شرایط تحصیل در رشته های مهندسی در هلند

تحصیل در رشته های مهندسی در هلند

تحصیل در رشته های مهندسی در هلند

چرا تحصیل در رشته های مهندسی در هلند بهترین انتخابی است که می توانید انجام دهید

ترموستات ، شیلنگ آتش نشانی ، برش گوشت ، ریش تراش برقی ، پروژکتور دوربین همگی در هلند ریشه دارند . ولی مهندسان هلندی در آن سطح متوقف نشده اند. صنعت مهندسی نوآوری جهانی بوده و همچنان ادامه دارد که اگر قصد تحصیل در رشته مهندسی را دارید ، نمی توانید به سادگی از هلند چشم پوشی کنید.

ما می دانیم که لیست برای قانع کردن شما کافی نیست. از این گذشته ، انتخاب یک کشور برای انجام کارشناسی به معنای حداقل یک تعهد سه ساله است و باید تمام گزینه های خود را خیلی خوب بسنجید. اما ما نیز متعهد هستیم. متعهد که به شما نشان دهیم که چرا اخذ لیسانس مهندسی در هلند ارزشمند است.

قدرت گرفتن مهندس در هلند

مهندسی یک زمینه بسیار پیشرفته در هلند است که دارای شعباتی از روباتیک تا طراحی ساختمان ، از توسعه پایدار تا هوانوردی است. به طور خلاصه ، مهندسی در دنیای مدرن بسیار مهم است و هلند آن را  به خوبی می شناسد. و تحصیل در رشته مهندسی در هلند انگیزه های زیادی برای به شما می دهد:

  • شما در همه جای دنیا چشم انداز اشتغال خوبی دارید
  • شما شانس خوبی برای دریافت حقوق ورودی بالا دارید
  • شما همیشه دارای تقاضا خواهید بود
  • شما کاری را انجام خواهید داد که به مردم کمک کند
  • شما بخشی از یک صنعت خلاق خواهید بود که در صدر فناوری های آینده قرار دارد
دیدن مطلب
تحصیل در جمهوری چک

شاخه های مهندسی شما باید در هلند تحصیل کنید

اگر می خواهید در مورد لیسانس خود در هلند واقعاً هوشمند باشید ، باید یکی از 5 تخصص زیر را انتخاب کنید:

  1.  مدرک مهندسی عمومی همیشه مکان خوبی برای شروع است. چنین برنامه لیسانس یک طرح جامع از اکثر زمینه های مهندسی را در اختیار شما قرار می دهد و شما را برای کار در مناطقی مانند ساختمان و توسعه محصول واجد شرایط می کند.
  2. مهندسی عمران گزینه خوبی برای کسانی از شما است که به طراحی و ساخت زیرساخت ها علاقه مند هستند. ماموریت شما به عنوان یک مهندس عمران حمایت از بهداشت عمومی و محیط زیست خواهد بود.
  3. مهندسی صنایع بر روی سیستم ها و فرآیندهای پیچیده تر تمرکز دارد و شامل مطالعه نحوه ادغام سیستم های مختلفی از جمله مردم ، پول ، تجهیزات و مواد انرژی است.
  4. اگر علاقه مند به علم کامپیوتر و هوش مصنوعی هستید ، یک برنامه لیسانس در روباتیک این ترفند را انجام می دهد. شما یاد خواهید گرفت که نرم افزار و روبات را از ابتدا توسعه دهید.
  5. گذشته از این ، مدرک مهندسی برق مسیرهایی را برای شما باز می کند که می توانید در صنایع بزرگی مانند فناوری های دیجیتال ، ارتباطات از راه دور ، رسانه ها و پخش کار کنید. هم اکنون حداقل 8 برنامه کارشناسی در مهندسی برق در هلند وجود دارد که به زبان انگلیسی تدریس می شود.

این برنامه های مطالعاتی به طور معمول 4 سال طولانی هستند و تئوری را با تمرین (قرار دادن کار) ترکیب می کنند تا شما را برای ورود به بازار کار بهتر آماده کند.

دیدن مطلب
دانشگاه های مجارستان
پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *