تحصیل در روتردام

تحصیل در روتردام

روتردام در یک نگاه

شهر روتردام در منطقه هلند جنوبی بزرگترین بندر شهری در اروپا و دهمین شهر بزرگ جهان با نام مستعار “دروازه جهان” است. دانشگاه روتردام یکی از دانشگاه های برتر اروپا است و دانشجویان بین المللی را از سراسر جهان به این قطب آموزشی چند فرهنگی می کشاند.

روتردام در نزدیکی شهر لاهه هلند واقع شده است. روتردام همچنین به دلیل معماری نوآورانه خود با تلفیق یک افق مدرن جالب توجه با معماری تاریخی قدیمی مشهور است ، که پس از بمباران این شهر در طول جنگ جهانی دوم باقی مانده است. پل اراسموس نماینده روح نوآوری هلندی است.

جمعیت : 600 هزار نفر
هزینه های زندگی: 760 – 1،270 یورو در ماه

تحصیل در روتردام

دانشجویان علاقمند به تحصیل در روتردام می توانند از بین انواع رشته های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین دوره های حرفه ای که توسط موسسات آموزش عالی در سطح شهر ارائه می شود ،دانشگاه و رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند.

شما می توانید بر روی هر یک از پیشنهادهای حوزه علمی ، از جمله برنامه های مطالعاتی در علوم بهداشتی ، مدیریت تجارت ، حاکمیت ، فلسفه ، علوم اجتماعی ، اقتصاد ، حقوق و مطالعات فرهنگی متمرکز شوید. روتردام به عنوان یک مقصد تحصیلی در کشور هلند ، دوره های برتر دانشگاهی در رشته های مهندسی و معماری را نیز برگزار می کند ، موضوعی که هلندی ها در سراسر جهان بسیار مشهور هستند.

دیدن مطلب
کار در هلند بعد اتمام تحصیلات

علاوه بر مطالعات منظم آکادمیک ، دانشجویان بین المللی می توانند طیف گسترده ای از دوره های کوتاه ، دیپلم ، گواهینامه و برنامه های آموزش از راه دور را پیدا کنند که به آنها کمک می کند مهارت ها و دانش لازم را برای موفقیت در حرفه خود انتخاب کنند. امکانات تحقیقاتی در دانشگاه های روتردام اطمینان می دهد که شما از تجهیزات و پرسنل تخصصی برای اطمینان از موفقیت تحصیل در دوره تحصیلات تکمیلی برخوردار خواهید بود.

از مزایای تحصیل در روتردام امکانات بی شمار دانشجویی ، گسترش دانشگاه ها و امکانات مسکن و خوابگاهی که شهر روتردام ارائه کرده است را میوان نام برد.

فرصت های شغلی در روتردام

اقتصاد هلند حول فعالیت بندر روتردام می چرخد ​​- بزرگترین بندر در اروپا ، اما این شهر همچنین دارای بسیاری از ملیت ها ، مانند یونیلور ، انکو ، روبوکو ، پفیزر ، شل پایین دست است. دفتر مرکزی هلند آلیانز و پتروبراس نیز در این شهر واقع شده است. دانشگاه ها ارتباط بین دانشجویان و کارفرمایان بالقوه را از طریق برنامه های مفید کارآموزی تسهیل می کنند.

صنایع اصلی روتردام شامل تجارت ، مواد شیمیایی ، جهانگردی یا ساخت و ساز می باشد. این شهر روابط بین المللی خوبی با همه گوشه های جهان برقرار می کند ، نمونه هایی از جمله انگلیس ، ایالات متحده ، آلمان ، چین ، روسیه ، ترکیه ، مراکش ، آنتیل هلند یا کیپ ورد.

زندگی شهر روتردام

روتردام یک شهر شلوغ است که به طور مداوم در حال تغییر و تحول در سطح شهر است و می توان از آن به عنوان یک شهر چند وجهی نام برد. آسمان خراش ها دقیقاً به همان اندازه دارای ویژگی های بصری هستند که ساختمان های موجود در محله های قدیمی دارند. هر منطقه شخصیت متمایز خود را دارد و بازدید کنندگان به راحتی مجذوب تنوع در درون شهر می شوند.با دیدن پل  802 متری اراسموس یا بندر عظیم و شلوغ روتردام شگفتزده میشوید.در زمان تحصیل در روتردام شما همچنین فرصت دارید که با غذاهای متنوع دریایی و غذاهای فیوژن به قدیمی ترین بازار ماهی در هلند سفر کنید.

دیدن مطلب
شرایط تحصیل در هلند

در این شهر جاهای دیدنی زیادی وجود دارد ، از جمله موزه ها یا باغ وحش ، رستوران های بیشماری برای صرف شام و انواع جشنواره ها برای حضور در آن. روتردام مکانی پر جنب و جوش است و مکانهای زیادی وجود دارد که دانش آموزان می توانند از آن لذت ببرند و از آن لذت ببرند.

روتردام دارای موزه هایی است که به معماری ، عکاسی ، هنرهای مدرن و موارد دیگر اختصاص داده شده است ، مانند موزه کونستال ، موزه هنک چابوت ، موزه دریایی یا موسسه معماری هلند. در افق چشمگیر روتردام از بالاترین برج هلند – Euromast – استفاده کنید. خانه های مکعبی روتردام را شگفت زده کنید ، یکی دیگر از شگفتی های معماری هلند.

درست مانند اکثر شهرهای هلند ، روتردام یک شهر دوستدار دوچرخه است ، یک روش ارزان و ارزان را برای سفر بین دانشگاه و هر مکان در این شهر به شما ارائه می دهد.

جو بین المللی در روتردام

دومین منطقه بزرگ شهری بعد از آمستردام ،روتردام است که یک شهر بین المللی است که در آن خارجی ها تقریبا نیمی از جمعیت را تشکیل می دهند.

این جامعه از نظر قومی بسیار متنوع است و فرهنگهای مختلفی را با هم ادغام می کند ، در حالی که مسلمانان مراکشی و ترکی اقلیت قابل توجهی را تشکیل می دهند اما گروه های کوچکتر مانند چینی ها نیز در آن حضور دارند.  درست مانند اکثر شهرهای هلند ، انگلیسی در روتردام به طور گسترده ای صحبت می شود ، بنابراین شما به راحتی در زمان تحصیل در روتردام با افراد محلی و سایر بین المللی ورودی وارد خواهید شد و با آنها ارتباط برقرار خواهید کرد.

دیدن مطلب
بورسیه تحصیلی هلند

هوا روتردام

روتردام به دلیل قرار گرفتن در خط ساحلی ، مکانی نسبتاً بادی است. با این حال ، هوا در آنجا تا حدودی معتدل تر از سطح زمین است. متوسط ​​ارتفاع در طول تابستان به 22 درجه سانتیگراد (71 درجه فارنهایت) می رسد ، در حالی که متوسط ​​کمترین دما در طول زمستان به دمای 1 درجه سانتیگراد (34 درجه فارنهایت) نزدیک می شود.

تحصیل در هلند

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *