برای تدریس دوره های مختلف تخصصی آن، رتبه ی خوبی را در میان دانشگاه های دنیا دریافت کرده و از اعتبار زیادی برای تحصیل و تخصص گرفتن در این رشته خوردار هستند.
کشورهای ایتالیا،  کانادا و آمریکا دارای دانشگاه های سرآمدی برای ارائه دوره های آموزشی در رشته رادیولوژی می باشند.

تحصیل رادیولوژی در دانشگاه های ایتالیا

دانشگاه تریسه یکی از دانشگاه های ممتاز در جهان است و در رشته رادیولوژی دانشجو می پذیرد. چنانچه قصد ادامه تحصیل در رشته مذکور را دارید می توانید دانشگاه تریسه را انتخاب کرده و تخصص خود را از این دانشگاه دریافت نمایید.این نکته قابل توجه است که دانشجو می تواند بدون شرط معدل و سوابق تحصیلی قبل، و صرفا با  داشتن مدرک مبنی بر داشتن تمکن مالی می تواند مشمول بورسیه های استانی کشور ایتالیا قرارگیرد.
شهریه رشته رادیولوژی ایتالیا(غیر بورسیه): هزینه ای به میانگین ۴۰۰۰ یورو در سال  که می توان در طی ۷ تا ۹ سال پرداخت کرد
توجه:* دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی ارائه می شود، لذا داشتن مدرک زبان برای اخذ پذیرش از این دانشگاه الزامی است،.

تحصیل رادیولوژی در دانشگاه های کانادا و آمریکا

تحصیل در رشته ی رادیولوژی در دانشگاه های هر دو کشور یکی از انتخاب های بسیار خوب برای دانشجویان بین الملل می باشد. از آنجایی که مراکز علمی کانادا و آمریکا به طور ویژه دارای رنک جهانی در تدریس و ارائه ی دروس این رشته هستند و ارائه ی دروس با کیفیت آموزشی بالایی ارائه می شود، مورد استقبال بسیاری از افراد در سراسر جهان بوده است.
از دیگر ویژگی های تحصیل در این کشورها این است که کار سونوگرافی به  تکنسین های متخصص رادیولوژی محول می شود که بتوانند به ساختار فیزیک دستگاه مسلط شوند.
شهریه رشته رادیولوژی کانادا و آمریکا(غیر بورسیه): پرداخت سالانه ۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰دلار، که دانشگاه های هر ایالت بستگی دارد.
چنانچه قصد دارید از دانشگاه های کانادا و آمریکا در رشته رادیولوژی پذیرش اخذ نمایید و یا قصد دریافت پذیرش از دانشگاه های ایتالیا را دارید می توانید با مشاورین موسسه نوباوران تماس بگیرید تا در این خصوص شما را یاری کنند.
پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدن مطلب
ویزای کار اتریش